RiVa

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser706

flamer si Vokiel ....

Vad ca "baietii" se trag de sireturi cu voi ...
Nu stiu daca sa rad sau sa plang ..
Inseamna ca am imbatranit ceva in joc daca am trait sa vad jucatori aparuti de cateva luni cum se "dau in barci cu voi " ...
Ce urmeaza ?
Sir Sor... [simavo] luat la misto de danimaxxx ?
Nikolae ...?
Sau macar hades ...

Lipseste Dave ....
Sa arunce el cu warnuri ..

Repet ..
Citind forumul nu stiu daca sa rad sau sa arunc cateva injuraturi ...
flamer era un umil noob ...
cuka .... trage un ping-pong cu vokiel ...

Tare , tata ...tare !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser706

Adevarul este ca singurul trib care a reusit sa invinga "mamutii" ...a fost TLD [ sau cat l am urmarit eu la inceputul L1 ] ...
Cati erau GD ?...parca aproape peste 1000 ....
Daca nu ma insel ...
Iar voi nu stiu daca erati 100 ...
Si alergati pe harta de se ascunsesera saraci prin satele parasite :D
De atunci nu stiu daca s a mai intamplat pe vreo lume ca un trib de 10-20 ori mai mic sa domine asa cum a ti dominat voi ....
A fost frumos ..
Adevarul este ca cine nu a vazut TLD ul de atunci , nu va poate aprecia asa cum a r trebuii ??
Chiar ...
Exista undeva o istorie a jocului triburi ?
Asa sa mai citeasca si eroii acestia ....


PS:Cum arata forumul atunci si cum arata acum ...!!!!
 

DeletedUser2250

Adevarul este ca singurul trib care a reusit sa invinga "mamutii" ...a fost TLD [ sau cat l am urmarit eu la inceputul L1 ] ...
Cati erau GD ?...parca aproape peste 1000 ....
Daca nu ma insel ...
Iar voi nu stiu daca erati 100 ...
Si alergati pe harta de se ascunsesera saraci prin satele parasite :D
De atunci nu stiu daca s a mai intamplat pe vreo lume ca un trib de 10-20 ori mai mic sa domine asa cum a ti dominat voi ....
A fost frumos ..
Adevarul este ca cine nu a vazut TLD ul de atunci , nu va poate aprecia asa cum a r trebuii ??
Chiar ...
Exista undeva o istorie a jocului triburi ?
Asa sa mai citeasca si eroii acestia ....


PS:Cum arata forumul atunci si cum arata acum ...!!!!


ai dreptate aztecul-e nu exista un trib asemenea TLD-ului de pe L1
dinspre partea mea TLD de pe L1 e cel mai adevarat si cel mai demn de onoare trib din cite au existat in toata istoria www.triburile.ro/ si ai dreptate oameni ca Flamer si ca alti mari oameni asemeni lui sunt luati in deridere de tipi asemenea lui TayFun sau danimaxxxx
 

DeletedUser4932

incepeti sa imbatraniti fratilor, tre sa vina si altii din urma, poate k da: altii va copiaza, altii incearca sa aduca un plus fatza de voi sau altii incearca sa va faca contrariu
Trecutul modeleaza viitorul!
 

DeletedUser2250

ce vrei sa spui prin asta?k u esti un viitor flamer sau alti asemenea lui?iti spun eu nici o data,tu esti doar un viitor orlando86 care face orice e nevoie curat sau murdar sa ajunga sus
 

DeletedUser4932

ce vrei sa spui prin asta?k u esti un viitor flamer sau alti asemenea lui?iti spun eu nici o data,tu esti doar un viitor orlando86 care face orice e nevoie curat sau murdar sa ajunga sus

:)))
sa sti asa e.
spun asta k sa se incheie oftopicul, k sa nu mai iau iar vre-un warn, nu vreau sa fac colectie.
 

DeletedUser

@tayfun, ca sa-ti faci o parere am sa-ti arat data la care diversi utilizatori s-au inscris pe acest forum. Unii joaca triburile de mai mult timp, pe tribalwars.net, dar oricum, din data inregistrarii pe forum iti vei face o idee cam cat de "tanar" esti tu si cat de ignorant in acelasi timp:
eu: 24.04.2007
bloom: 05.09.2007
flamer: 24.05.2007
vokiel: 14.04.2007
aztecul: 13.06.2007
tu: 14.02.2008
Ma gandesc ca acum ai sa te prinzi ca nu ai de unde sa stii cine e flamer, cine au fost TLD-istii pe L1 si sunt sigur ca habar nu ai cine e hades, strangerXul si multi altii care jucau triburile inainte ca tu sa stii ce e ala un trib:)
Multa bafta in ignoranta ta!;)

LE: aproape uitasem, ontopic: nu cred ca riva va avea un viitor stralucit pe L6...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4932

@tayfun, ca sa-ti faci o parere am sa-ti arat data la care diversi utilizatori s-au inscris pe acest forum. Unii joaca triburile de mai mult timp, pe tribalwars.net, dar oricum, din data inregistrarii pe forum iti vei face o idee cam cat de "tanar" esti tu si cat de ignorant in acelasi timp:
eu: 24.04.2007
bloom: 05.09.2007
flamer: 24.05.2007
vokiel: 14.04.2007
aztecul: 13.06.2007
tu: 14.02.2008
Ma gandesc ca acum ai sa te prinzi ca nu ai de unde sa stii cine e flamer, cine au fost TLD-istii pe L1 si sunt sigur ca habar nu ai cine e hades, strangerXul si multi altii care jucau triburile inainte ca tu sa stii ce e ala un trib:)
Multa bafta in ignoranta ta!;)

LE: aproape uitasem, ontopic: nu cred ca riva va avea un viitor stralucit pe L6...

nu ma interesat forumul, dar cand am vazut cati laudarosi si infantili sunt aici am zis sa intru.
 

DeletedUser

nu ma interesat forumul, dar cand am vazut cati laudarosi si infantili sunt aici am zis sa intru.

Probabil va trebui sa schimb culoarea cu care scriu ca moderator...ceva sa va sara in ochi.
Sau, va trebui sa dau warnuri pt offtopic, asta dupa 2 avertismente scrise deja.

Eu prefer a doua varianta, imi place albastru ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Un sfat pentru danimaxx....Sterge filmul ala de pe youtube!Te faci de ras!
 

DeletedUser7072

cred ca vrei sa zici mai mare :D vezi daca n-ai vrut sa-mi dai mie drept de savarina:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus