Rise of Death

  • Autor subiect DeletedUser15358
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

e nu e chair o prostie,poaterevin lucrile la loc se-ntoarc oameni in Die.suranu inca mai poate face minunea!
 

DeletedUser

e nu e chair o prostie,poaterevin lucrile la loc se-ntoarc oameni in Die.suranu inca mai poate face minunea!

florinel , de ce nu ai stat in Die. sa astepti minunea chiar tu ? te-ai saturat si tu sa fugi de colo colo , eu iti zic sa ceri azil politic undeva la margine ca sa fie treaba buna . Die. suntem noi , oamenii sunt totul , conducerea este prea putin
 

DeletedUser

Domnu Mogu ...

Până acuma 3-4 zile tu împreună cu SlideShow erați mari lideri Die. .Hopa ce s-a întâmplat de ați ajuns în acest hal , să shimbați numele la trib ?Spunea cineva ca Die. (L7) își merită numele , deoaree în acest trib a fost și Cristina(SelenaX) , Rosito , Jigsaw adevărații lideri Die. !

Liderii ( fost Die. , L7 ) am și eu o întrebare ca orice om : Ce va adus să schimbați numele peste noapte :eek: ?
 

DeletedUser15358

Tocmai deaia ne-am schimbat numele ca sa nu zica lumea ca DIE.fara jigsaw si selenax sau mai stiu eu cine nu ii DIE. Acum suntem Death.

Ti-am m-ai spus odata,eu nu am fost si nici nu voi fii lider,nici in DIE., nici in death.
 

DeletedUser

Tocmai deaia ne-am schimbat numele ca sa nu zica lumea ca DIE.fara jigsaw si selenax sau mai stiu eu cine nu ii DIE. Acum suntem Death.

Ti-am m-ai spus odata,eu nu am fost si nici nu voi fii lider,nici in DIE., nici in death.


Păi până acuma susțineați 'că sunteți Die. L3' toți , și peste noapte nu mai este Die. , este Death !Ciudat ...
 

DeletedUser

peste 70% din jucatorii care au format Die. pe l7 provin din jucatorii din Die. L3 .. deci nu te mai tot intinde atata WarZone ca nu are rost sa vorbesti prostii .
 

DeletedUser15358

Te rog sa imi arati si mie postul ala unde sustineam ca toti din DIE. de pe L3 sunt si aici. Sunt intradevar care is si in Die. pe L3,multi au fost de pe l3 da s-au lasat. Da nu a spus nimeni ca Die. ii aceiasi echipa ca pe l3. Tocmai deaia ne-am facut death ca sa nu mai comentez tu atata.
 

DeletedUser

ai vrut sa zici Die. nu mai are nici un lider de pe l3 , sa nu uitam ca la inceput de joc a fost si Selena X si Rosito chiar si JigSaw ( sub alt nume ) in acel trib .. deci nu vorbi aiurea ..ce sa mai vorbim de jucatorii de pe l3 care is in Die. si sunt si pe l7 in Die. ( actual Death ) ..




Observi acuma?

si , sa fie clar , nu am schimbat tribul - am facut unul nou !


Vorbești 'ironic' ?Pe prima pagină a tribului scrie : '' Tribul a fost întemeiatat în 18.01.2009 '' ? Sau vorbești prostii ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8914

reee

va bateti joc de Die. , scoateti parodie a tribului care va crescut , sa va fie rusine , Alin...
 

DeletedUser

Sincer , cred că Die. L7 a făcut de râs adevăratul Die. ! ( Nu cu performanțele )
 

DeletedUser

eu nu cred.. chiar nu am avut prin ce sa il facem de rusine .. dar deh trebe sa vorbesti si tu putin aiurea pe aici ca daca nu .. nu poti dormi linistit nu ?
 

DeletedUser

death s-a format din jucatorii Die. , iar faptul ca jucatorii se adunase in Die a fost datotita numelui format pe alte lumi asta e destul de clar pt oricine stie ce e pe L7 , insa in acest moment numele unui trib(oricat de cunoscut ar fi) nu mai face diferenta.

Succes.
 

DeletedUser

Liderii ( fost Die. , L7 ) am și eu o întrebare ca orice om : Ce va adus să schimbați numele peste noapte :eek: ?

Schimbarea strategiei....Die. era inconjurat de dusmani...schimbarea DOAR a numelui, nu rezolva problema diplomatiei acelui trib. Pe cand un trib nou creat...poate sa nu mai fie trecut la dusmani ( asta depinde si de vechii dusmani). Dar fiind o strategie...consider si eu ca merita incercata...vom vedea cu ce rezultate.

Este umila mea parere...ca si vecin al lor
 

DeletedUser

Schimbarea strategiei....Die. era inconjurat de dusmani...schimbarea DOAR a numelui, nu rezolva problema diplomatiei acelui trib. Pe cand un trib nou creat...poate sa nu mai fie trecut la dusmani ( asta depinde si de vechii dusmani). Dar fiind o strategie...consider si eu ca merita incercata...vom vedea cu ce rezultate.

Este umila mea parere...ca si vecin al lor

Cred că nu sunteți normali !Ce trib nou ?Nu s-a înfințat nici un trib nou !Doar și-au schimbat numele !Nimic mai mult.Nu sunt tot aceia ?Crezi că numele nou duce la schimbarea diplomației ?Niciodată
 

DeletedUser

da nu schimba nimic! oricum dusmani tot veti avea acuma ramane sa ne anuntati si pe noi daca e razboi:p
 

DeletedUser

Va rog cu tarie sa nu mai speculati . A existat un conflict ciudat in urma caruia eu am fost concediat de catre unul din intemeietori ( intors dupa 3 luni cu pretentii ) , si de aici s-a rupt firul , odata cu mine fiind concediat si un alt coleg cent@urus , tot tribul regrupandu-se in unul nou , in aceiasi formula . A fost o problema interna nicidecum nu am fost influentati de factori externi .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus