RIP vs Avalon

  • Autor subiect DeletedUser2943
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3643

k,mersi de raport....dc e numai gura de mine ca nu ma uit pe tw-tools? poate unii oameni nu vor sa intre pt ca le merge super greu,altii ca nu au timp,altii poate ca nu stiu ,asa ca nu era mare greu sa postezi si numele ;)
 

DeletedUser

poi am mai multe ...vreo 3,4,...recente....daca vrei... dar .... mai bine pe tw-tool...si mie imi merge greu..dar pe la 3 noaptea merge bine:))
 

DeletedUser2943

viruzz din cate imi aduc eu aminte tu ai fost in SOL apoi ai intrat si prin RIP (de unde ai fost concediat) si ai aterizat in CirC ... calitativ nu prea am auzit de tine , cantitativ sa spunem... Si ce crezi not impresed ;) faci multa gargara da noi stium cine esti
 

DeletedUser3643

rectific...am venit in RIP la RUgamintea ta..dupa am plecat eu de buna voie pentru ca erati prea departe de mine,Sa nu iti reamintesc ca ma rugai sa raman al voi sa va ridic tribul in clasament si promiteati ca am veti ajuta
 

DeletedUser2943

ma confunzi eu te-am concediat :)) dar nu are importanta asta .. nu vreau polemici cu tine ca mai enervat destul peste tot pe unde am fost :)
 

DeletedUser3643

pacat ca a trecut mult timp si nu mai am mesajele ,oricum joci jocul asta cu prea multa seriozitate si te enervezi prea usor pentru mine .
 

DeletedUser2943

iti zic eu ca nu am fost eu ;) Stiu ce vorbesti un alt membru Rip te-a vrut eu nu ;)
 

DeletedUser

asta are chef de gargara...lasa`l in pace motzule k oricum e off-topic ..saracu`!!!
 

DeletedUser2943

Rog inchiderea topicului Avalon nu mai merita atentia sunt prea jos sa ne coboram la nivelul acesta . Si ne pateaza noua imaginea ca trib avand un razboi cu ei , jucatori fara ambitie si si mana a 2 a .
Multumesc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus