RF vs. TRX?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu de alta dar ma plictiseam (nu prea mai am ce face in ultima vreme e drept) si am dat un ochi pe statistici, nu mica mi-a fost mirarea cand am vazut mult trambitata pace dintre rf si trx nulificata aproape, de statistici... Deci e sau nu razboi oficial? sa "stie" si noi prostimea...
 

DeletedUser

pentru iubitorii de cifre:

Side 1:
Tribes: RF RF1 RF2 WRB
Players:

Side 2:
Tribes: TRX ~TRX~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 216
Tabăra 2: 119
Diferență: 97

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 14
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,645,032
Tabăra 2: 1,120,045
Diferență: 524,987

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 241,159
Tabăra 2: 151,561
Diferență: 89,598

image.php
 

DeletedUser

tu nu ai nimic alceva decat sa postezi pe forum prosti deastea? mai bine veziti de tribu tau !
 

DeletedUser

si in plus, e ca o arena, gladiatorii se omoara intre ei si noi restul privim... palpitant :D
 

DeletedUser

Depinde si cum vrei s-o iei:

Side 1:
Tribes: TRX
Players:

Side 2:
Tribes: RF
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 698
Tabăra 2: 964
Diferență: 266

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 11
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,917,988
Tabăra 2: 8,072,799
Diferență: 1,154,811

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 304,613
Tabăra 2: 108,766
Diferență: 195,847

image.php
 

DeletedUser

:)))

becks ma faci sa rad...as zice ceva dar nu ma iau in gura cu toti:)
 

DeletedUser15820

lasa ca zic eu...

beck's acum se lauda cu niste atacuri date in perioada in care erau trecuti la aliati la noi :)) nici nu au avut tupeul sa ne anunte ca ne-au scos din diplomatia lor...in plus timp de o saptamana s-au organizat si au luat 25 de sate :))
Demn de lauda pentru un trib aflat pe primul loc:))
 

DeletedUser

eu mai rapide. uitativa pe clasica la Knight cu united sa vedeti acolo ce razboi
 

DeletedUser

mirce a, mai salvat :)) asta vroiam sa zic acum !
Ce sa mai zicem asta este trib de Locul 1 ?:)) iar ma faci sa rad becks
 

DeletedUser15820

apropo de statistici...faptul ca va concediati unii membrii care pierd sate e o coincidenta sau asa actionati voi ca sa nu se duca in jos statisticile?:D
 

DeletedUser

dar ce vrei sa zicem acum ?! ii lasam pe aia din trx sa se laude cat vor ca nimeni nu`i baga in seama
mhuahaha=)))
 

DeletedUser16895

aha, am inteles, da' ce, voi astia din RF sunteti dusmani cu TRX? :| :O
 

DeletedUser

De obicei nu vorbesc cu jucatori asa mici ca voi.

Noi avem 370 de oameni in total (trib+academie) si concediem tot ce e inactiv, indiferent daca luati sate de la ei sau nu.

Nu am atacat deact cand:
- ati dat-o afara pe cerneteaz si in secunda 2 ati invitat-o inapoi

Nu ne-am pregatit de razboiul asta, dar probabil voi astia mici nu stiti, insa toata familia voastra avea un trib separat cu conturi mici in care discuta despre un razboi cu noi... de vreo 3-4 luni... Deci nu stiu cine se pregatea...

Repet, TRX nu are RF-ul la dusmani si nu se aliaza cu nimeni impotriva nimanui asa cum ati facut voi cu STFU.

Tribul asta de pe locul 1 are razboaie in toate directiile, pe cand restul se orgasmeaza toti ca au un razboi cu TRX.

Singurul lucru care mai produce bucurie pe L4 este TRX-ul:
- pentru membrii TRX cand TRX-ul ia sate
- pentru toate celelalte triburi cand pierde sate

TRX l-a dus pe gh0sts de pe locul 6 pe 18 in 2 zile... si daca imi pare rau de ceva, imi pare rau de asta... pentru ca gh0sts este un om de nota 10, un caracter de nota 10, singurul care a tinut la alianta noastra.

Prea mult va implicati... prea usor uitati ca este un joc...

Daca maine pierd toate satele in favoarea RF sau Kings nu o sa vin sa injur pe nimeni ci o sa dau un mesaj acestor triburi cu "jos palaria" pentru ca au stiut sa duca unr azboi frumos.

Daca si noi aveam aliante ca celelalte triburi, atunci s-ar fi inchis L4 din lipsa razboaielor.
 

DeletedUser

man iar ma faci sa rad, :)) zici ca nu vati pregatit...:)) da, asta sa io spui lu cine te crede...adica la nimeni..
iar cu gh0sts este alceva nu trebuie sa vorbim despre asta pe extern...
Si bai frate(am zis doar asa, cu tine frate, niciodata) noi suntem mici si care ii faza ?! tu esti tare mare =)) din innobilari interne, daca conduceam si eu un trib asa "mare" ca al tau si eu avea punctajul tau dar nu ma laudam cu asta:))

477 robyz 3,36 Mio. ca agresor...daca eu am atat ca am doar 1.2 mil, tu ?
499 MCBecks 3,28 Mio. tot ca agresor si ai 4 mil =))) vai aia atacat mai putin ca mine, ireal !!

Sti cum este vorba aia !

Cu scarba,
Al tau prieten RoByZ ! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus