RGvsGVL

  • Autor subiect DeletedUser29697
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20873

1. a avea pareri diferite e una..a avea reaspect pentru altcineva..e alta.
vezi ca ai uitat de mikian..dar ea nu mai e activa de multa vreme .
nu am nevoie de parola si contuil tau..inca odata , eu nu joc pentru sate sau puncte, poti sa o intrebi pe Carmen .

2. sincer..au renuntat la conturi nu ca nu au vrut in RG ci pentru ca au fost demoralizati de ce s-a intamplat cu conturile lor cata vreme au avut sitteri...stiu foarte bine cateva cazuri...ei mi-au spus ( nu crede :) dar am mesajele )
mare caracter ati avut...mai tii minte cat a durat sa plece din GVL, un jucator , caruia i-a fost sitter vreo cativa din TSL ? cum a intrat a si plecat :D si nu era atacat de noi , sa nu incepi cu minciunile.

3. tu nici acum nu iti dai seama ce s-a intamplat cu adevarat....ramoluand a inteles demult anumite lucruri , comparativ cu tine ;)
 

DeletedUser17395

Esti la fel ca fratele tau, lipsit de speranta ;)..... Ai grija pe 17 :) ca e loc alunecos :)...
MA bucur ca ai viata personala, poate ii dai si una fratelui tai, nu de alta dar imi aduca minte ca orele lui preferate de atac erau 3-4 dimineata, asta dupa ce dadea mesaje adversarului, sa se asigure ca nu e on :)))))))))))
 

DeletedUser

opteronule...am zis bine ... esti un caz lipsit de speranta :D

e adevarat ca am dat si eu atacuri pe la 3/4 dimineata...dar am facut asta maxim 2 saptamani...si nu noapte de noapte, plus ca noaptea m-ai schimbam o vorba cu cata sau carmenV...de atunci insa dorm linistit noaptea ;) ....spre deosebire de mine tu iti pui zilnic ceasul sa sune la 3 noaptea sa-ti verifici averea virtuala :rolleyes:... de fapt cand ai un pitic cu 1/2 sate precum king0001 ai si motive :D...asa ca dintre noi 2...credema ca eu am o viata ... si nu una virtuala :p

iti urez mult succes in viata virtuala...sa ajungi de 2 ori cat open mind ;)
vei fi foarte fericit
 

DeletedUser17395

opteronule...am zis bine ... esti un caz lipsit de speranta :D

e adevarat ca am dat si eu atacuri pe la 3/4 dimineata...dar am facut asta maxim 2 saptamani...si nu noapte de noapte, plus ca noaptea m-ai schimbam o vorba cu cata sau carmenV...de atunci insa dorm linistit noaptea ;) ....spre deosebire de mine tu iti pui zilnic ceasul sa sune la 3 noaptea sa-ti verifici averea virtuala :rolleyes:... de fapt cand ai un pitic cu 1/2 sate precum king0001 ai si motive :D...asa ca dintre noi 2...credema ca eu am o viata ... si nu una virtuala :p

iti urez mult succes in viata virtuala...sa ajungi de 2 ori cat open mind ;)
vei fi foarte fericit

Daca ai veni la granita la mine, si as avea posibilitatea sa iti fur sate noaptea, crede-ma ca pt tine as sta si eu :)) ....
Am asa o slabiciune pt tine :)..
Ma , te rog, nu fi penibil, care e mai trist, ala care isi apara satele, sau maniacu ala de sta treaz sa le fure ?:)))
 

DeletedUser

ala care sta mai mult timp on noaptea...deci tu ;)

si ala care ataca noaptea risca destul de mult...bonus de noapte, etc...doar nu or fi satele goale :D
 

DeletedUser17395

ala care sta mai mult timp on noaptea...deci tu ;)

si ala care ataca noaptea risca destul de mult...bonus de noapte, etc...doar nu or fi satele goale :D

Ala care sta sa fure, nu prea are viata :)..De ce incerci sa negi ? Om la 40 de ani, sau cat naibii ai..si pierzi noptile :)....
Eu macar sunt tanar :)
Trist...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:D...stiu ca ai o viata trista...nu trebuie insa sa ne dezvalui amanunte din ea...nu ne intereseaza :p

dupa exterminarea GVL...am luat o vacanta de 1 luna cel putin...intru doar sa sprijin granita H.K. / tesla si sa trimit atacuri pe voi...in rest nu prea am motive "virtuale" sa pierd noptile...nu mai am dusmani in zona...din gvl au ramas niste "resturi" mai am moral bun doar cu vreo 2 jucatori...dintre care unul e departe de mine

apropo multumita tie si lui carmenV mi-am dublat numarul satelor de aparare....si toate merg sa sprijine granita cu voi :D

ps
cum de s-a blocat kidix? nu am apucat sa trimit decat 55 de atacuri pe el...cand sa continui deja era incuiat...nu va mai speriati asa usor...Doamne fereste de....:rolleyes:
 

DeletedUser17395

:D...stiu ca ai o viata trista...nu trebuie insa sa ne dezvalui amanunte din ea...nu ne intereseaza :p

dupa exterminarea GVL...am luat o vacanta de 1 luna cel putin...intru doar sa sprijin granita H.K. / tesla si sa trimit atacuri pe voi...in rest nu prea am motive "virtuale" sa pierd noptile...nu mai am dusmani in zona...din gvl au ramas niste "resturi" mai am moral bun doar cu vreo 2 jucatori...dintre care unul e departe de mine

apropo multumita tie si lui carmenV mi-am dublat numarul satelor de aparare....si toate merg sa sprijine granita cu voi :D

ps
cum de s-a blocat kidix? nu am apucat sa trimit decat 55 de atacuri pe el...cand sa continui deja era incuiat...nu va mai speriati asa usor...Doamne fereste de....:rolleyes:


Suntem smecheri . TE-ai suparat? Sau nu ai avut ce face ?
Nici pe mine nu ma intereseaza viata ta trista , atat de trista incat pierdeai noptile pe triburi , si te bucurai cand te baga Carmen in seama :)
La granita de ce nu vi ? Frica? Sau nu te lasa sefii ? Cum ti-au zis.... ? NU, stai acolo :)
 

DeletedUser

Am vazut ce smecheri sunteti...a ramas open fara vreo 15 sate...s-au barbarizat...asa se intampla daca face prostii :rolleyes:

cu, carmenV m-am inteles bine si inainte de razboi si dupa inceperea razboiului si chiar ma distram cand imi mai omora din nobili...apoi v-a adus pe voi sitteri...a inceput scandalul, jignirile pe forum, etc si s-a dus naibii totul :(...pacat puteam incheia acest razboi intr-un mod mult mai frumos :(

sa nu ma lase cretu la granita? :D mi-a facut invitatie speciala :p
asa cum am mai spus dupa exterminarea gvl....iau o pauza mai lunga...trimit toate satele sprijin colegilor si mai dau ceva atacuri de la distanta...in rest fac misto de voi pe forum si ma distrez urmarind circul de pe celalalt forum :p
 

DeletedUser17395

Am vazut ce smecheri sunteti...a ramas open fara vreo 15 sate...s-au barbarizat...asa se intampla daca face prostii :rolleyes:

cu, carmenV m-am inteles bine si inainte de razboi si dupa inceperea razboiului si chiar ma distram cand imi mai omora din nobili...apoi v-a adus pe voi sitteri...a inceput scandalul, jignirile pe forum, etc si s-a dus naibii totul :(...pacat puteam incheia acest razboi intr-un mod mult mai frumos :(

sa nu ma lase cretu la granita? :D mi-a facut invitatie speciala :p
asa cum am mai spus dupa exterminarea gvl....iau o pauza mai lunga...trimit toate satele sprijin colegilor si mai dau ceva atacuri de la distanta...in rest fac misto de voi pe forum si ma distrez urmarind circul de pe celalalt forum :p
Sau esti bataia noastra de joc :)
 

DeletedUser20873

chiar facem misto de voi...problema e ca nu aveti discernamantul necesar sa intelegeti :D
inca odata aratati frustrarea pentru niste sate ( pixeli cum ii place lui opteron sa spuna :rolleyes: ) si pentru puncte si va contraziceti singuri...dar stiu ca e greu sa realizezi asta ;)
assad..din pacate tu ai devenit bataia de joc a tuturor aici...inclusiv a "prietenului" opteron, care orice ar spune a folosit GVL-ul in interesul TSL-ului...si am recunoscut ca a fost o miscare buna, doar ca nu a mers ;)
el cel putin a aplicat o strategie gandita de "omul strategie" din TSL..tu ai fost marioneta in jocul asta iar daca ar fi cativa cu coloana in TSL , s-ar recunoaste lucrul asta .
 

DeletedUser17395

Mori de ras frate cu pinochhio asta :))))), e incredibil :). Mie imi place tare mult de assad , deci ce aberezi tu acolo, aberezi degeaba :).
Strategie, pace, HK, siteri TSL , strategia diavoleasca a TSL-ului , iepulashi, calmante calmante..... :)
 

DeletedUser20873

da..ai dreptate :D se vede ca stii medicamentatia :D

Opteron180 Mori de ras frate cu pinochhio asta )))), e incredibil . Mie imi place tare mult de assad , deci ce aberezi tu acolo, aberezi degeaba .

ti-am mai spus..nu ma amestec in viata ta personala..nu am treaba pe cine placi si de ce ;)
si ai si tu bun simt, putin...nu mai folosi ce auzi de la altii..:D pinochio alias assad e cu tine , in aceeasi barca..nu mai rade de el, ca nu e frumos :rolleyes:
eu sper sa nu mori si sa joci in continuare , intr-un mod decent si civilizat..ce spui, incerci ? :p
 

DeletedUser17395

AUzi, dar ce zici, tu si fratele tau, in afara de a ma imita, puteti gasi altceva nou ? Va sugerez eu ca ar trebui sa luati medicatie, voi imi ziceti la fel, va fac coco , sau lasi, imi ziceti la fel , va fac refugiati, voi ma faceti la fel..Ceva nou si original chiar nu puteti sa gasiti ? :)
 

DeletedUser20873

pai nici aici nu ai inteles , din pacate..
eu am spus ca fiecare are voie sa joace cum vrea...fuziuni, aliante..fiecare cum isi stabileste strategia..dar nu te-am facut las, nici refugiat..am spus doar ca astea se fac peste tot..altcineva a inceput cu jignirile..eu am facut doar comparatii.
nu mai spuneti ca daca unul face fuziune e las...au facut si altii si nu a insemnat asta, corect ? si nici refugiat nu e daca se duce in alt trib...
cata vreme spui despre altii ca sunt lasi ca au fuzionat..estie la fel de las ca ei daca ai fuzionat ;)
si cu imitatia..ia vezi cine a spus prima data pinochio..si cine a facut ca si papagalul, dupa :)
 

DeletedUser17395

pai nici aici nu ai inteles , din pacate..
eu am spus ca fiecare are voie sa joace cum vrea...fuziuni, aliante..fiecare cum isi stabileste strategia..dar nu te-am facut las, nici refugiat..am spus doar ca astea se fac peste tot..altcineva a inceput cu jignirile..eu am facut doar comparatii.
nu mai spuneti ca daca unul face fuziune e las...au facut si altii si nu a insemnat asta, corect ? si nici refugiat nu e daca se duce in alt trib...
cata vreme spui despre altii ca sunt lasi ca au fuzionat..estie la fel de las ca ei daca ai fuzionat ;)
si cu imitatia..ia vezi cine a spus prima data pinochio..si cine a facut ca si papagalul, dupa :)

Vezi tu, eu si assad ne permitem sa ne imprumutam termeni , tie nu iti permitem
Deci Coco.... :)
 

DeletedUser20873

chestia asta ca poti permite cuiva sa faca sau nu ceva, e o boala si are un nume :D ar trebui sa vezi un doctor si sa incerci sa o tratezi din timp :D
nu ma pricep ca altfel ti-as spune de ce suferi ;)

uite un lucru ciudat...deja a imita s-a transformat in imprumutat ?
ma sa fie..cum o fi sa fie imprumutat pentru unul si imitat pentru altul ? doar in minti bolnave se intampla asta..
mai bine discutam despre joc, ce spui ? :D
 

DeletedUser17395

chestia asta ca poti permite cuiva sa faca sau nu ceva, e o boala si are un nume :D ar trebui sa vezi un doctor si sa incerci sa o tratezi din timp :D
nu ma pricep ca altfel ti-as spune de ce suferi ;)

uite un lucru ciudat...deja a imita s-a transformat in imprumutat ?
ma sa fie..cum o fi sa fie imprumutat pentru unul si imitat pentru altul ? doar in minti bolnave se intampla asta..
mai bine discutam despre joc, ce spui ? :D

COCO , cine esti tu pe lumea asta de discuti cu mine ? :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus