RIP VS FaQ

  • Autor subiect darkangel010
  • Data de început

DeletedUser

Se pare ca de cateva ore sau pus baieti din FaQ pe noi. Asa ca RIP are un mesaj pentru ei multa fericire vroiai sa zici nu?


Ai functia editeaza, invata sa o folosesti
.

si nu in ultimul rand la tot faq:))

si apropo casa de piatra pentru paralalelipipedul si pentru Anne71@
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21813

Ave Maria!

Se pare ca de cateva ore sau pus baieti din FaQ pe noi. Asa ca RIP are un mesaj pentru ei multa ****.
Cu dedicatie pentru:
heliana
maul
tara tara
tryszpe:)

Să inţeleg, din mesajul tău, că urezi "Baftă!" tuturor combatanţilor! Apreciez atitudinea de fair play.
:)
 

DeletedUser34781

lasa-l heli, ca el numai aplauda din tribune, acum 2 zile zicea ca nu mai joaca pe 24:) si acum imparte **** (urari de bine) tuturor:)
 

DeletedUser

nici chiar asa de multa bre, ca ce e mult strica.. :D

de curiozitate intreb, cine e frustatul? :p
 

DeletedUser

de curiozitate intreb, cine e frustatul? :p

cel mai tare jucator al lumii 24. cum, n-ai auzit de el???
darkangel010
Puncte: 10.727
Loc: 2276
Inamici învinşi: 991.393 (1025.)
Trib: RIP-AC
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marchează pe hartă
» Actele jucătorului: (pagina externă)

Sate (2) Coordonate Puncte
Ce slabi jucatori:))) 385|589 3.946
satul 357|575 6.781

Ce slabi jucatori:))) (385|589) K53 2,030 Barbar darkangel010 [RIP-AC] 2011-08-19 16:50:01
zarkawi *09 (366|564) K53 3,698 darkangel010 [RIP-AC] zarkawi [RIP] 2011-04-18 06:44:47

Se pare ca de cateva ore sau pus baieti din FaQ pe noi. Asa ca RIP are un mesaj pentru ei multa ****.
sanatate?
multumesc pt caldele urari de prosperitate si va urez si eu sa aveti spor la pierdut sate!
 

DeletedUser

Nu trebuia sa i dati reply, lasati-l in intimitatea lui, unde sta de vorba cu o alta identitate de-a lui

ps. cei din Faq, nu mai i dati motive de barfa, in special atentie !!!
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
dark asta, e cel mai frustrat copil cu care am avut ocazia sa discut vreodata. E redus, atat poate. E un jucator sub-mediocru, fara vreo performanta notabila pe vreo lume anterioara. Isi da cu parerea de razboi, dar defapt el are razboi cu barbarele, exact ca "mentorul" sau.

Te salut Heliana, multa bafta iti doresc. kid aici. :)
 

DeletedUser

dark asta, e cel mai frustrat copil cu care am avut ocazia sa discut vreodata. E redus, atat poate. E un jucator sub-mediocru, fara vreo performanta notabila pe vreo lume anterioara. Isi da cu parerea de razboi, dar defapt el are razboi cu barbarele, exact ca "mentorul" sau.

Te salut Heliana, multa bafta iti doresc. kid aici. :)

Am avut si eu aceeasi neplacere si nu te contrazic.
 

DeletedUser34781

Nu mai poţi răspunde, pentru că partenerul de convorbire te-a blocat.
MesajeMesaje
Circulară
Scrie un mesaj
Blochează expeditorul
Carte de adrese
Dosar
Titlu buna << >>
Partener de discuţie paralalelipipedul
Dosare: Inbox

paralalelipipedul astăzi la ora 18:24
vreau sa adresez felicitari tie ,pt ca am inteles de la maull ca tu ai organizat atacul,felicitari pt modul in care a fost gandit acest atac..

Anne71@ astăzi la ora 19:21
DA, DA, BLA, BLA, NU A IESIT ca lumea, NU TOATA BRINZA E IN BURDUF DE CIINE:p
anyway, dark...:p , aveti mare noroc de setarile de pe lumea asta, asa ca profitati de ele la maxim:))))

paralalelipipedul astăzi la ora 19:32
**** de ce am impresia ca e un sitter frustrat nu e ea

Anne71@ astăzi la ora 19:41
sa inteleg ca te-am dezamagit si nu mai vrei sa facem "casa de piatra"...
ohhh, doamne, ma jur ca data viitoare o sa-mi dau silinta mai mult sa te/va satisfacem:p

paralalelipipedul astăzi la ora 19:46
hello asa ne radem noi intre noi de voi stii... fiecare are pe una de la voi:p tryszpe tryszpe nu stiam ca esti asa frustrat ma,inseamna ca glumele mele si-au atins tinta:))) papa lapte ce esti

Anne71@ astăzi la ora 19:49
1.pina una alta, indiferent cine esti, recunoaste ca O SINGURA ZI IN CARE V-AM ACORDAT IMPORTANTA, V-A FACUT PRAF, si nu ma refer la sate cistigate, cit ca v-am chelit tribul de deff, recunoaste, si o sa o facem in continuare:)))
2. cind ati facut voi organizat nu ati luat NICI UN SAT, asa ca nici macar nu s-a mai pus problema de setari si alte altea, pur si simplu v-ati luat-o...:p
3. cu ocazia acestui organizat, macar am redus din acea diferenta de sate innobilate timpita, pentru ca PINA ACUM ati atacat si ati innobilat doar conturi slabe, inactive, etc...
daca crezi, ca mint, vei vedea ulterior, anyway, macar acum nu mai aveti deloc cu ce va lauda

altceva?

paralalelipipedul astăzi la ora 19:51
imi pare rau de anne ca e fata buna,si are pe unul ca tine ros de gelozii,tot ce sa scris era o gluma ma...dar promit sa iti trimit ce scrie pe forumul nostru,ca sa vezi cata distractie e la noi si cata frustrare e la voi...acum hai pa si freaca podeaua,ne vedem in cateva zile cannd o sa va mai dea 2 triburi razboi,sa vad daca mai esti asa de infumurat

Anne71@ astăzi la ora 19:51
p.s sint anne acum, si vei afla consecintele
try nu-si bate capul pina nu-l calca cineva pe batatura si o stii prea bine...

intrebarea mea este...

daca sinteti asa de siguri de voi si de rezultatele voastre, de ce e nevoie sa spionati??????
bleahhhh
urasc asta, si cei care o fac, pentru mine sint ultimii oameni!

paralalelipipedul astăzi la ora 19:53
ma puisor sunteti dubli cat noi si normal voi mai aveti un razboi si normal ca ti-ai permis sa bagi defece la exgerare,noroc cu tribul tau ma,orice prost se apara asa ma,frumos e ceea ce am facut noi,cu 2 sate 3 sprinjin restul de la noi ati ramas cu nimica de sate ,se rade nodu de voi ma

paralalelipipedul astăzi la ora 19:53
cine spioneaza?

paralalelipipedul astăzi la ora 19:54
noi sau voi? ca nu am inteles

paralalelipipedul astăzi la ora 19:56
noi nu avem spion la voi
cineva d ela voi ma contactat si mi-a dat informatii excact pe dos

paralalelipipedul astăzi la ora 19:58
probabil pus de voi

paralalelipipedul astăzi la ora 20:03
citeste toata conversatia,vroiam sa va felicit pt ca chiar sa atacat frumos ,fara misto sincer si el incepe sa ma ia peste picior ,pai cine e el mai?

Anne71@ astăzi la ora 20:29
te agiti ca o .. pl intr-o galeata , adica INUTIL
deci repet , sint ANNE, si nu imi convine stilul in care abordati voi mesajele de socializare , asa ca te voi bloca...

am zis ca e o gluma, si de obicei tin la asta... app de declaratiile tale de "mare dragoste", dar deja in loc de topoare sau altceva voi va tineti de mesaje sau postari pe extern.

mi-e scirba, sincer pentru voi, ca alte modalitati nu ati avut sa gasiti o conversatie cu NOI

eu atit stiu: poti sa fii prieten real, si seara sa-ti "faci dusmanul", sau poti sa FII DUSMAN SI SA RECUNOSTI , LA O BERE, CA A FOST MAI BUN


voi sinteti doar niste corcituri, nu sinteti nici unii, nici altii...

si, p.s degeaba va bazati pe ajutor din vechiul SPOR... harta a mai evoluat, mai actualizati-o si voi...


anyway, o seara placuta!
p.s, (tot v-am facut, poti sa zici ce vrei):))))

paralalelipipedul astăzi la ora 20:31
daaaaaaaaaaaa ai facut..ati luat sate si 75%din ele le-ati pierdut sunteti tari

paralalelipipedul astăzi la ora 20:32
app de harta..** peste max 1 saptamana doua
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

salutare
vad mutari importante in zona in care sunt , se termina acest razboi?:)
 

DeletedUser

razboi incheiat :rolleyes:
tema poate fi inchisa si stearsa :D
...si cat mai repede uitat ce s-a postat aici :confused:
 

DeletedUser

razboiul asta s-a terminat din moment ce rip nu mai exista
cat despre asta noi tnd vs FaQ si What??...pot spune ca a inceput promitator
 

DeletedUser

oricum sunt curios cat veti rezista :) la primul organizat din partea faq jumatate din tdn iar schimba tribul :)))
 

DeletedUser39940

da vom vedea cum vom rezista...:confused:
sa fim seriosi,vom vedea cine trebuie sa reziste.
kndva i-am spus lui tara tara ca nu cred ca isi doreste sa ma aiba ca dusman...asta e doar inceputul ii mai pregatesc multe ink:)
kt despre what...toate la timpu lor.
;)
 

DeletedUser

acum sincer chiar daca sunt in faq si sunt (putin) subiectiv dar tu in trib ai luat dupa tine numai lepre...aia cand ti lumea mai draga te arunca naibii, cel putin aia din fostul RIP ... mie unul imi convine situatia pt ca asa se va mai elibera tribul...oricum bafta si cel mai bun sa nu dea dizolvare :)
 

DeletedUser

ati speculat voi ura astora din fostul rip fata de faq dar...sa nu uitam ce bataie isi lua rip de la faq cand erau in razboi. ce te face sa crezi ca acum va fi altfel?
atacurile picilor poate ...dar si alea tot pe fostul rip sunt
 
Sus