RGvsGVL

  • Autor subiect DeletedUser29697
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20873

ca orice topic de genul asta, sa il incepem cu o statistica si va readucem aminte ( criticilor de statistici ) ca acest razboi, ne-a fost decalarat , nu l-am inceput noi :))

1. Statistica dintotdeauna

Side 1:
Tribes: RG
Players:

Side 2:
Tribes: GVL
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,954
Tabăra 2: 19,034
Diferență: 17,080

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 834
Tabăra 2: 309
Diferență: 525

Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 16,348,862
Tabăra 2: 125,885,380
Diferență: 109,536,518

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,377,123
Tabăra 2: 3,155,106
Diferență: 5,222,017


2. Statistica ultimelor 48 de ore


Side 1:
Tribes: RG
Players:

Side 2:
Tribes: GVL
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 93
Tabăra 2: 26
Diferență: 67

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 6
Diferență: 38

Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 788,651
Tabăra 2: 229,676
Diferență: 558,975

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 429,736
Tabăra 2: 66,822
Diferență: 362,914


3. Statistica ultimelor 24 de ore

Side 1:
Tribes: RG
Players:

Side 2:
Tribes: GVL
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 20
Diferență: 21

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 5
Diferență: 20

Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 375,818
Tabăra 2: 176,746
Diferență: 199,072

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 249,229
Tabăra 2: 58,245
Diferență: 190,984


Ultima statistica am adus-o special pentru a arata ce bine e sa ai un inamic blocat :D
Satele pierdute de noi au fost pierdute pe un cont blocat...povestea se stie , dar e si asta o sansa de a recupera sate, pentru unii :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

corect era hk+rg vs gvl dar puteti lasa si asa sa va fie si voua drag:)
 

DeletedUser

app, vitejilor, aveti curaj sa incepeti un razboi rg vs gvl? neeeeeeeeeeee
 

DeletedUser29697

vom recupere totul si nu ne lasam pana cand nu va mai exista gvl:D
 

DeletedUser

va si spun de ce nu a ti avea curaj, pt ca sunteti un trib de lasi, in frunte cu sefutul vostru, un trib format exclusiv din playeri carora le a fost frica de razboi.
ma bucur ca a ti facut thread ul asta pt ca acum va sti toata lumea cine e rg.
 

DeletedUser20873

assad, tu esti culmea :D
pe un alt thread , te laudai ca tu ai trecut RG-ul la inamici si , logic, tu ai declansat razboiul, si acum ne intrebi daca avem curaj sa incepem un razboi ?
daca nu ti s-a comunicat de nimeni...e inceput de ceva vreme razboiul asta, dar stim cu totii ca tu esti putin imprastiat..si nu stii bine ce se intampla pe L7 :rolleyes:
da, RG-ul e format din playeri carora le e frica, in special de tine...
ia ai si tu putina coloana si spune aici cate sate ti-au luat playerii astia in ultimele 48 de ore...te las pe tine sa o spui :D
 

DeletedUser20873

poti , daca vrei sa fii corect , sa spui asa..
Narf! + TSL + HAITA ! + GVL vs. HK + HKA + RG..ca doar va laudati cu aliatii vostri , nu ?
hai, assad, putina demnitate si fii corect..macar o data ;)


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

va si spun de ce nu a ti avea curaj, pt ca sunteti un trib de lasi, in frunte cu sefutul vostru, un trib format exclusiv din playeri carora le a fost frica de razboi.
ma bucur ca a ti facut thread ul asta pt ca acum va sti toata lumea cine e rg.

mda...lasi cu 525 de sate avans in fata voastra :rolleyes:

fugi la nani ca te faci de ras pe aici...:D

ps
si ai grija la dublu post (justme vezi ca asta ti-a scapat)
 

DeletedUser

mda, ne bagat la sprijin haita si tsl de nu mai avem loc in sate, hai ma nu vezi ca ** prostii?
eu atat v am zis, pt o anumita perioada, cat consideri u, sa ne batem doar noi 2 triburi, noi avem jumate din punctele voastre, daca nu ai balls sa accepti asta, de ce ai mai facut thhreadul????


sigmann fratioru nu se descurca singur sau iti place sa te bagi in seama? vezi ca aici e rg vs gvl...voi nu nsunteti implicati cu nimic.........
 

DeletedUser

la vorbe urate rspundem cu versuri

la vorbe urate răspundem cu versuri!
dedic acest umil catren, lui domnu' assad, care nu mai conteneste cu cuvinte gen: lasi, slabi, fricosi, si cate si mai cate ..... a carui fotografie am vazut-o pe forumul GVL (daca el o fi fost ala) in care era pe un iaht, vapor sau cam asa ceva.

Băiat mândru, visător,
Sfida-i marea, din vapor!
Dar la cum conduci căruţa,
Mintea-ţi este cu bărcuţa!
 

DeletedUser20873

assad, dar nu eu iti fac diplomatia in trib :D e treaba ta cu cine ai mai crezut ca ai ce ai tu..
sa inteleg ca e un mesaj pentru altii, sa va ierte si sa opreasca atacurile asupra voastra ? ai gresit adresa..nu cu mine trebuie sa vorbesti pentru asta...cauta alta usa la care sa te rogi pentru oprirea razboiului :D
 

DeletedUser

nu dacrom, nu i nici un mesaj, de aia am si zis pt o anumita perioada de timp, pur si simplu am vrut sa demonstrez la lume ca esti las, acum pe bune, daca ti e frica sa te bati cu un trib de doua ori mai mic decat al tau cum poti fi????
 

DeletedUser

mda, ne bagat la sprijin haita si tsl de nu mai avem loc in sate, hai ma nu vezi ca ** prostii?
eu atat v am zis, pt o anumita perioada, cat consideri u, sa ne batem doar noi 2 triburi, noi avem jumate din punctele voastre, daca nu ai balls sa accepti asta, de ce ai mai facut thhreadul????


sigmann fratioru nu se descurca singur sau iti place sa te bagi in seama? vezi ca aici e rg vs gvl...voi nu nsunteti implicati cu nimic.........

poate nu ati primit trupe sprijin de la tsl si HAITA, dar ati avut sitteri la greu de la ei si cica oameni cu experienta...s-a vazut de altfel :rolleyes:, RG nu a primit sprijin de la noi si o singura data cata a fost sitter la HELLS

pana acum nu te-am auzit facand gura ca tsl-istii postau pe forumul H.K. vs GVL...deci gurita mica in continuare :p

@big ox...inca putin si-l ajungi pe Eminescu :)
 

DeletedUser20873

offf..o sa imi iau mustrare sau si mai rau, daca tot incerc sa iti explic, assad..
vrei sa incep sa iti desenez ?
tribul 1 declara razboi tribului 2 .. si se trezeste unul ca vrea razboi si cu tribul 3..
trece ceva timp si apare acelasi individ, cand tribul 1 e aproape sters de pe harta si spune..bai,m astia din tribul 3..sunteti niste lasi , nu aveti ... sa va bateti doar cu noi ..
pai , asta denota prostie, assad , din partea tribului 1..in nici un caz lasitatea tribului 3..si cred ca poti apela la orice "strateg" de aici..tot acelasi raspuns ti-l va da :D
 

DeletedUser

i ati ajutat cu trupe de atac, ei ne au ajutat cu sittere, fa si u diferenta
 

DeletedUser20873

stimati aliati..sa nu ne mai trimiteti , in sate , trupe de atac..ca uite ce iese :D
 

DeletedUser

scuzele mele, domnu assad! cand scriu in viteva fac si greseli. Sunt amplificate insa de un laptop de o calitate indoielnica! insa, pentru a nu te dezamagi, si fiinca nu resoecti sugestia inteligenta a lui sigmann, uite:

Ca esti beat, doi daca-ti spun,
Fugi degraba la culcare,
De esti .... (doar) cum esti acum,
Stai si scrie-n-continuare!

Iti spun domn'le parintesti,
Diferenta nu-i enorma!
Primul se mai si trezeste,
Celalalt ramane-n coma!



ei? cum va place?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus