RiVa

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Va astept in lumea 6 in tribul ce se va infinta sa dominam lumea pnt o organizare buna alegeti Nord-vest ...:)
Porecla: InnOcEntt
Prescurtare: RIVA
 

DeletedUser

ok ce-i care vor sa vina sa spuna aici si sa aleaga Nord-Vest sa fiim impreuna totii pana la capat ...........si sa-mi ceara mi-e invitatie
 

DeletedUser8914

danimaxxx =)))...

iara faci trib mamut ? zicea bine pretenu de mai sus venim q nobili ... dar totusi ce te pasioneaza asa mult lumea asta la restu esti la margine sau ?
q viteza 1 ... nu se face treaba
 

DeletedUser

nu se mai face trib de mamut ca e viteza de 1 si limita este de 300:D
 

DeletedUser

Tot ai o problema cu viteza.
Daca e viteza de 1 ajung invitatiile mai greu si nu apuci sa dai 300 in cateva ore sau ce?
 

DeletedUser7072

copil penibil :) eu zic sa te arunci de pe bloc...succes si vezi sa nu te arunci de la etajul 3-4 ca ramai dracu olog...vezi sa fie etajul 9-10.

am vazut nu demult la stiri una care s-o aruncat de la 8 si nu o patit mai nimic. ca sa fi sigur de reusita si sa scapi lumea de macar un idot aruncate din avion si uita parasuta
 

DeletedUser

Mai bine te arunci tu Mirificu si asa nu ai mult de trait........ si aruncate de la etaju 11 sa vedem daca scapi :)
 

DeletedUser

danimaxxx, daca tu promiti ca vom domina lumea 6 eu ma bag la tine in trib! dar numai daca facem treaba asta prin invitatii, aliante, fuziuni, fisiuni, misiuni si alte strategii de felul asta :D

P.S.: Cum te simti la etajul 10?
 

DeletedUser

probabil :p

danimaxxx ma iei la u in trib ? :D

Doar daca iti place sa te simti tinta universala probabil ca te va lua la el in trib... :p Vei avea ocazia sa mai inveti ceva lingua romana vulgara pe care el o stapaneste asa de bine!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus