RiVa

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Vre-un traducator in zona???Sa ne traduca si noua???


Acuma serios :

---Tayfun eu zic sa o lasi mai moale.Nu exista jucator care sa nu cada.Au cazut unii mai mari ca tine si mai experimentati.
Cel mai bine e sa iti vezi de joc si sa nu mai privesti oamenii de sus.Poate intr-o zi vei cadea asa de tare de nu te vei mai putea ridica

problema la el este ca nici nu a ajuns p vreo lume atat de sus ca sa aibe aerele astea........ce trib mare conduce tayfun? a avut el vreodata peste 1000k p ro. sau net.?d unde atata emfaza? chiar daca ai avea aceste lucruri nu e bine sa fii cu nasul pe sus dar sa nu le ai si sa ai acest comportament mi se pare ridicol,copilaresc
 

DeletedUser

Pai e cam tipic "romanelism"

Cei despre care vorbea odata Mircea Badea,cei cu ceafa lata care doar sa dea din gura stiu.

Ei nu inteleg proverbul:"cainele care latra nu musca"

Au spus-o altii mai intelepti ca noi
 

DeletedUser2250

sunt prea important pt cei k tn de aceia am aere, sunteti ne interesanti pt mn, nu esti primul care face asta, multi si-au facut reclama sia u crescut in popularitate pe carca mea ;)

frate da chiar ti sa urcat puterea la cap,hai nu zik de mine,k nah eu nam "valoarea" ta da daca zici k esti mult mai important ca flamer te inseli amarnic,valorosule,cind era flamer de nivelu tau tu te jucai cu p*** in nisip
 

DeletedUser

mersi pt aprecieri,poate nu le merit chiar asa
oricum peste mine sunt o gramada,nu clasamentele arata mereu realitatea,tot ceea ce am vrut sa-i arat lui tayfun e ca,uneori nu strica sa priveasca lucrurile din alta perspectiva,ca lucrurile de care ii acuza p altii poate sa le faca si el,ca,asa cum rade de altii i se poate intampla si lui

si acum,on topic:nu v-ati saturat de danimaxxx fratilor? toti cei care aveti capul p umeri stiti la fel de bine ca si mine ca initiativele lui tribale nu vor avea niciodata succes.......ce rost are sa-l mai bagati in seama? voi il faceti mai important decat este
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4932

Vre-un traducator in zona???Sa ne traduca si noua???


Acuma serios :

---Tayfun eu zic sa o lasi mai moale.Nu exista jucator care sa nu cada.Au cazut unii mai mari ca tine si mai experimentati.
Cel mai bine e sa iti vezi de joc si sa nu mai privesti oamenii de sus.Poate intr-o zi vei cadea asa de tare de nu te vei mai putea ridica

cand va veni acea zi toata stima pt cel care a reusit.
 

DeletedUser4932

problema la el este ca nici nu a ajuns p vreo lume atat de sus ca sa aibe aerele astea........ce trib mare conduce tayfun? a avut el vreodata peste 1000k p ro. sau net.?d unde atata emfaza? chiar daca ai avea aceste lucruri nu e bine sa fii cu nasul pe sus dar sa nu le ai si sa ai acest comportament mi se pare ridicol,copilaresc

pt mn nu a contat niciodata pct
nu pct iti dau valoare, asta sa invatati de la mn
era o vreme cand alergam si eu dupa pct, umblam cu pomanik, dar uite azi se lasa unu, maine altu si ma trezesc intr-o zi singur singurel, ce-mi ramane de facut, stergere de cont, asta e poveste reala lumea 3...defapt am cerut incuierea contului de catre admini, scopul nu are rost sa-l stiti voi .
 

DeletedUser

Se pare ca inca odata ignorati regulamentul forumului... discutii in doi, offtopic...Dupa acest avertisment scris orice abatere de la regulament se va sanctiona direct cu ban.

Oricum,din punct de vedere personal, "taifunul" mai are de jucat ani de triburi sa ajunga un "flamer", si ca P&P si ca jucator...
Deci, v-am lamurit ce si cum (si nu sunt chiar afon in legatura cu jucatorii vechi si actuali), deci discutie incheiata.

RiVa, sau topic inchis. Voi decideti.
 

DeletedUser4932

Se pare ca inca odata ignorati regulamentul forumului... discutii in doi, offtopic...Dupa acest avertisment scris orice abatere de la regulament se va sanctiona direct cu ban.

Oricum,din punct de vedere personal, "taifunul" mai are de jucat ani de triburi sa ajunga un "flamer", si ca P&P si ca jucator...
Deci, v-am lamurit ce si cum (si nu sunt chiar afon in legatura cu jucatorii vechi si actuali), deci discutie incheiata.

RiVa, sau topic inchis. Voi decideti.

pai dak nu mai era nimeni on la ora cand el incerca sa-si faca reclama, lipsea auditoriul
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
in fine rifa, nu riva :))
asa scrie pe poza de la profilul lor :p
 

DeletedUser2250

Se pare ca inca odata ignorati regulamentul forumului... discutii in doi, offtopic...Dupa acest avertisment scris orice abatere de la regulament se va sanctiona direct cu ban.

Oricum,din punct de vedere personal, "taifunul" mai are de jucat ani de triburi sa ajunga un "flamer", si ca P&P si ca jucator...
Deci, v-am lamurit ce si cum (si nu sunt chiar afon in legatura cu jucatorii vechi si actuali), deci discutie incheiata.

RiVa, sau topic inchis. Voi decideti.


bine spus BLOOM mai are mult sa ajunga la nivelu lui Flamer:)
 

DeletedUser

Demult nu am mai citit ceva marca "flamer" si uneori imi doream.:) E bine sa fie cineva care sa le mai arate noobilor lungul nasului, deci keep up the good work:D(traducere, ca sa nu iau ban: tine-o tot asa:p )

ontopic: nu-mi place riva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4932

Demult nu am mai citit ceva marca "flamer" si uneori imi doream.:) E bine sa fie cineva care sa le mai arate noobilor lungul nasului, deci keep up the good work:D(traducere, ca sa nu iau ban: tine-o tot asa:p )

ontopic: nu-mi place riva.

nu mi-a dovedit nimik, pt mn tot neinteresant este si asa va ramane.

ontopic: nici mie
 

DeletedUser

Ia gata, ce e cu galagia asta aici?
Vreti sa va dau invitatii in RIVA sau nu?
 

DeletedUser5276

daca imi dai drept de intemeietor da!




=)) ca sa fie a 2-lea trb care in dizolv =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus