RIP vs DIVIN

  • Autor subiect DeletedUser20436
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cavaleru Necunoscut;756521]off:jigodie ? merci pentru jignirea acordata mie si membrilor EJECT, esti un om respectuos din cate vad, mai are rost sa zic sa ia masuri moderatorii in legatura cu limbajul tau 2 bani... cel mai bine ar fi sa te iei de mana cu patriotul si sa iesiti la o vacanta ca prea multa joaca nu face bine.


Sa stii ca chiar ma gandeam sa ma duc pe la Patriot pe acolo, am auzit ca zona este frumoasa si ar merita facuta o excursie :) cat despre limbajul meu nu te priveste pe tine, ca fapt divers nu am jignit pe nimeni ci doar v-am caracterizat prin felul cum ati atacat imediat dupa incheierea aliantei. In cazul in care nu cunosti sensul acelui cuvant te invit sa folosesti un dex fie el si online.
 

DeletedUser

Semeni leit cu patriotul. Mda, cavalerul are mare dreptate: trebuie sa va luati de manute si sa plecati mai la marginea hartii. Ma simt jignit ca nu m-ati inclus si pe mine in declansarea acesui scandal. Am luptat din greu sa se declare razboi Patriotului.

VAWR
 

DeletedUser

Pai tu ce treaba ai cu acest scandal? Eu am venit aici ca a comentat un destept despre H.A si mi se pare normal sa ii dau o replica. Nu stiu cat seman eu cu patriot, dar tu incepi sa semeni cu prisson.
 

DeletedUser

De ce nu te muti in SAS daca tot nu te deranjeaza comparatia, oricum se stie ca fostii membri mk simpatizau cu SAS inca de la inceputul familiei Empire. Am si eu o intrebare...voi astia din Nobody sunteti la comanda lui prisson, cum latra ala asa faceti si voi?
 

DeletedUser

Am fost in SAS si m-am mutat in Nobody ca sa dau in Patriot si Divin. Si nu, nu ne dicteaza SAS ce sa facem, doar ca, avand aceleasi scopuri, ne intelegem bine.
 

DeletedUser

Felicitari ai reusit performanta de a dovedi public ce fel de om esti, pentru binele tau sper ca in viata reala nu esti asa de schimbator. Am sa vorbesc cu tribul Nobody sa te declare refugiat :) (edit: gluma in caz ca nu te-ai prins)
 

DeletedUser

Pai ce mare schimbare am facut? Triburile sunt aliate si se inteleg. Am primit aprobarea conducerii SAS sa parasesc tribul. O mare schimbare ar fi fost daca intram la dusmani. Prioritatile SAS nu coincideau cu ale mele in acel moment, si de asta am intrat in Nobody. Totul a decurs calm si respectandu-se regulile. Sunt in continuare in relatii foarte bune cu SAS.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34294

numara toata alea 600 de sate pe rand si vezi cate inca sunt in trib...
 

DeletedUser34294

Nu e nevoie sa demonstrez eu ceva ce nu ma intereseaza pe mine, incercam sa iti deschid ochisiorii la un lucru care iti bate la porti ... sau voi ati facut intelegeri de genu |"va dam 100 de sate si ne lasati 10 sile in pace" (glumesc bineinteles) oricum pe L18 ma astept la orice

Pai tu ce treaba ai cu acest scandal? Eu am venit aici ca a comentat un destept despre H.A si mi se pare normal sa ii dau o replica. Nu stiu cat seman eu cu patriot, dar tu incepi sa semeni cu prisson.

daca nu ma insel destepltul ala cu scandalul esti tu, ai facut o abatere la alianta olo - RIP la care ti-am dat replay... doar ca tu te simti atacat... pt mine subiectu e inchis si nu doar.. aici e topic de RIP si DIVIN nu HA SAS ROYAL si alte chesti...

Semeni leit cu patriotul. Mda, cavalerul are mare dreptate: trebuie sa va luati de manute si sa plecati mai la marginea hartii. Ma simt jignit ca nu m-ati inclus si pe mine in declansarea acesui scandal. Am luptat din greu sa se declare razboi Patriotului.

VAWR

Poate sa ne faca povesti de adormit copii si sa ne coloreze/ingroseze scriu de parca era moderator sau admin ... m-am si luat odata de el sa nu mai incerce atat de mult sa se impuna sef pe o familie care era doar cu numele ca s-ar putea sa i se lase ceva :))
Oricum Mosule.. mai termina cu aberatiile alea ca suntem lasi si nu stiu cum, chair nu te duce bibilica ? ai zis RUPERE ALIANTA, ti-am zis PNA pana una alta si ai zis NU MERCI... sa fi sanatos... vina e a ta nu a noastra si te rog termina si cu jignirile sau caractezirazile de genul asta ca "shade rusinica" ... auzi al el am atacat ca lasi... in primul rand la ruperea unei aliante se decalra PNA pe un anumit timp dar tu nu BATMAN BATMAN
 

DeletedUser

Tu ai niste probleme cu bibilica nu eu, pai nu vezi ca eu iti zic ceva si tu intelegi doar ce vrei tu, dute tu si pupate cu prisson, cu borzesti cu cine vrei tu, dar nu te mai baga in seama cu mine ca imi provoci sila.

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce Dumnezeu ti-o fi facut prisson de esti asa obsedat de el? Pe toti ne asemeni cu el.
 

DeletedUser20436

Tu ai niste probleme cu bibilica nu eu, pai nu vezi ca eu iti zic ceva si tu intelegi doar ce vrei tu, dute tu si pupate cu prisson, cu borzesti cu cine vrei tu, dar nu te mai baga in seama cu mine ca imi provoci sila.

Auzi moshule pana aici ce naiba?nu ne pupam ca nu suntem pe invers da:))

deja ceea ce face e cam prea mult ,sa acuzi si sa jignesti nu e frumos stiu povestea aia voi nu ati mai vrut pna nu olo da?

insa felul cum jignesti si mai trimiti sa ne pupe pe mine si pe prisson intrece orice limita... eu nu o sa te jignesc dar iti spun acum ce ti-am zis inca de cel putin doua ori politica ta va cauza probleme mari HA ,si nu ma refer ca RIP va rupe diplomatia care o avem,pt ca nu ne-ar avantaja si nici nu ne-ar dezavataja pt ca nu avem granite comune deocamdata.;)
 

DeletedUser

Sa fie asa cum zici tu borzesti, stii foarte bine ca am avut o discutie pe tema asta si ce ai zis tu la urma este corect, dar ce e intre mine si prisson si altii care se baga pentru el de parca ar fi neamuri nu este problema ta ok? Nu vreau sa ma cert cu tine, nu am aceasta intentie, dar repet am de reglat unele lucruri cu altii asa ca nu te baga sa le iei apararea.
 

DeletedUser20436

ma bag ca e topikul MEU:)) si personal nu cred ca cavalerul merita sa il jignesti intr-o asemenea maniera...si nici ceilalti membrii olo
 

DeletedUser

eu sincer ma bucur ca am ajuns sa fiu un cosmar pentru domnii din H.A si divin...pe la inceputu l18 am fost si pentru KMD alti prieteni dealu patriot.
dragule general tu ca sa ai ceva cu mine mai trebuie sa joci 10 ani triburi si dupa vei avea onoarea de a ma cunoaste
 

DeletedUser

@ Borzesti

Ce ai zis tu este corect pe jumatate (partea cu deschisul topicului) asa ca am sa ma mut pe topicul H.A vs SAS.

@cine vrei

Cosmar? Ti-am spus abia astept sa ajung langa tine pe harta sa vezi tu cosmar ce o sa ai cu mine.

Succes ambelor triburi in acest razboi, daca s-ar putea termina remiza asa as paria :)

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!!!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus