RiVa

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tayfunel,uite sa fii mandru ca te-am cautat p clasica sa vad ce jucator esti:D
sa-l verificati p marele jucator tayfunel,cel care striga hotii:

din 74 d sate a luat 31 d abandoane si peste 20 sate luate d la colegi d trib prieteni=)))....esti cam p la 75% pomana tayfunel:)

dar tayfun mai striga si noobii la altii:tot din verificari d p tw stats aflam ca ultimele 2 mari cuceriri d p clasica a marelui jucator d 700k sunt 2 sate de 116pct=)),deh e greu cu jucatorii care i se impotrivesc:)).......daca tu esti un jucator bun eu sunt patriarhul de la Constantinopole:)

si da,toti nobileza intern,si eu dar vei vedea ca media satelor d pomana nu depaseste 30-35% si nu nobilez abandoane de 116pct,prefer sa mai si atac
 

DeletedUser4932

tayfunel,uite sa fii mandru ca te-am cautat p clasica sa vad ce jucator esti:D
sa-l verificati p marele jucator tayfunel,cel care striga hotii:

din 74 d sate a luat 31 d abandoane si peste 20 sate luate d la colegi d trib prieteni=)))....esti cam p la 75% pomana tayfunel:)

dar tayfun mai striga si noobii la altii:tot din verificari d p tw stats aflam ca ultimele 2 mari cuceriri d p clasica a marelui jucator d 700k sunt 2 sate de 116pct=)),deh e greu cu jucatorii care i se impotrivesc:)).......daca tu esti un jucator bun eu sunt patriarhul de la Constantinopole:)

si da,toti nobileza intern,si eu dar vei vedea ca media satelor d pomana nu depaseste 30-35% si nu nobilez abandoane de 116pct,prefer sa mai si atac

ai verificat si in ce triburi eram cand am facut cuceririle asupra "colegilor"
ai verificat si satele de ieri si alaltaieri???
praf corect esti 0 pt mn :))
si dak era pomanik nu mai aveam clasamentul care il am la atacator si la aparator
ai verificat si din ce data sunt in PHX???
 

DeletedUser

aha,le-ai nobilat atatea sate si ai mers la ei?:rolleyes:
doare adevarul? probabil ca nici nu stii sa ataci,omori trupe dar nu pui mana p sate:D
nu te supara,statistica zice tot,ce e val ca valu trece;)
invata sa te uiti la tine nu doar sa te iei d altii si invata sa nu mai vb despre persoane p care nu le cunosti.......si mai invata ca nu ai ce face cu sate de 116pct la 700k:D
grav daca sunt 0 pt tine,noobule:))
 

DeletedUser4932

aha,le-ai nobilat atatea sate si ai mers la ei?:rolleyes:
doare adevarul? probabil ca nici nu stii sa ataci,omori trupe dar nu pui mana p sate:D
nu te supara,statistica zice tot,ce e val ca valu trece;)
invata sa te uiti la tine nu doar sa te iei d altii si invata sa nu mai vb despre persoane p care nu le cunosti.......si mai invata ca nu ai ce face cu sate de 116pct la 700k:D
grav daca sunt 0 pt tine,noobule:))

acele sate de 116pct vor anima jocul pt mn
crearea unei noi lumi pt mine, acele sate sunt chiar la marginea hartii :p
asta pt cultura ta generala, ia vezi ce sat am luat azi dimineatza la 8???
 

DeletedUser

acele sate de 116pct vor anima jocul pt mn
crearea unei noi lumi pt mine, acele sate sunt chiar la marginea hartii :p
asta pt cultura ta generala, ia vezi ce sat am luat azi dimineatza la 8???

invata sa joci noobule;)
mai vb:D si altadata
 

DeletedUser

ink un player care incearca sa-si faca reclama pe carca mea

lol,acum ai spus tot=))
se vede ca nu ma cunosti,de cati noobi ca tine am ras pana acum.....pe buna dreptate,normal
oi fi vreo vedeta d care nu am auzit:confused:....incearca sa-ti revii omule,nu esti cine stie ce ,nici p triburi p vreo lume nu esti vreun lider sau mare jucator,ca sa-si faca lumea reclama cu tine,imi mai pierd putin timp,la caterinca asa:)

P.S. la faza cu reclama chiar ca esti danimaxxx2
P.S.2 nu esti liderul CD p l1 si presupun ca nu i-ai intrebat cand ai facut CD aici-deci,...o furaciune,ca si danimaxxx p care tot il critici,ca si romanii furaciosi d care tot vorbesti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4932

lol,acum ai spus tot=))
se vede ca nu ma cunosti,de cati noobi ca tine am ras pana acum.....pe buna dreptate,normal
oi fi vreo vedeta d care nu am auzit:confused:....incearca sa-ti revii omule,nu esti cine stie ce ,nici p triburi p vreo lume nu esti vreun lider sau mare jucator,ca sa-si faca lumea reclama cu tine,imi mai pierd putin timp,la caterinca asa:)

P.S. la faza cu reclama chiar ca esti danimaxxx2

hai ca deja iti cresti popularitatea ;)
 

DeletedUser2250

vezi ca incepi sa aberezi,mai cauta si p alte lumi sau p net si o sa-ti dai seama ce cont fantoma sunt eu,nu cred ca te compari cu mine ca jucator;)
cat despre aceasta "realitate" pe care o vezi tu la tv,nu mai am ce comenta daca tu esti un om care isi trage concluziile d la stirile de la ora 5......invata sa gandesti pt tine,mai citeste ceva despre acest popor,mai incearca sa cunosti oameni si nu mai trage tu concluzii dupa toate minoritatile expuse negativ la tv tocmai pt ca stirile "rele" sunt senzationale si atrag publicul
cred ca esti doar un copil

la tine nu era greseala d ortografie,nu comentez astfel d greseli,se mai intampla,uneori scrii grabit ci era vorba d folosirea unui cliseu fara sens


TayFun aici are dreptate Flamer,nu te compari cu el,nu vreau sa te jignesc,ai tot respectu meu,dar mai ai mult ca sa ajungi la nivelul lui flamer;):)
 

DeletedUser4932

TayFun aici are dreptate Flamer,nu te compari cu el,nu vreau sa te jignesc,ai tot respectu meu,dar mai ai mult ca sa ajungi la nivelul lui flamer;):)

se putea sa nu comentezi si u???
ai dovedit cat respect ai pt mn cand injurai k la usa cortului ;)
 

DeletedUser2250

eu imi amintesc k tu ai inceput;)si nam spus k te respect ca om,ci ca jucator,pt k,ca om ti sa cam urcat puterea la cap,nu vreau sa te jignesc prin asta,dar cam asa e;)
 

DeletedUser

nu ma pun la mintea unora k tn asa k mai bn ma abtin de la comentarii.


n-ai argumente tayfunel?esti un plagiator ca danimaxxx si nici macar nu-ti dai seama.......nu ma intereseaza cu ce-ti pui mintea,ti-am demonstrat doar ca nu esti mai breaz decat cei de care razi si iti lipsesc unele notiuni plus ca ai niste aere nejustificate
 

DeletedUser4932

n-ai argumente tayfunel?esti un plagiator ca danimaxxx si nici macar nu-ti dai seama.......nu ma intereseaza cu ce-ti pui mintea,ti-am demonstrat doar ca nu esti mai breaz decat cei de care razi si iti lipsesc unele notiuni plus ca ai niste aere nejustificate

sunt prea important pt cei k tn de aceia am aere, sunteti ne interesanti pt mn, nu esti primul care face asta, multi si-au facut reclama sia u crescut in popularitate pe carca mea ;)
 

DeletedUser

sunt prea important pt cei k tn de aceia am aere, sunteti ne interesanti pt mn, nu esti primul care face asta, multi si-au facut reclama sia u crescut in popularitate pe carca mea ;)

esti hazliu rau
cand eu jucam triburi sau faceam PP p extern nici nu stiai ce sunt alea triburi;)
poti sa te uiti si la data d membru al forumului,dar ce stii tu?traiesti intr-o lume a fanteziei.....e timpul sa te trezesti,esti un nimeni;)
btw,nu vreau sa cresc in popularitate,nu asta e scopul meu,poate chiar invers:D:p
 

DeletedUser

sunt prea important pt cei k tn de aceia am aere, sunteti ne interesanti pt mn, nu esti primul care face asta, multi si-au facut reclama sia u crescut in popularitate pe carca mea ;)

Vre-un traducator in zona???Sa ne traduca si noua???


Acuma serios :

---Tayfun eu zic sa o lasi mai moale.Nu exista jucator care sa nu cada.Au cazut unii mai mari ca tine si mai experimentati.
Cel mai bine e sa iti vezi de joc si sa nu mai privesti oamenii de sus.Poate intr-o zi vei cadea asa de tare de nu te vei mai putea ridica
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus