RGvsGVL

  • Autor subiect DeletedUser29697
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

@scufito eu stiam ca porecla de "pinochio" ti-au dat-o fetele din Slatina si vine de la faptul ca nasul tau e invers proportional cu ... stii tu ce :rolleyes:
nu e neaparat o jignire...e un adevar
ps

pinochio iar bati campii, u nu stii nimic despre mine.

nu fi suparat...pinochio a devenit baietel adevarat...probabil vei ajunge si tu un barbat adevarat :p


barbat adevarat e fratetu care m a lasat cu fetele si a fugit la aia care s au luat de ele?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Paulicaa? Pai ala se chinui de 1-2 zile sa imi ia sate care au doar apararea de pe ele pusa.. fie ele de atac sau aparare. Daca as intra atat de des incat sa imi apar satele calumea, ar mai trece ceva pana sa-mi ia paulicaa sau adah vreun sat.
La fel si cu aall, care daca nu lasa K92-ul, ii luau aia satele la anu'. Lasa-ma ma cu proorocul ala.. xD

Frate mie imi e frica :)..Imi aduc aminte acu o luna avea 4 sate , si ma chinuiam eu cu Ioana sa le aparam ....in timpu ce omu era pescar din delta :)...SI acu uite cate sate a castigat :))...
Asta-i zeu, daca ii vad vreun sat langa mine , imi dau delete instant
Vai ca bine i le zici assad :)
 

DeletedUser29094

Pai Opteroane, daca intram cum intram eu inainte, pai nu pierdeam cate sate am pierdut.
Oricum, asta a luat sate asa repede ca i le-au cedat cei din RG inapoi, nu de alta.. n-ar fi el mare cuceritor.
 

DeletedUser

Sigmann, imi pare rau sa spun, dar m-am inselat rau in privinta ta... e clar ca 'scolile' nu educa... si nu ma refer la ce postezi despre mine ca asta chiar sunt "abureli" la general, ai zis bine, care pe mine ma plictisesc si ma fac sa rad uneori, ma refer la tot ce postezi despre cei de care iti dai tu cu parerea, dar pe care nu ii cunosti si nu ai idee ce realizari au... este JENIBIL (Andi, sorry, platesc drepturi de autor) ca tot circul asta de topic pe care va plangeti voi ca sunteti jigniti

P.S. imi rog colegii sa nu mai posteze pentru ca nu-si are rostul, putem continua la nesfarsit asa si ar fi pacat

@carmenV ... repet...daca eu am mintit te rog sa-mi spui unde exact si sa vii cu argumente...cat timp nu faci asta si te ascunzi in spatele unor fraze lipsite de continut...chiar nu mai avem ce discuta ;)

@assad nu mai intru intr-o polemica cu tine si nici nu vreau sa te mai "intep" ce-a fost a fost...gvl mai e putin si dispare de pe harta...motivele le stie doar carmenV...doar ea e gvl :rolleyes:

ce iti spun acum ia-o in gluma...eu m-as fi bucurat daca plecau toti barbatii din gvl si ma lasau pe mine singur cu fetele :D

@kyo daca PAULICA se chinuie sa-ti ia satele nu inseamna ca el e un jucator slab...inseamna ca tu esti un jucator bun sau macar activ...e mult mai usor sa te aperi decat sa ataci ;)
 

DeletedUser29094

Mie mi se pare mai usor sa ataci. Intotdeauna am visat la atacurile alea coordonate, date de 5-10 jucatori, sa stii ca ajung toate in interval de 5-10 secunde o_O.
Nu sunt jucator bun.. daca intram, tot le pierdeam, da-l intarziam cu cel putin 3 luni, la cum ataca. Omu' ala daca are 3 spade intr-un sat, le trimite xD.
 

DeletedUser

Mie mi se pare mai usor sa ataci. Intotdeauna am visat la atacurile alea coordonate, date de 5-10 jucatori, sa stii ca ajung toate in interval de 5-10 secunde o_O.
Nu sunt jucator bun.. daca intram, tot le pierdeam, da-l intarziam cu cel putin 3 luni, la cum ataca. Omu' ala daca are 3 spade intr-un sat, le trimite xD.

pai ce ei te-au atacat 10 odata?
nu trebuie sa fii neaparat bun...doar activ si sa ai premium...vezi cand pleaca atacul si vezi daca sunt berbeci sau nobili...restul e floare la ureche ;)
 

DeletedUser29094

Nu, da' am visat sa fac parte din astfel de atacuri, sa fiu el cel care le da impreuna cu altii. Ar fi un dezastru.
Oricum, nu stiu motivele, dar pacat ca l-ati dat afara pe Capric0rn.. alexgeorge e praf fara el. L-am atacat pe alexgeorge cand era el pe cont, dupa care imediat s-a bagat Capric0rn, ca pierdea sate.
 

DeletedUser

Nu, da' am visat sa fac parte din astfel de atacuri, sa fiu el cel care le da impreuna cu altii. Ar fi un dezastru.
Oricum, nu stiu motivele, dar pacat ca l-ati dat afara pe Capric0rn.. alexgeorge e praf fara el. L-am atacat pe alexgeorge cand era el pe cont, dupa care imediat s-a bagat Capric0rn, ca pierdea sate.

Capri nu a fost dat afara...a iesit singur din trib...pacat..sper sa revina asupra deciziei :(


vino in HK si vom da impreuna astfel de atacuri :D in ce priveste alexgeorge...e posibil sa nu fi fost on...oricum poti incerca sa ma ataci si pe mine...sa vezi cum ma descurc fara aparare
 

DeletedUser17395

Stiu ca era on, ca a incercat niste manevre, da'.. pauza.

Sper ca iti dai seama ca am glumit in legatura cu paulica. Daca nu mi-am dat delete cu toti greii, cred ca rezist si la un iepulash caruia i s-au dat sate de mila :).
Kyo, rezista tentatiei de a intra in HK :), cred ca prietenia ar trebui sa primeze, in fata atacurilor coordonate magistral de acesti zeii :).
Cat despre Capricorn...ma lasati ?? Sa plans de luni de zile ca il ignorati, si ignorati aceea zona, frica de a nu disparea sate din HK va face pe toti acuma prieteni cu el :) Patetic. E treaba lui ce va face de acuma incolo, dar de plans sa plans de luni de zile si nu la auzit nimeni , acu va apucat dragostea fata de el :),....Trist pt voi
PS. In fiecare zi ii zic lui CarmenV cat de mult o iubesc :) si nu sunt singurul :) , dar sunt sigur ca si voi sunteti la fel de iubiti de iepulashii cei mici :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29094

Opteron, assad mi-a zis odata: ' Kiyo, du-te, intra undeva, sa te salvezi, ca nu-i o problema, nu se supara nimeni '. Prieteniile raman, indiferent de trib.
Dar eu am zis de nenumarate ori ca voi ramane in GVL pana la capat si n-am de gand sa-mi incalc cuvantul :p
 

DeletedUser17395

Opteron, assad mi-a zis odata: ' Kiyo, du-te, intra undeva, sa te salvezi, ca nu-i o problema, nu se supara nimeni '. Prieteniile raman, indiferent de trib.
Dar eu am zis de nenumarate ori ca voi ramane in GVL pana la capat si n-am de gand sa-mi incalc cuvantul :p

Ai aprecierea mea.
 

DeletedUser20873

@assad....nu iti place sa fii pinochio ? un sfat prietenesc...minte mai putin pe cei din jurul tau si poate nu o sa mai fii pinochio ;)
cat despre fetele cu care te lauzi ca ai ramas..stai linistit, de cand am plecat am vorbit foarte mult cu ele...fata de tine, au cu mult mai mult bun simt si caracter...si ce e mai important..ele nu sunt frustrate din cauza satelor sau a punctelor ca tine si mi-au si spus multe in mesajele care le-am schimbat ;)

@ opteron...iepulasi sunt in GVL ( stii prea bine cati au renuntat la conturi si pe cate ai fost sitter :D pus ca acolo e singurul care a fugit de colo , colo ) sunt in TSL ( altfel nu aveati probleme ) si sunt peste tot.
faptul ca nu am dansat cum a vrut TSL-ul ma distanteaza de asta :D iar pentru tine faptul ca iti spui punctul de vedere intr-o singura directie s-ar putea sa te aduca si pe tine in zona asta ;)

si apropo assad...cred ca tocmai mi-am dat seama de ce ti se potriveste si mai mult pinochio :D .. pentru ca era o marioneta, de lemn, fara minte...cam asta esti tu pentru TSL , in razboaiele GVL-ului :D si stii ce ? au avut strategia buna ;)
 

DeletedUser17395

@assad....nu iti place sa fii pinochio ? un sfat prietenesc...minte mai putin pe cei din jurul tau si poate nu o sa mai fii pinochio ;)
cat despre fetele cu care te lauzi ca ai ramas..stai linistit, de cand am plecat am vorbit foarte mult cu ele...fata de tine, au cu mult mai mult bun simt si caracter...si ce e mai important..ele nu sunt frustrate din cauza satelor sau a punctelor ca tine si mi-au si spus multe in mesajele care le-am schimbat ;)

@ opteron...iepulasi sunt in GVL ( stii prea bine cati au renuntat la conturi si pe cate ai fost sitter :D pus ca acolo e singurul care a fugit de colo , colo ) sunt in TSL ( altfel nu aveati probleme ) si sunt peste tot.
faptul ca nu am dansat cum a vrut TSL-ul ma distanteaza de asta :D iar pentru tine faptul ca iti spui punctul de vedere intr-o singura directie s-ar putea sa te aduca si pe tine in zona asta ;)

si apropo assad...cred ca tocmai mi-am dat seama de ce ti se potriveste si mai mult pinochio :D .. pentru ca era o marioneta, de lemn, fara minte...cam asta esti tu pentru TSL , in razboaiele GVL-ului :D si stii ce ? au avut strategia buna ;)
Gata am inteles , tu esti omu strategie....Cand strategia iti va arata ca e bine sa iti tradezi fratele , o sa il tradezi si pe ala :)).
Recunosc , din strategie o apreciez pe Carmen si pe cei din GVL, am eu un motiv ascuns, ia cauta tu, sapa adanc ca un catzel detectiv sa aflii de ce :)
Si da...sunt ferm convins ca datorita mie si lui assad ati fuzionat cu HK :), altfel nici nu va gandeati :)).
 

DeletedUser20873

opteron..e evident ca in TSL se ocupa de strategie oricine altcineva, in afara de tine :D si sunt sigur ca e unul pe acolo caruia i se poate spune omu strategie..dar nu tu :rolleyes:
probabil open a fost extrem de multumit de rezultatele "muncii" tale de pe forum ;)
eu nu latru, te las pe tine sa o faci, prefer sa gandesc..lucru deficitar la tine ;)
tu apreciai pe oricine..cata vreme ti-ar fi servit un interes sau altul...dar atat, iar motivele tale personale si strategice, nu ma privesc..e viata ta :D
 

DeletedUser17395

opteron..e evident ca in TSL se ocupa de strategie oricine altcineva, in afara de tine :D si sunt sigur ca e unul pe acolo caruia i se poate spune omu strategie..dar nu tu :rolleyes:
probabil open a fost extrem de multumit de rezultatele "muncii" tale de pe forum ;)
eu nu latru, te las pe tine sa o faci, prefer sa gandesc..lucru deficitar la tine ;)
tu apreciai pe oricine..cata vreme ti-ar fi servit un interes sau altul...dar atat, iar motivele tale personale si strategice, nu ma privesc..e viata ta :D

Daca strategie ,inseamna preacurvie , atunci noi chiar nu avem nici o strategie :)...
Satele mele, i le las lui open cand vrea muschiul lui, dar din moment ce nu mi le ia, inseamna ca inca mai sunt folositor :)..
Sincer te bagam cam mult in seama , ca tot se apropie alegerile, sa zicem ca partidul iepulashilor, se temea ca nu trece pragul electoral de 5% , asa ca a candidat pe listele fratiorului mai mare :)...si acu latra sa isi multumeasca stapanii :)...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20873

Daca strategie ,inseamna preacurvie , atunci noi chiar nu avem nici o strategie ...

vad ca te pricepi bine in anumite domenii..stapanesti perfect si limbajul si tehnicile ;)
nu inseamna ce spui tu strategia, esti departe sa o intelegi..ramai la cealalta varianta, te incadrezi perfect :D
acuma vad ca stii si politica...nu intram in amanunte ca cine stie ce "poame" mai scoti :D
nu te-am rugat eu sa ma bagi in seama..tu te-ai bagat ca musca..eu te-am rugat de multa vreme sa iti vezi de TSL-ul tau..ai grija de sate sa nu te mai pacaleasca vreunul cu cateva sute de puncte :D :D si lasa alte razboaie in grija celor care sunt implicati direct.
 

DeletedUser17395

vad ca te pricepi bine in anumite domenii..stapanesti perfect si limbajul si tehnicile ;)
nu inseamna ce spui tu strategia, esti departe sa o intelegi..ramai la cealalta varianta, te incadrezi perfect :D
acuma vad ca stii si politica...nu intram in amanunte ca cine stie ce "poame" mai scoti :D
nu te-am rugat eu sa ma bagi in seama..tu te-ai bagat ca musca..eu te-am rugat de multa vreme sa iti vezi de TSL-ul tau..ai grija de sate sa nu te mai pacaleasca vreunul cu cateva sute de puncte :D :D si lasa alte razboaie in grija celor care sunt implicati direct.

Tu esti implicati in fugi rusinoase din trib, si fuziuni, nu razboaie :).. Hai sa nu vorbim despre termeni necunoscuti da ?
Oare cand o sa ai bunul simt sa recunosti, ca dragostea virtuale pentru niste pixeli, te face sa iti arati adevarata fatza :).
Dacrom, noi amaratii astia din RA care cica nu mai suntem, ne-am batut de la inceputuri cu Knight care erau de 3 ori cat noi...Apoi predecesorii vostri ca vad ca dupa ei va luati, au mai fuzionat cu inca 14 tribuletze si au recrutat si mai multi jucatori si s-au facut de 10 ori cat noi.. :) Si tot nu am dat inapoi...Da , aveau multi inactivi, si doar asa am rezistat, oricum si aia activi care erau, tot erau mai multi ca noi....
Apoi am fost ajutati de TSl sa ii infrangem, si apoi, cand ne-au cerut ajutorul , am rupt pna-ul cu HK desi erau tot de 10 ori mai multi ca noi , si ne-a fost instant declarat razboi... Puteam sa ne batem joc de TNT, dar am preferat sa avem coloana si sa luptam :).
Nu e asa ca e frumoasa povestea ?
Te oftici ca nu ai avut si tu parte de asa ceva ??
Vine Craciunul, poate trece :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20873

nu ti-am cerut sa spui aici povesti nemuritoare despre RA, e un alt topic aici.
daca ai fi citit, ce am scris in timp, ai fi vazut ca eu consider ca fiecare cu strategia lui si cu jocul lui.
si vezi ca devii pinochio...eu nu am fugit din nici un trib, in altul...am iesit singur dintr-un trib ca sa imi respect niste principii
poate ai avut coloana..dar unde e RA acum ? a facut o fuziune..inteleg..si tu nu ai fost implicat in ea, nu ? :D oare cum o fi ca pentru unii fuziunea sa fie intr-un fel, pentru altii sa fie altfel ? iti spun eu de ce..frustrarea.
da...eu am viata personala, nu imi pun ceasul la 3 dimineata sa vad daca nu mi-a luat unul mic si prapadit niste sate :D
 

DeletedUser

@assad....nu iti place sa fii pinochio ? un sfat prietenesc...minte mai putin pe cei din jurul tau si poate nu o sa mai fii pinochio ;)
cat despre fetele cu care te lauzi ca ai ramas..stai linistit, de cand am plecat am vorbit foarte mult cu ele...fata de tine, au cu mult mai mult bun simt si caracter...si ce e mai important..ele nu sunt frustrate din cauza satelor sau a punctelor ca tine si mi-au si spus multe in mesajele care le-am schimbat ;)

@ opteron...iepulasi sunt in GVL ( stii prea bine cati au renuntat la conturi si pe cate ai fost sitter :D pus ca acolo e singurul care a fugit de colo , colo ) sunt in TSL ( altfel nu aveati probleme ) si sunt peste tot.
faptul ca nu am dansat cum a vrut TSL-ul ma distanteaza de asta :D iar pentru tine faptul ca iti spui punctul de vedere intr-o singura directie s-ar putea sa te aduca si pe tine in zona asta ;)

si apropo assad...cred ca tocmai mi-am dat seama de ce ti se potriveste si mai mult pinochio :D .. pentru ca era o marioneta, de lemn, fara minte...cam asta esti tu pentru TSL , in razboaiele GVL-ului :D si stii ce ? au avut strategia buna ;)

1. daca ramo sau carmen spun aici ca mai au chiar si un pic de respect pentru tine eu imi retrag tot ce ti am zis pana acum si iti las parola la contul meu, daca nu te rog frumos sa recunosti ca vorbesti prostii.


2. tot respectul pentru cei care au renuntat la conturi decat sa intre in RG, trebuie sa ai caracter ca sa faci asta, trebuia sa ti dai si u seama de asta dacrom dar pe tine nu te duce capul atat

3. cat despre ce zici u acolo de TSL, cred ca ma confunzi cu tine, u esti marioneta HK ului si asta i un fapt dovedit
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus