RIP vs Avalon

  • Autor subiect DeletedUser2943
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2943

Aparent jucam doar noi :( Dragi Avaloni va rugam mobilizati-va ca la 11 - 0 se termina setul
 

DeletedUser1969

si ai deschis acest topic doar sa ne spui cat esti de tare?
 

DeletedUser

apoi eu cred ca e ceva cand un trib cu 25 de membri face o faza frumoasa , nu neaparat celor din Avalon, ci oricarui alt trib bun.
Si acum scuza-ma dar voi va luptati cu IRC de pe la inceputuri si nu cred ca le-ati luat atatea sate... ;)
 

DeletedUser1969

apoi eu cred ca e ceva cand un trib cu 25 de membri face o faza frumoasa , nu neaparat celor din Avalon, ci oricarui alt trib bun.
Si acum scuza-ma dar voi va luptati cu IRC de pe la inceputuri si nu cred ca le-ati luat atatea sate... ;)

scuza-ma dar daca tu compari =CRUX= si **IM** cu avalon (cel putin pe lumea 2)......

apropo trib cu 20 de membrei dar 10 cu 200k apropiati este de 100 de ori mai puternic decat un trib de 80 de membri mici.....
 

DeletedUser

apoi eu cred ca e ceva cand un trib cu 25 de membri face o faza frumoasa , nu neaparat celor din Avalon, ci oricarui alt trib bun.
Si acum scuza-ma dar voi va luptati cu IRC de pe la inceputuri si nu cred ca le-ati luat atatea sate... ;)

uite cine s-a gasit sa vb! ...

in primul rand noi suntem vecini cu aproape tot IRC... restul au stat in spate si s-au mai luptat si ei pe ici pe colo.
noi ne luptam de mult si am rezistat destul de bine pana acum.

in al 2-lea rand cei din RIP nu au avut parte de mitocani asa cum am patit noi... vezi tribul ala, cum ii zice? .... aaaaa, DA... CIRC.

in momentul in care spunem ca va declaram razboi ne luati cu stai ca si noi ne luptam la greu cu cei din IRC si mai bine facem front comun. hai sa facem alianta!... si peste 2 zile ma trezesc cu tot tribul tau ca ma loveste pe la spate. stiati ca suntem concentrati cu trupele in zona irc si repede ati zis ca nu mai conteaza o marlanie atata timp cat mai luati niste sate!

razboiul dintre =A= si IRC e cel mai vechi din L2 si totusi din cauza CIRC, IRC a ajuns sa nu mai fie vazut drept inamic!

ca si urmare... de ieri s-a semnat un armistitiu intre IRC si UNITED (multumim Anghelos pt intelegere!).

scopul familiei UNITED acum e sa stearga urma de membru CIRC din K54 si din jurul granitei cu K54. daca pana acum ati avut noroc pt ca ne luptam cu irc si furati sate pe la spate, acum o sa se schimbe placa... adio locul 1 pt CIRC!

ai uitat un lucru draga teddyboi, ai de jiji becali nu au ce cauta pe triburile! afara cu voi!
 

DeletedUser2943

Nu doream sa irit spiritele . Postul a fost facut pentru prietenul meu martzian din Avalon care probabil nu ii vine sa creada ce s-a intamplat :))
Ma rog nu stiu care e problema in =A= si Circ ... Sa vorbeasca Toporu in cazul acesta:)
 

DeletedUser

si eu imi cer scuze ca am intrat in alt topic. e adevarat postul meu nu are legatura cu rip sau avalon.

pe mine m-a deranjat afirmatia lui teddyboy. poate ca e mai bine sa facem topic nou desi nu merita onoarea asta!

sa ne intoarcem la topic.
 

DeletedUser2943

Prietene eu ti-am demonstrat ca acel caz a fost doar o eroare . Si ai vazut ce s-a intamplat apoi....

Jucatorul care a fost scos era activ ;) si apoi inca o chestie nu vorbesc doar de satele lui ci de mult mai multe care au fugit de voi.

Banuiesc ca acum nu ne mai rugati sa venim la voi in trib ...:)) Sau iar ma luat cu povesti cu cel mai bun prieten (very funny story):)) Please ....

Nu prea inteleg dc au gura mare aia care sunt la 8 ani distanta de noi ... iar pentru marsavia facuta va relocam
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2943

Si apropo ca un mare trib cu renume ce sunteti v-am bagat in topuri pe ultimile 7 zile chiar un loc 3 dar stati linistiti ca va ducem in top :))
 

DeletedUser

Prietene, cred ca confunzi putin, eu nu sunt martzian :rolleyes:.

SirDecebal nu era activ, a fost in sitting pe tot parcursul atacurilor.

Si-apoi ce vina am eu ca's la 8 ani distanta de voi?!
Insa daca vreti neaparat, o sa ma stradui sa ma mai apropii putin de voi :D.
 

DeletedUser

Fara acuzatii, chiar si voalate, daca stiti ceva sistemul intern de suport va sta la dispozitie.
 

DeletedUser

Doamne...ce uºor le vine unor oameni mici sa se laude cu vitejiile lor...Sa înþeleg dragii mei sconcºi,pentru ca eu tot aºa va consider-sconcsi,ca va simþiþi învingãtori doar pentru ca s-a întâmplat sa luaþi niºte sate de la niºte jucãtori cam prea inactivi?
Abia aºtept sa ne vedem mai de-aproape.Atunci o sa va vad cat de ``viteji`` o sa fiþi si cat de cocoºi o sa va daþi pe forumul mare...Acum,la sfârºit de post,consider ca e o greºealã din partea mea sa uzez tastele dând o replica inepþiilor descrise de voi ca fiind mari reuºite,dar am fãcut-o doar pentru restul de jucãtori Avalon,care se simt probabil umiliþi de neputinþã...
 

DeletedUser2943

Ce sa zic ... nu mai tii minte cand un stimat conducator Avalon a dat mesaj la tot tribul nostru cu fel de fel de aberatii si prostii ?! aaa sau aia nu se pune ... sau ca mai aveti putin sa va puneati in genunchi in fata noastra . Nu meritati decat dispret si pacat ca purtati numele de Avalon faceti tribul de ras
 

DeletedUser2943

Doamne...ce uºor le vine unor oameni mici sa se laude cu vitejiile lor...Sa înþeleg dragii mei sconcºi,pentru ca eu tot aºa va consider-sconcsi,ca va simþiþi învingãtori doar pentru ca s-a întâmplat sa luaþi niºte sate de la niºte jucãtori cam prea inactivi?
Abia aºtept sa ne vedem mai de-aproape.Atunci o sa va vad cat de ``viteji`` o sa fiþi si cat de cocoºi o sa va daþi pe forumul mare...Acum,la sfârºit de post,consider ca e o greºealã din partea mea sa uzez tastele dând o replica inepþiilor descrise de voi ca fiind mari reuºite,dar am fãcut-o doar pentru restul de jucãtori Avalon,care se simt probabil umiliþi de neputinþã...

Cu tine nu am nimic de fapt am auzit ca esti baiat cu caracter ... dar tii langa tine o gluma de jucator .
 

DeletedUser

Dumnezeule...chiar as vrea sa stiu si eu cine v-a cersit ceva in genunchi,mareti razboinici care sunteti voi.Cat despre aprecierile ca as fi eu om de caracter...asta lasa-i pe altii sa spuna,nu ma cunosti,nu imi doresc sa ma cunosti si sincer as dori sa incetati aceasta mizerie,despre care voi credeti ca e fala.Daca aveti ceva de spus,spuneti,dar despre subiecte sterile ca acesta....Bucurati-va de satele luate,dar ceea ce ati facut voi nu s-a intamplat in jocul asta decat de...3948569836502437361346 de ori,nu?
Cat despre faptul ca as tine langa mine o gluma de jucator,poate ca e asa,dar in acest caz imi doresc sa fiu si eu o gluma,sunt la fel ca si toti jucatorii mei si sunt bucuros sa fiu alaturi de ei.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus