RIP vs PF!

  • Autor subiect DeletedUser34078
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34078

Tribul IMMORTALS FRIENDS a declarat război tribului Pompe funebre!

Nume război: Declaratie Oficiala

Declaraţie:
Declaratie Oficiala

Subiect de discuţii forum: Declaratie Oficiala

De departe cel mai tare razboi de pe harta!
Hai succes ambelor triburi... ah pardon pf! e un tribulet dar ce mai conteaza ! :D
Fiecare isi alege un oponent dupa potential...:rolleyes:
 

DeletedUser20436

Tribul IMMORTALS FRIENDS a declarat război tribului Pompe funebre!

Nume război: Declaratie Oficiala

Declaraţie:
Declaratie Oficiala

Subiect de discuţii forum: Declaratie Oficiala

De departe cel mai tare razboi de pe harta!
Hai succes ambelor triburi... ah pardon pf! e un tribulet dar ce mai conteaza ! :D
Fiecare isi alege un oponent dupa potential...:rolleyes:


Cred ca iti dai prea multa importanta queridda sau la ce te-ai gandit cand ai deschis un asemenea topik,uh am inteles sa fie din cauza asta?

Agresor: -Antonia-
Origine: Hellgate (344|370) K33

Număr: 0 0 5500 0 201 2460 310 0 400 10 1 0
Pierderi: 0 0 5500 0 0 2460 310 0 400 10 1 0
:(:(:(

:D:D
 

DeletedUser

ma Cip eu zic ca din cauza pierderilor s'au ofticat ca nu le'a iesit organizatul:))
 

DeletedUser20436

ma Cip eu zic ca din cauza pierderilor s'au ofticat ca nu le'a iesit organizatul:))

da ma titusica dar chiar asa,sa deschizi un topik incercand sa ne faca de ras ,cand ea singura e cea care se face de ras..probabil sufera de bagare in seama:cool:
 

DeletedUser34078

ma Cip eu zic ca din cauza pierderilor s'au ofticat ca nu le'a iesit organizatul:))

ce organizat mai? tu stii ce-i ala organizat? adica daca am dat un full sa fac misto de banii lui ala bagati in pp'uri se cheama organizat? Spune-i sa mai bage in zid 1000 ca mai dau 2 maine :D

ete d'aia am deschis sa va dati voi in spectacol... app ati apasat butonul din greseala ? Sau chiar declaratia aia e pe bune, va bateti cu 13 insi sau stai ca mai dau vreo 2 afara ca cica le faceti invitatii :D aleleeeeei mari jucatori.
Dati mai intr-un trib de calibrul vostru sau sunteti aliati cu toata harta :eek:
 

DeletedUser

da ai dreptate ai vrut sa mai cresti putin la inamici invinsi:))


Agresor: -Antonia-
Origine: Hellgate (344|370) K33

Număr: 0 0 5500 0 201 2460 310 0 400 10 1 0
Pierderi: 0 0 5500 0 0 2460 310 0 400 10 1 0



Agresor: canibalu69
Origine: in memoria lui cuclici (337|366) K33

Număr: 0 0 4500 0 0 0 1000 0 400 0 1 0
Pierderi: 0 0 4500 0 0 0 1000 0 400 0 1 0


deja se aduna stai sa vedem mai sunt....

zici ca asta nu e organizat da pana la urma tot organizat e, sau iti retragi singura vormele
-Antonia- în data de 05.11. la ora 16:46
Am ales acum sa fac trib, cu organizare proprie, fara alte concesii sau directive de la altii. Eu stiu ce vreau asa ca tre' sa am grija acum de baietii astia.
Oricum eu recomand sa colaboram cinstit pt. ca suntem vecini si scopul e comun.
E bine sa ne organizam sa nu ne creem neplaceri de care pot profita altii.
Daca va intereseaza sa organizam pe rxyy ma anuntati, ca eu n-am de gand sa astept sa le ia la toti astia din blacks satele si sa nu-l mai putem scoate p'orma ... dupa cum vedeti ii vin din tribul mare ajutoare in zona, nu e de gluma. Eu as da singura pe el dar recunosc ca nu fac fata.

la fel si amicul vostru.....
Redempti0n is back în data de 10.11. la ora 18:13
vrem sa-l aatcam pe rxyy. poti sa bagi si u niste fake uri ?
 

DeletedUser20436

ce organizat mai? tu stii ce-i ala organizat? adica daca am dat un full sa fac misto de banii lui ala bagati in pp'uri se cheama organizat? Spune-i sa mai bage in zid 1000 ca mai dau 2 maine :D

ete d'aia am deschis sa va dati voi in spectacol... app ati apasat butonul din greseala ? Sau chiar declaratia aia e pe bune, va bateti cu 13 insi sau stai ca mai dau vreo 2 afara ca cica le faceti invitatii :D aleleeeeei mari jucatori.
Dati mai intr-un trib de calibrul vostru sau sunteti aliati cu toata harta :eek:

domnisoara mi se pare ca ai fumat ceva etnobotanice daca iti inchipui ca ar putea exista un razboi intre noi si voi,stii de ce nu? razboiul sa declarat la misto,stii bine pe cine avem la dusmani pt ca chiar tu ne propuneai sa atacam impreuna aka,veziti de fardurile tale si numai iesi pe extern aiurea ca e pacat de timpul pierdut,stii bine cat cereai invitatie la noi
 

DeletedUser34078

domnisoara mi se pare ca ai fumat ceva etnobotanice daca iti inchipui ca ar putea exista un razboi intre noi si voi,stii de ce nu? razboiul sa declarat la misto,stii bine pe cine avem la dusmani pt ca chiar tu ne propuneai sa atacam impreuna aka,veziti de fardurile tale si numai iesi pe extern aiurea ca e pacat de timpul pierdut,stii bine cat cereai invitatie la noi

ohh m-ai terminat zmeule :D
borzesti.
Puncte: 581
Loc: 8174
Inamici învinşi: 5.024 (9272.)
Trib: R!P

matale esti asta :confused: viteazule... chiparosuleeeeeeee:D.... iti vand un ruj sau o peruca :p?
 

DeletedUser20436

ohh m-ai terminat zmeule :D
borzesti.
Puncte: 581
Loc: 8174
Inamici învinşi: 5.024 (9272.)
Trib: R!P

matale esti asta :confused: viteazule... chiparosuleeeeeeee:D.... iti vand un ruj sau o peruca :p?

ai dat gres de data asta nu sunt acel jucator care l-ai postat ,dar nici nu am de gand sa ma cobor atat de jos incat sa ma prezint in fata ta dute si te culca ca a trecut ora ta
 

DeletedUser34078

da ai dreptate ai vrut sa mai cresti putin la inamici invinsi:))


Agresor: -Antonia-
Origine: Hellgate (344|370) K33

Număr: 0 0 5500 0 201 2460 310 0 400 10 1 0
Pierderi: 0 0 5500 0 0 2460 310 0 400 10 1 0



Agresor: canibalu69
Origine: in memoria lui cuclici (337|366) K33

Număr: 0 0 4500 0 0 0 1000 0 400 0 1 0
Pierderi: 0 0 4500 0 0 0 1000 0 400 0 1 0


deja se aduna stai sa vedem mai sunt....

zici ca asta nu e organizat da pana la urma tot organizat e, sau iti retragi singura vormele
-Antonia- în data de 05.11. la ora 16:46
Am ales acum sa fac trib, cu organizare proprie, fara alte concesii sau directive de la altii. Eu stiu ce vreau asa ca tre' sa am grija acum de baietii astia.
Oricum eu recomand sa colaboram cinstit pt. ca suntem vecini si scopul e comun.
E bine sa ne organizam sa nu ne creem neplaceri de care pot profita altii.
Daca va intereseaza sa organizam pe rxyy ma anuntati, ca eu n-am de gand sa astept sa le ia la toti astia din blacks satele si sa nu-l mai putem scoate p'orma ... dupa cum vedeti ii vin din tribul mare ajutoare in zona, nu e de gluma. Eu as da singura pe el dar recunosc ca nu fac fata.

la fel si amicul vostru.....
Redempti0n is back în data de 10.11. la ora 18:13
vrem sa-l aatcam pe rxyy. poti sa bagi si u niste fake uri ?

Greu cu voi mai.... nu prea le procesati de obicei sau e de vina ora :confused:

Mesajul asta domnu titus e cand era smecheru' in aka si v-am propus sa organizez pe el stiind ca va fi blindat, cum l-ati blindat voi acum, dar imi face placere sa va rup trupele pe adeziune mica si zid mic ... pacat de pp'urile alea

Si acum faci pe smecherul tare-m plisc ... ai uitat cum te-ai fofilat ? Ba ca e siterul si ala nu da ... ba ca **** ce vrajeli, in concluzie tremurati numai la ideea unui organizat pe aka.... dar in fine, e istorie eu nu ma apuc sa postez mesajele ca-s prea fina ... ala era refugiat de la "fostii vostri dusmani", asa caracter ce aveti l-ati luat la voi probabil sa va dea niste pp'uri :D
Daca nu va scapa Clasic de aka erati haliti in 3 saptamani ca jumate din voi mai intrau in alta "...tuki" :rolleyes:

Rog un moderator sa mute topicul, e inutil... baietii astia is tari in plisc si-atat.
Multumesc
 

DeletedUser20436

Parte 1:
Triburi: RIP, RIP-AC
Parte 2:
Triburi: Aka, =Ak=, tsuki, tsuky, +Ak+

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 43
Tabăra 2: 25
Diferență: 18

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 265,118
Tabăra 2: 161,247
Diferență: 103,871

chart


TU ORI ESTI O IGNORANTA DE AIA DISPERATA SA O BAGE CINEVA IN SEAMA ORI AI ORBUL GAINII DACA NU AI VAZUT SUB TINE PE HARTA CUCERIRI ITI TREBE OCHELARI? DA DE ACORD SA FIE STERS ACEST TOPIK JENANT PT ALTII ,HABAR NU AI PE CE LUME TRAIESTI
 

DeletedUser

domnisoara credk joaca pe alta lume si nu consulta twstats inainte sa posteze asemenea minciuni....voi nu ati fost in stare sa organizati un atac pe un jucator, uitate in gradina ta si dupa mai discutam... asa ca gurita mai mica nu fa pe desteapta ca nu'ti merge
 

DeletedUser41008

la munca si lasati vrajala Pope funebre .. ca voi a-ti cautat carcota zgandarandu-ne .. si pana la urma ne cam incurcati in zona la pozitia strategica ... asa ca datii bataie si incingeti bine cazarmele ca si noi am fost mici si ne-am batut cu tribul de pe locul 1 2 sau 3 ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus