RIP vs PF!

  • Autor subiect DeletedUser34078
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41008

ce putem face si noi cand suntem neajutorati ? apelam la orice strategie ca sa ne descurcam cumva si sa ne facem oponenti sa se razgandeasca ... ... dar totusi perversitatile nu merg aici alea merg la club sau intre fete ... la barfe ma refer
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu zic ca se poate inchide acest topic, deschis pentru promovare..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34078

Parte 1:
Triburi: RIP, RIP-AC
Parte 2:
Triburi: Aka, =Ak=, tsuki, tsuky, +Ak+

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 43
Tabăra 2: 25
Diferență: 18

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 265,118
Tabăra 2: 161,247
Diferență: 103,871

chart


TU ORI ESTI O IGNORANTA DE AIA DISPERATA SA O BAGE CINEVA IN SEAMA ORI AI ORBUL GAINII DACA NU AI VAZUT SUB TINE PE HARTA CUCERIRI ITI TREBE OCHELARI? DA DE ACORD SA FIE STERS ACEST TOPIK JENANT PT ALTII ,HABAR NU AI PE CE LUME TRAIESTI

Auzi mai ignoranta s-o faci pe mama ta sau iubita/ul ta/tau :p
De ce iei foc in halul asta ca ti-am pus contul pe extern? ... lasa draga ca nimeni nu-i perfect...

Si nu ma lua de sus eu vbsc de RIP vs AKA nu restul ca nu intereseaza pe nimeni ca ati mai ciupit din carnea de tun a lui aka... 20 de sate is luate numa' saptamana trecuta cand toca Clasic la ei ... si v-ati gandit sa luati sa luati si voi firmiturile.... si stii ceva chiar va dau atentie prea mult.
Din toti tribarii mi-am gasit si eu cu cine sa spamez ...:D mea culpa sry ... ignore
 

DeletedUser34078

ce putem face si noi cand suntem neajutorati ? apelam la orice strategie ca sa ne descurcam cumva si sa ne facem oponenti sa se razgandeasca ... ... dar totusi perversitatile nu merg aici alea merg la club sau intre fete ... la barfe ma refer

daca taceai .... filosof ramaneai ... sau macar nu ridicol
 

DeletedUser41008

nu am de ce sa raman filosof ... nici nu vreau una ca asta ... :)) ... asa ca dupa cum spuneam treceti la farmat in loc sa va vaicariti atat ...
 

DeletedUser41008

in loc sa va vaicariti continuati ce a-ti inceput si anume organizarea voastra ...
 

DeletedUser20436

Auzi mai ignoranta s-o faci pe mama ta sau iubita/ul ta/tau :p
De ce iei foc in halul asta ca ti-am pus contul pe extern? ... lasa draga ca nimeni nu-i perfect...

Si nu ma lua de sus eu vbsc de RIP vs AKA nu restul ca nu intereseaza pe nimeni ca ati mai ciupit din carnea de tun a lui aka... 20 de sate is luate numa' saptamana trecuta cand toca Clasic la ei ... si v-ati gandit sa luati sa luati si voi firmiturile.... si stii ceva chiar va dau atentie prea mult.
Din toti tribarii mi-am gasit si eu cu cine sa spamez ...:D mea culpa sry ... ignore

stii ceva mai bine te ignor habar nu ai pe ce lume traiesti,tu ** de firimituri? cand tu ai cules firimituri si pe unde ai fost ai fost nu te-a tiniut nimeni in trib,GATA NU MA MAI COBOR LA NIVELUL TAU:eek:
 

DeletedUser

borzesti nu te mai da mare zmeu..ca pe lumea asta mai tzii minte la inceput..erati in est..pe harta si ati avut 1-2 zile razboi cu tss si ati dat toti inceput nou si ati fugit in alta parte:))
 

DeletedUser20436

exact de frica am dat stii?am dat pt ca am intrat prea putini,daca te uitai atent trebuia sa vezi cati am intrat in partea aia,am intrat pe 26 sa asteptam l27,insa a venit clasica asa ca nu am mai plecat... in momentul in care am reintrat pe 26 am intrat 25 de oameni nu 6-7 cati intrasem prima data de distractie
 

DeletedUser

Un razboi foarte interesant.
Mult succes la toate cele trei triburi.
Fie ca cel mai rau sa castige! :cool:
 

DeletedUser33163

Parte 1:
Triburi: RIP, RIP-AC
Parte 2:
Triburi: Aka, =Ak=, tsuki, tsuky, +Ak+

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 43
Tabăra 2: 25
Diferență: 18

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 265,118
Tabăra 2: 161,247
Diferență: 103,871

chart


TU ORI ESTI O IGNORANTA DE AIA DISPERATA SA O BAGE CINEVA IN SEAMA ORI AI ORBUL GAINII DACA NU AI VAZUT SUB TINE PE HARTA CUCERIRI ITI TREBE OCHELARI? DA DE ACORD SA FIE STERS ACEST TOPIK JENANT PT ALTII ,HABAR NU AI PE CE LUME TRAIESTI

mai incet ca spargi monitorul
 

DeletedUser34078

Un razboi foarte interesant.
Mult succes la toate cele trei triburi.
Fie ca cel mai rau sa castige! :cool:

Hai mai ca nu e interesant deloc! :D
Sincer, am deschis topicul sa-i pot ironiza p'astia "acoperit" ... imi cer scuze, prefer sa intru in cursa spamerilor decat sa incerc sa diger ineptiile unora din RIP&Co...ca tot or sa apara mascote si de prin academia lor cu huo PF! pe aici si ma simt in inferioritate, numerica numa'
Majoretele mele ... n-au costumatie de sezon rece.... criza asta frate... zicea Clasic ceva de-o sponsorizare da' nah s-a scumpit textila :D
PS: Rog un moderator sa inchida topicul... de fapt sa-l stearga ... ca nu plange nimeni.

Multumesc, dau o cafea. :)
 

DeletedUser37123

habar nu am de ce sa deschis topicu eu nu vad ca Pf!..sa fie un trib.....mai de graba o adunare de 2-3 playeri;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus