RIP vs DIVIN

  • Autor subiect DeletedUser20436
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20436

Side 1:
Tribes: RIP, ID-RIP, .RIP., RIP-AC, R!P
Side 2:
Tribes: DiViN, DiViN1, DiViN3, U.E, RCI

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,604
Tabăra 2: 671
Diferență: 2,933

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,184
Tabăra 2: 64
Diferență: 1,120

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 24,345,841
Tabăra 2: 4,103,937
Diferență: 20,241,904

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,980,928
Tabăra 2: 523,995
Diferență: 9,456,933

chart
 

DeletedUser

Raspuns

Mercedes ce nume ai pe triburi? galles?

merci ca tu crezi ca pot scrie "sub acoperire" dar nu fac d'astea.....asta sunt eu...direct si pe fatza...iar dreptul la cuvant mi-l respect omule :))....ma jignesti ca poti crede ca scriu sub "pseudonim"numai lasii fac astea (credeam ca ai alta parere despre mine ca om)...am vazut oameni care i-am crescut si sprijinit incepand atacuri...sa nu isi rupa trupele am dat stergere cont....si o iau de la capat...daca imi vrei satul e langa Rip....ma respect pe mine....pe unii de moralitate indoielnica nu....pe multi lasi si tradatori..Asta sunt eu...am primit oferte sa ma alatur multor triburi...dar ma respect prea mult....si imi respect si dusmanii...DESI NU AR MERITA!!....ASTA SUNT...SI AICI RAMAN...JUST FOR FUN...SI INCA CEVA...NU TRADEZ
 

DeletedUser

da TANNO dar ei au pus vina pe mine ca eu am urmarit asta... ei nu vad barna din ochii lor ....da conducerea actuala a divin e vinovata pt tot ...le-am oferit sa plece ei sa lase pe altii si ai cuvantul meu ca nu rupeam alianta nu au vrut sa faca asta...asta e..:(

NU MI-AI PROPUS SA PLEC EU !!!!...SUNT CORECT SI CINSTIT...MI-AI CERUT SA TRADEZ SI SA FIU IN CONDUCEREA ALTUI TRIB..CE S-A DESPRINS DIN DIVIN....SUNT CEVA MAI SCUMP DE ATAT....NU ATAT DE IEFTIN...CAT PRIVESTE DE INCAPABILITATEA MEA DE A CONDUCE UN TRIB...:)))....LOL ...LASASEM IN CONDUCERE DE F MULT TIMP PE ALTTII...DE APROXIMATIV 4 LUNI....ERAM MAI MULT ONORIFIC...Stii bine ca nu mint...stii bine ca stau la fel de drepti oricand si oricum....spune ca mint daca e sa mint !!!

Cu respect ptr toti
Galles
 

DeletedUser20436

NU MI-AI PROPUS SA PLEC EU !!!!...SUNT CORECT SI CINSTIT...MI-AI CERUT SA TRADEZ SI SA FIU IN CONDUCEREA ALTUI TRIB..CE S-A DESPRINS DIN DIVIN....SUNT CEVA MAI SCUMP DE ATAT....NU ATAT DE IEFTIN...CAT PRIVESTE DE INCAPABILITATEA MEA DE A CONDUCE UN TRIB...:)))....LOL ...LASASEM IN CONDUCERE DE F MULT TIMP PE ALTTII...DE APROXIMATIV 4 LUNI....ERAM MAI MULT ONORIFIC...Stii bine ca nu mint...stii bine ca stau la fel de drepti oricand si oricum....spune ca mint daca e sa mint !!!

Cu respect ptr toti
Galles

Galles stii bine ca intotdeauna te-am crezut om de cuvant si om care se poate respecta,ti-am propus lucrul respectiv de ce crezi oare? ca imi era frica ca ramai in divin oare? NU

ti-am propus exact ca sa ramai pe lumea asta,nu vroiam sa fii innobilat...asta pot sa o confirme apropiatii mei cu care am discutat despre tine....
 

DeletedUser

multumesc enorm si apreciez..dar de inobilat cred ca se grabeau nu cei din Rip...si nici din Sas...surprinzator ...unii din divin:D...ma rog...putini sunt de caracter,....inca o data multumesc si celor din Sas si celor din Rip si celor care s-au desprins din Divin ptr invitatii..dar asta este ....aici am jucat pe L18...aici inchei...daca asa e sa fie:)....nu tin partea nimanui...dar vreau sa ma crezi un lucru....multi pe care ii blamati pe joc..aici...in viata reala sunt oameni de 1 milion de puncte:) pe cuvant...iar ce am cunoscut in viata reala la acei oameni depaseste cu mult pe cei mai perfecti de pe acest joc....DA...il respect pe Viorel ptr ce e in viata reala....ptr cum gandeste si cum se comporta in viata reala...ptr cum isi respecta familia...prietenii..si profesionalitatea de care da dovada in ceea ce face(lucru blamat de cineva mai demult datorita profesiei pe care o are)...pe calea asta intreb inca...nu s-a publicat raspunsul meu...dar acea persoana l-a primit...deci intreb...a dat de petrol la nivelul la care s-a coborat atunci??? :D....fata de voi ceilalti tot respectul....apreciez pe multi pe aceasta lume...ca mi-ati fost inamici sau nu...mi-ati fost f multi prieteni si imi sunteti...e lumea pe care m-am simtit cel mai bine si cred ca daca o sa rezist:D haha o sa fac ravagii :p
 

DeletedUser

....ma jignesti ca poti crede ca scriu sub "pseudonim"numai lasii fac astea

:)

Nu e lasitate, ci o modalitate de aparare. In momentul in care esti jignit si amenintat in joc referitor la viata reala desi tu nu te-ai legat de viata altora si nu ai jignit, incepi sa-ti pui o serie de intrebari. Cei ce trebuie sa stie stiu cine sunt. :)
 

DeletedUser20436

multumesc enorm si apreciez..dar de inobilat cred ca se grabeau nu cei din Rip...si nici din Sas...surprinzator ...unii din divin:D...ma rog...putini sunt de caracter,....inca o data multumesc si celor din Sas si celor din Rip si celor care s-au desprins din Divin ptr invitatii..dar asta este ....aici am jucat pe L18...aici inchei...daca asa e sa fie:)....nu tin partea nimanui...dar vreau sa ma crezi un lucru....multi pe care ii blamati pe joc..aici...in viata reala sunt oameni de 1 milion de puncte:) pe cuvant...iar ce am cunoscut in viata reala la acei oameni depaseste cu mult pe cei mai perfecti de pe acest joc....DA...il respect pe Viorel ptr ce e in viata reala....ptr cum gandeste si cum se comporta in viata reala...ptr cum isi respecta familia...prietenii..si profesionalitatea de care da dovada in ceea ce face(lucru blamat de cineva mai demult datorita profesiei pe care o are)...pe calea asta intreb inca...nu s-a publicat raspunsul meu...dar acea persoana l-a primit...deci intreb...a dat de petrol la nivelul la care s-a coborat atunci??? :D....fata de voi ceilalti tot respectul....apreciez pe multi pe aceasta lume...ca mi-ati fost inamici sau nu...mi-ati fost f multi prieteni si imi sunteti...e lumea pe care m-am simtit cel mai bine si cred ca daca o sa rezist:D haha o sa fac ravagii :p

eu nu neg ca nu este asa cum spui viorel...insa jignirile care mi le-a adus pe extern cred ca nu intra in categoria celor ce ai zis tu....dar in fine...sa ai bafta in tot ce faci:)
 

DeletedUser

Imi pare rau ptr jignirile pe care spui ca le-a adus..nu stiu ce l-a provocat sau cine...dar in fine...te respect ca si pe multi altii care nu conteaza ca mi-au fost inamici...paradoxul e ca vorbeam la telefon cu orele cu ei:D.....succes in ceea ce faceti si sa aveti parte numai de noroc

Galles
 

DeletedUser

:)

Nu e lasitate, ci o modalitate de aparare. In momentul in care esti jignit si amenintat in joc referitor la viata reala desi tu nu te-ai legat de viata altora si nu ai jignit, incepi sa-ti pui o serie de intrebari. Cei ce trebuie sa stie stiu cine sunt. :)

iar daca sub pseudonim incerci sa te aperi ar trebui sa le spui pe fata cine esti...avem legi...avem justitie...iar cei care percep acest joc mai mult decat o realitate virtuala sunt niste dobitoci...aici e un joc...de jigniri nu ar trebui sa ne folosim...in schimb un singur lucru as aprecia....sa fie ei cat se poate de verticali(moral ma refer)...daca sunt ...sau daca pot
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus