RIP vs DIVIN

  • Autor subiect DeletedUser20436
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34294

Tu ai niste probleme cu bibilica nu eu, pai nu vezi ca eu iti zic ceva si tu intelegi doar ce vrei tu, dute tu si pupate cu prisson, cu borzesti cu cine vrei tu, dar nu te mai baga in seama cu mine ca imi provoci sila.

cum zicea un coleg, "noi toti ie prosti" doar mosu e destept... =))))
hai sa le luam pe rand sa te lamuresc...
1. nimeni de pe forumul asta nu are intentii gay in afara de tine din cate observ, ti-am vorbit cat se poate de respectuos daca vad ca sari gardul prietene... n-ai pic de bun simt, nici macar un strop lucru care denota ca nu ai nici macar un an din cei 7 de acasa... in fine ... irelevan
2. nu stiu ce cauti aici cu spam pe tipicul divin - rip... dute la treaba ta...

Ce Dumnezeu ti-o fi facut prisson de esti asa obsedat de el? Pe toti ne asemeni cu el.
Daca afli sa imi zici si mie...

ma bag ca e topikul MEU:)) si personal nu cred ca cavalerul merita sa il jignesti intr-o asemenea maniera...si nici ceilalti membrii olo

merci borzesti...
mosule - gresesti cand spui ca "m-am bagat in seama aiurea" - mi-am spus parerea despre alianta RIP - olo, o parere oficiala nu bazaconii cum zici tu... daca esti invidios ca alianta asta merge bine atunci e problema ta nu a noastra dar mai usuresl cu jignirile si cu lucrurile personale pe un tipic care nu agreat...

@ Borzesti

Ce ai zis tu este corect pe jumatate (partea cu deschisul topicului) asa ca am sa ma mut pe topicul H.A vs SAS.

@cine vrei

Cosmar? Ti-am spus abia astept sa ajung langa tine pe harta sa vezi tu cosmar ce o sa ai cu mine.

In sfarsit... a dat domnu... uite putinul ala de bun simt :D dar vezi ca ai facut dublu post :D


borzesti... cum mai e statistica ? tare sunt curios :D

scuzati-mi offtopicul, o sa postez mai scurt de acum inainte si la subiect
 

DeletedUser

Cavalere eu cred ca am deviat destul de la subiect si propun sa continuam discutia pe privat, ma gasesti online destul de des, hai sa lasam acest topic sa isi aiba rostul. Ca fapt divers sa stii ca nu am de ce sa fiu invidios pe un trib ca olo, am vazut altele mult mai bune. Daca tu ai inteles ca te-am facut gay din cauza la ce am scris atunci asta spune tot despre cat te duce capul.
 

DeletedUser34294

OFF: uite ce zicea si borzesti

Auzi moshule pana aici ce naiba?nu ne pupam ca nu suntem pe invers da)

deja ceea ce face e cam prea mult ,sa acuzi si sa jignesti nu e frumos stiu povestea aia voi nu ati mai vrut pna nu olo da?

mosule tu cand te pupi cu un barbat ce zice lumea de tine ? ca esti lesbi ? =))) ideea e ca pe viitor sa iti masori cuvintele asta daca ai obraz si putina maturitate... daca nu poti spune orice vrea sufletelul tau dar vei fi tratat ca atare... iar de discutat pe privat nu am ce discuta cu tine, pentru mine orice subiect HA - olo ESTE INCHIS DEMULT, treci si tu peste...

e un joc, trateaza-l ca atare nu o lua ca personal... faci atata tam tam pentru nimic... macar sa inchizi sibiectul definitiv si sa treci peste odata si-odata




on: maryele... specimene d'astea gasesti peste tot... sunt tari in clanta la inceput dupa care o dau la intoarse...
bravo dati in ei calumea pana nu mai ramane nimic, pacat ca nu ajung si eu pe acolo ca tare vroiam un sat de la patriotu asa la misto doar :D
 

DeletedUser

Nu am nevoie sa imi dai tu sfaturi, dute ma baiatule in olo ala a vostru, ca te-as trimite in alta parte dar nu cred ca mai incapi. Daca tu ai inteles din ce am zis eu ca te-am facut gay inseamna ca atat te duce capul si nu are rost sa stam la discutii, dute si nu imi mai purta tu mie sau tribului H.A grija.

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32025

in loc sa va contrati aiurea pe aici nu puneti si voi o statistica sa vada si restu ce se intampla in acest razboi
 

DeletedUser

Eu am spus ca vreau sa inchei subiectul, dar daca unii ma tot provoaca...asteptam o statistica din partea triburilor aflate in razboi.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: RIP, RIP-AC, R!P, .RIP.
Side 2:
Tribes: DiViN, DiViN*, DiViN1, DiViN2, DiViN3

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 191
Tabăra 2: 33
Diferență: 158

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 77
Tabăra 2: 1
Diferență: 76

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,133,137
Tabăra 2: 240,201
Diferență: 892,936

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 503,503
Tabăra 2: 8,760
Diferență: 494,743

chart
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: RIP, RIP-AC, R!P, .RIP.
Side 2:
Tribes: DiViN, DiViN*, DiViN1, DiViN2, DiViN3

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 13,007
Tabăra 2: 7,331
Diferență: 5,676

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 576
Tabăra 2: 27
Diferență: 549

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 63,419,766
Tabăra 2: 32,730,898
Diferență: 30,688,868

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,285,381
Tabăra 2: 192,354
Diferență: 4,093,027

chart
 

DeletedUser

Fac o precizare la statistica de mai sus, in sensul ca lipseste de la rubrica cuceriri un numar destul de mare de sate luate de noi de la doi jucatori destul de importanti din DIVIN care - la data cuceririlor - erau "liberi de contract"
 

DeletedUser

Frumos elevii lui patriot care nu jignesc si sunt foarte civilizati
mai sunt si femeie si vorbeste ca la usa cortului

Jucător danutlez

danutlez
Puncte: 154.811
Loc: 1339
Inamici învinşi: 4.497.372 (405.)
Trib: U.E



Nu face parte din DiViN. Ce legatura are exprimarea acestui jucator cu pomul de Craciun sau cu apa din beci? :confused:
Parca era vorba despre RIP si DiViN, nu?
 

DeletedUser

Jucător danutlez

danutlez
Puncte: 154.811
Loc: 1339
Inamici învinşi: 4.497.372 (405.)
Trib: U.E



Nu face parte din DiViN. Ce legatura are exprimarea acestui jucator cu pomul de Craciun sau cu apa din beci? :confused:
Parca era vorba despre RIP si DiViN, nu?

au schimbat numele din DiViN* in U.E
 

DeletedUser

eh... au dat bir cu fugitii cum au facut si altii. Sunt convins ca le va veni randul la un moment dat, cand acest razboi se va incheia. Pretexte pentru deschiderea unui conflict se gasesc mereu, am vazut asta pe suficiente lumi incat sa recunosc tiparul. La fel cred ca se va intampla si cu *2012*, fiindca pozitia lor de pe K36 va fi ravnita de toate triburile din jurul lor. Daca +SAS+ si Nobody vor rezista, sunt convins ca de ce le-a fost frica cel mai tare celor desprinsi din familia DiViN nu vor scapa.... asta daca nu fuzioneaza cu careva (poate cu RIP, poate cu altii) pana la incheierea razboiului RIP - DiViN. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mercedes ce nume ai pe triburi? galles?

Sunt un simplu jucator ce vine cu o serie de opinii pertinente si, sper eu, cu un subiectivism redus la minim.
'Privitor ca la teatru eu in lume ma inchipui... Joace unul si pe patru, totusi eu ghici-voi chipu-i.'


Revenind la subiectul temei:

Side 1:
Tribes: RIP, .RIP., R!P, RIP-AC
Side 2:
Tribes: DiViN, DiViN3

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 158
Tabăra 2: 23
Diferență: 135

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 3
Diferență: 31

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 899,570
Tabăra 2: 172,942
Diferență: 726,628

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 231,662
Tabăra 2: 23,167
Diferență: 208,495

chart



Felicitari ambelor familii de triburi! RIP domina statistica, DiViN incearca sa minimizeze pierderile, aparandu-se cum poate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20436

Side 1:
Tribes: RIP, RIP-AC, .RIP., R!P
Side 2:
Tribes: RCI, DiViN, DiViN3, U.E

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 154
Tabăra 2: 44
Diferență: 110

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 76
Tabăra 2: 6
Diferență: 70

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 896,774
Tabăra 2: 257,092
Diferență: 639,682

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 589,303
Tabăra 2: 48,657
Diferență: 540,646

chart



Acuma sa explic:

RCI= jucatori care au iesit din DIVIN

U.E= fostul DIVIN*

in rest noumai bine:p
 

DeletedUser34294

ON:
Ca de obicei RIP domina, e ceva normal :)) Abia astept sa terminati cu DIVIN sa trecem la nivelul urmator demult asteptat :D


OFF:
mosulica - ultima data cand iti mai dau replica dar am marea rugaminte sa inchizi si tu orice subiect.

Nu am nevoie sa imi dai tu sfaturi,(ti-am spus ceva prieteneste dar vad ca nu apreciezi nimic) dute ma baiatule in olo ala a vostru,(sunt deja, nu e nevoie sa ma trimiti tu) ca te-as trimite in alta parte dar nu cred ca mai incapi(vorbeste frumos agariciule, nu cred ca ti-am vorbit asa niciodata si nu iti permit sa vorbesti asa, toate pana la o limita, DUTE TARE !). Daca tu ai inteles din ce am zis eu ca te-am facut gay inseamna ca atat te duce capul si nu are rost sa stam la discutii(nici nu stateam, dar tu te agiti aiurea si fara motiv si iti place sa dai replica si sa fi in centrul atentie, ai promis ca ne lasi, PAI LASANEEEEE , LASANEEEEE), dute si nu imi mai purta tu mie sau tribului H.A grija.(da sa sti, nu mai pot sa dormi noaptea din cauza ta, vad ca iti place sa fi rau in centrul atentiei )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sunt un simplu jucator ce vine cu o serie de opinii pertinente si, sper eu, cu un subiectivism redus la minim.
'Privitor ca la teatru eu in lume ma inchipui... Joace unul si pe patru, totusi eu ghici-voi chipu-i.'

Felicitari ambelor familii de triburi! RIP domina statistica, DiViN incearca sa minimizeze pierderile, aparandu-se cum poate.

Ce naiba sa mai minimizati ,cand sunteti masacrati :eek: ?
Side 1:
Tribes: RIP, RIP-AC, Nobody, ~IDR~, R!P
Side 2:
Tribes: DiViN, DiViN3, DiViN1, U.E, RCI

Timeframe: 13/10/2010 00:00:00la25/10/2010 10:12:42

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,163
Tabăra 2: 49
Diferență: 1,114

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,950,487
Tabăra 2: 438,088
Diferență: 9,512,399


Vina principala pt situatia de acum apartine in principal conducatorilor incapabili din Divin in frunte cu patriot si galles continuand cu restul ,pacat de munca atator oameni pt ca nu se pierd numai niste cifre intr-un calculator pierderea importanta sunt sutele de ore daca nu mii pierdute de jucatori pt conturile lor .

Mi-a placut poezia ta care se refera la gigichioru cel cu 4 conturi ca nastase 6 case :))
 

DeletedUser20436

da TANNO dar ei au pus vina pe mine ca eu am urmarit asta... ei nu vad barna din ochii lor ....da conducerea actuala a divin e vinovata pt tot ...le-am oferit sa plece ei sa lase pe altii si ai cuvantul meu ca nu rupeam alianta nu au vrut sa faca asta...asta e..:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus