ROAR F. vs TNA F.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4533

cineva zicea ca doar tna-a a pierdut sate.
Scuzama dar tna-a nu face parte din familie?
Ah am uitat ca avoik cereti doar sprijine si atacuri sub amenintare de innobil.are interna.
Dar cand a venit vorba sa ii ajutati ...a inceput sa ploaie.
Inca o dovada ca jucati doar pentru voi.
P.s mmugatu sunt aproape langa tine:)
o sa te vad daca esti la fel de bun pe cat si pe forum

p.p.s scuzati-mi ortografia.sujnt dp te.lefon
 

DeletedUser25671

Mai mugatu se vehicula un zvon mai demult ca PLDN/ANG actualul PAX ar urma sa devina academia voastra si membra familiei TNA...Pana la urma o sa mai aiba loc acest eveniment?Nu de alta dar sunt curios sa vad daca TNA-urile si Pax-ul isi sapa impreuna sau separati groapa...:D
 

DeletedUser22388

Mama ce apar pokemonii pe aici:)
Si cei care sunt ontopic,dar si off

Helldrake,cam slabuta statistica ta vs.=TNA=

Oricum,ati avut noroc ca ati luat zilele astea sate de la Soar,care nu a fost activ

Pana la urma,in statistici nu conteaza ca jucatorul a fost sau nu activ.Asa ca nu am ce zice.Dar la activi..nu prea va dati....
Cat despre activii vostri....
VOLK21..intradevar este 1 jucator experimentat

dar alidel...pff...fan innobilari..nu stiu cum se va descurca..oricum am impresia ca joaca san pary pe contul ala:D..si daca este asa...va fi mai greu..daca nu..:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28340

irbaboon a spus:
Mai mugatu se vehicula un zvon mai demult ca PLDN/ANG actualul PAX ar urma sa devina academia voastra si membra familiei TNA...Pana la urma o sa mai aiba loc acest eveniment?Nu de alta dar sunt curios sa vad daca TNA-urile si Pax-ul isi sapa impreuna sau separati groapa...

de fapt...sapa impreuna groapa altora dragilor!...
 

DeletedUser4533

cristi statistica mea e din cauza ca am fost fara net 2 ljuni de zile.
Putea sa fie frumoasa dar cand am inceput sa dau pe diva a fost blocata permanent.
Iar eu prefer munca in echipa .pt mine nu conteaza cine ia satele atata timp cat isl in tribul nostru.
Si va garantez ca greul abia acum urmeaza.
Tot ce pot spune e ca e un razboi frumos.poate chiar cel mai frumos.
P.s mmugatu sper sa nu ma ataci si pe minme cu sate full de aparare
 

DeletedUser22388

cristi statistica mea e din cauza ca am fost fara net 2 ljuni de zile.
Putea sa fie frumoasa dar cand am inceput sa dau pe diva a fost blocata permanent.
Iar eu prefer munca in echipa .pt mine nu conteaza cine ia satele atata timp cat isl in tribul nostru.
Si va garantez ca greul abia acum urmeaza.
Tot ce pot spune e ca e un razboi frumos.poate chiar cel mai frumos.
P.s mmugatu sper sa nu ma ataci si pe minme cu sate full de aparare

Idem faza cu echipa.Oricum..noi asteptam..de fapt colegii mei de langa tine

eu astept o tresarire de orgoliu..ceva de la alidel
 

DeletedUser

e normal ca tna-a sa piarda mai multe sate decat celelalte triburi, pt ca ei au granita cu noi (ma rog, aveau, ca au cam capitulat). va atasez o harta la sfarsitul postului asta ca sa vedeti cum stam exact, cu toate cele 8 triburi reprezentate...in orice caz, urmeaza sa ne intalnim acus cu =TNA=, dar mai curand cu TNA. o sa fie interesant...sper:p

tna-roar-mforce.png
 

DeletedUser4533

sircristy,pot spune ca esti un jucator bun la atac.
cel putin ai fost singurul care a atacat frumos pe r404m.
dar totusi mi-ai lasat 2 secunde intre primul nobil si ultimul nobil.
cu restul baietilor doar m-am jucat cu ei.dar atacurile au fost prea masive si pe timp prea indelungat. mai aveam si eu nevoie de somn.
Totusi ce parere am eu despre familia tna :
Jucatori sunt buni, activi,atacuri se dau,dr eu cred ca , conducatorii vostri sunt inutili.
Ei joaca pentru faima,pe care nu o vor avea niciodata.
Chiar daca noi vom ramane fara nici un sat, tot noi vom castiga razboiul. Si pot sa va garantez ca nu vom fugi in nici un alt trib,oricate amenintari am avea, am hotarat ca ramanem, si ramanem pana la capat.
Totul tine de bunul simt si de intelegerea ca e doar un joc, si nu ai nimic de pierdut.
Imi pare rau ca nu am apucat sa colaborez cu cativa din jucatorii vostri,ca sa va aduc pe drumul cel bun , dar asta e, suntem dusmani si ne tratam ca atare.
E doar parerea mea, nu trebuie sa sariti pe mine.
 

DeletedUser24690

Mda...puteti sa scrieti si cati jucatori din TNA-a ati recrutat?Sau poate vine tovarasu Ghost Knight si ne zice...Ati declarat razboi si ati spus k incepe peste 24 de ore...ati asteptat atat?oricum e interesant citema odata ceva de cei din Sph si dupa ce isi indeplinesc planu au o directie....Voi...sa va vedem atunci...
only over my dead body!
asa ceva nu se va intampla! ca , avea cineva dreptate, razboaiele mari vor dura mult! si pana vom cuceri noi inca 6 continente si roarul inca pe atat va fi cale lunga!
Mai e mult pana departe!:D

nu conteaza ce cauta... aia nu aveau ce cauta in familia TNA... au crescut aici si au fugit la primul semn de pericol
parerea mea personala (poate gresita) e ca daca TNA pica la pace cu MForce tribul ROAR dispare de pe harta
si marmota ce facea?
nu cred ca se va pune problema vreodata ca mforce sa cada la pacae cu tna
in primul rand cand erati aliati tnaul nu a dat nici o sansa celor din mforce
ba chiar bagau sageti pe la noi sa ii atacam si noi ca sa ii nimicim
uite ca nu ne-am luat de mforce
ce-mi place ca nu mai stiti ce sa spuneti doar doar se va rupe ceva de la echilibrul din zona triburilor sph,roar si mforce ca sa scapati voi
ba ca sph conduce roarul nimic mai fals
ba ca daca mforce se aliaza cu voi roarul e ca si mancat
:))))
mai incercati baietei
:D
nici bine nu a inceput razboiul si bate disperarea la usa voastra?

ce mi-a placut replica lu ala cu pokemonii
:)))
succes roarului in continuare!!:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22388

sircristy,pot spune ca esti un jucator bun la atac.
cel putin ai fost singurul care a atacat frumos pe r404m.
dar totusi mi-ai lasat 2 secunde intre primul nobil si ultimul nobil.
cu restul baietilor doar m-am jucat cu ei.dar atacurile au fost prea masive si pe timp prea indelungat. mai aveam si eu nevoie de somn.
Totusi ce parere am eu despre familia tna :
Jucatori sunt buni, activi,atacuri se dau,dr eu cred ca , conducatorii vostri sunt inutili.
Ei joaca pentru faima,pe care nu o vor avea niciodata.
Chiar daca noi vom ramane fara nici un sat, tot noi vom castiga razboiul. Si pot sa va garantez ca nu vom fugi in nici un alt trib,oricate amenintari am avea, am hotarat ca ramanem, si ramanem pana la capat.
Totul tine de bunul simt si de intelegerea ca e doar un joc, si nu ai nimic de pierdut.
Imi pare rau ca nu am apucat sa colaborez cu cativa din jucatorii vostri,ca sa va aduc pe drumul cel bun , dar asta e, suntem dusmani si ne tratam ca atare.
E doar parerea mea, nu trebuie sa sariti pe mine.


Nu mai e rabdarea aia de la inceput sa dau la secunda.PLus,vorba ta,mai am si eu o viata de trait.Oricum,daca tu ai stat sitter la r404m,jos palaria.Mi-ai spart ceva nobili:D

Bine ca mai aveam in crescatorie:))



Nu cred ca cei care nu au treaba cu acest razboi ar trebui sa se bage,nu stau sa ii enumar

Timpul le va vindeca pe toate.
Nu cred ca momentan ar trebui sa facem noi supozitii


Salut
 

DeletedUser

nu stiu cum sa iti spun dar roar nu canta dupa ce zice nimeni iar daca e ca voi sa va aliati cu mforce ceea ce nu cred ca se va intampla nu aveti decat..va asteptam.sincrysty tu ai avut gura cea mai mare dar daca erati un asa mare trib cum te crezi era baricadata de mult granita cu noi dar nu stiti ce strambe sa mai bagati si stai linistit ca venim si spre voi..colegul meu a deschis acesta tema pentru ca , el considera ca merita nu sa ne laudam..si apropo dupa ce noi am anuntat ca in 48 de ore incepe razboiul ceea ce voi nu ati fi facut-o niciodata voi ati fost cei care ati inceput atacurile asa ca nu urlati acum ca , noi am inceput..daca voi nu ati fi atacat ati fi avut 48 de ore complete sa va aparati granita cum vreti voi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22388

Pff,amigo.Nu are rost sa ma cobor la mintea fiecaruia.Eu unul nu ma dau mare si tare,dar daca tu asta ai inteles,e gG.


Cand vei ajunge tu cu granita langa mine,dau stergere cont

Succes
 

DeletedUser

nu inteleg de ce fam TNA joaca atat de prost ....
Orice sat il vad pe granitza il pot lua foarte usor...

Fam TNA care de la 4 triburi au ramas la 3 :))) TNA-a i-au parasit cand au vazut ce inseamna razboi cu ROAR :))))=)))
La fel fac toti...

Succes
 

DeletedUser28340

vladalin94 a spus:
Fam TNA care de la 4 triburi au ramas la 3 )) TNA-a i-au parasit cand au vazut ce inseamna razboi cu ROAR )))=)))
La fel fac toti...

Am o mare rugaminte!...nu mai debita...
ROAR se razboieste doar cu "triburi de mana a 2a"...ca mai mult nu pot !
Consulta statistica la "inamici invinsi" si o sa vezi viteazule!
Va anuntam de pe acum...Fam. TNA e greu de rapus!
Dar probabil vi s-a urcat la cap succesele ametitoare cu Die si TNA-A!
Ce sa zic...SUNTETI TARI!...=)))
 

DeletedUser

Nu vreau sa oftic sau sa sune prea ofensiv... dar familia TNA de cand a aparut?
Ca pe vremea BURN-ului/HL nu tin minte sa o fii vazut pe harta... :p
Intrebare doar de curiozitate, nimic personal,etc :p
Poate imi spune careva o mica "istorie interna" a TNA-ului... ca cel putin la marime pare sa aiba un viitor.
 

DeletedUser

SUnt de ceva timp...da nu prea ii bagau astia 'mari' in seama...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus