Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser41053

bai lachita dar cand au intrat toti din nwo la voi si erati 3 vs contra noastra ? erati zmei dupa cand s-a schimbat roata ati plans... cat despre 53 nu vorbi ca habar n-ai ce s-a intamplat,datorita unor persoane au suferit tot tribul si chiar imi pare rau de anumite persoane ca is super ok si m-am inteles cu ei :) gentle la inceput au fost buni cand green pierdeau sate la organizate si oamenii din gentle le salvau stand pe sittere si recuperand sate,eram buni cand am scos toate triburile si green a stat la umbra si nu au facut nimic,cand era treaba buna eram prosti si nu aveam voie sa luam sat in k la ei,cand pierdeau sate se rugau de noi sa intram la ei in k si multe chestii pe care doar noi si ei le stim si oricine le-ar fi dat backstab fara discutii si nu ar fi inghitit aroganta si nesimtirea lor :) dar in fine nu mai conteaza,toata lumea vede cat de rau i-am violat

Asa de rau incat nu ati fost in stare sa luati mai mult de 10 sate pe organizat timp de 3 luni si aveati 70% din harta. Da mai sunteti grozavi ...

Dar sa nu uitam ca aici e L64 ... sa vedem ce backsaburi faceti aici :) sau apelati la varianta Relocare in spate la RS :oops:

Intraba-l pe scamatescu ... el e expert la asa ceva dar te sfatuiesc sa il intrebi de pe acum pana nu fuge in papusoi :D

Bafta.
 

DeletedUser48234

Asa de rau incat nu ati fost in stare sa luati mai mult de 10 sate pe organizat timp de 3 luni si aveati 70% din harta. Da mai sunteti grozavi ...

Dar sa nu uitam ca aici e L64 ... sa vedem ce backsaburi faceti aici :) sau apelati la varianta Relocare in spate la RS :oops:

Intraba-l pe scamatescu ... el e expert la asa ceva dar te sfatuiesc sa il intrebi de pe acum pana nu fuge in papusoi :D

Bafta.

10 sate la organizat si deasta ati dat stergere,daca luam 10 sate pe organizat timp de 3 luni continuati stati linistiti :) nu te contrazice singur in ceea ce spui...backstab s-a vazut pe 61 a doua lume care o jucam impreuna ca nu am dat,se inchide lumea fara probleme totul e ok intre rs si gentle :) si 70% la suta din harta pe 53 ne-am facut-o singuri prin organizatele si actiunile care le-am facut pe restul triburilor care ne bateam impreuna cu voi si noi luam sate in timp ce voi pierdeati ca din atatea valori care sunteti nu ati fost in stare sa aparati un cont,cerseati sitter de la noi si unnamed va apara contul si restul vi le recuperam in k la voi unde ati facut galagie o luna pe tema satelor in k,daca erati asa buni pe 53 demonstrati cand ne bateam impreuna cu voi cu toata harta dar ce ati demonstrat ? ca nu sunteti in stare sa aparati un cont cu cateva sute de atacuri,in fine te fac un rush ? sau start 74 ca la mondiale :)))))
 

DeletedUser29124

chiar nu fabulez...nu am nevoie sa ma creada nimeni atat timp cat sunt constient ca voi stiti ca am dreptate :) chiar imi era dor de tine magda :*

Fra..pe 60 cand ai vazut ca ne-am bagat langa jantle te-ai dezis de ei si ai fugit in papusoi ca scamatescu...
Sunt curios acum unde mai fugi :)
 

DeletedUser41053

10 sate la organizat si deasta ati dat stergere,daca luam 10 sate pe organizat timp de 3 luni continuati stati linistiti :) nu te contrazice singur in ceea ce spui...backstab s-a vazut pe 61 a doua lume care o jucam impreuna ca nu am dat,se inchide lumea fara probleme totul e ok intre rs si gentle :) si 70% la suta din harta pe 53 ne-am facut-o singuri prin organizatele si actiunile care le-am facut pe restul triburilor care ne bateam impreuna cu voi si noi luam sate in timp ce voi pierdeati ca din atatea valori care sunteti nu ati fost in stare sa aparati un cont,cerseati sitter de la noi si unnamed va apara contul si restul vi le recuperam in k la voi unde ati facut galagie o luna pe tema satelor in k,daca erati asa buni pe 53 demonstrati cand ne bateam impreuna cu voi cu toata harta dar ce ati demonstrat ? ca nu sunteti in stare sa aparati un cont cu cateva sute de atacuri,in fine te fac un rush ? sau start 74 ca la mondiale :)))))

L61 ati castigat-o prin recrutari nu prin razboaie la fel ati facut si pe L53. cand zig si winter ambele triburi dadeau organizate pe noi si voi atacati triburi cu 200 de sate. "sa asigurati marginea hartii". Si L61 ati terminat cu RS pt ca nu ati indraznit sa le dati si lor backstab ca aveti 50% - 50% harta. sunteti prea slabi sa castigati pe harta. Pe L60 v-am demonstrat ca nu iesiti din early game. Aici o sa va arate Roma cum se joaca.
 

DeletedUser48234

Fra..pe 60 cand ai vazut ca ne-am bagat langa jantle te-ai dezis de ei si ai fugit in papusoi ca scamatescu...
Sunt curios acum unde mai fugi :)

esti nebun fra nici nu am fost langa ei ca sa ma mut,intreaba-l pe alin ca am vorbit dinainte ca nu joc cu ei daca joaca devil si anusha :) si am vorbit cu cei din dt inainte sa inceapa lumea si am intrat cu ei,dar nici acolo nu am mai avut timp de joc si i-am lasat satele lui tupeu
 

DeletedUser48234

L61 ati castigat-o prin recrutari nu prin razboaie la fel ati facut si pe L53. cand zig si winter ambele triburi dadeau organizate pe noi si voi atacati triburi cu 200 de sate. "sa asigurati marginea hartii". Si L61 ati terminat cu RS pt ca nu ati indraznit sa le dati si lor backstab ca aveti 50% - 50% harta. sunteti prea slabi sa castigati pe harta. Pe L60 v-am demonstrat ca nu iesiti din early game. Aici o sa va arate Roma cum se joaca.

asa o fi cum spui tu :) lumea stie ce si cum,deasta ne dadea toata comunitatea dreptate ca v-am dat backstab doar cei ca voi nu ne-au dat dreptate si iar cauti motive ca prin recrutare prin nu stiu ce am castigat ? conteaza ocaziile la sfarsitul unui meci de fotbal sau scorul de pe tabela ?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
MariusBr7, termina cu jignirile si acuzatiile la adresa echipei. Mi se pare ca intreci masura!
 

DeletedUser48234

MariusBr7, termina cu jignirile si acuzatiile la adresa echipei. Mi se pare ca intreci masura!

arata-mi un motiv de jignire si imi sterg contul singur,colegii tai nu mai jignesc :)) doar pe br il vezi,ti-am mai spus eu tie ca de cand esti moderator vorbesti numai pe tocuri
 

DeletedUser20519

Asa o impresie ca pe L200 tot se va discuta de L53...voi alt ceva in RL nu aveti ce face? Sau jocul asta e viata voastra deja
Mai luati o pauza ca prinde bine ;)
 

DeletedUser48234

is fixati pe 53 :)) dar mie imi place cand le dau putin foc si vin si sar toti :))))
 

DeletedUser48234

Mie mi se pare ca tu esti :))) Daca zic ceva de 60 (si pe viitor de 64 probabil), fugi repede la povestioara cu 53 :)))

vorbesc de 53 ca sa stie lumea ce ati facut de v-am dat backstab,lumea stie doar varianta neadevarata spusa de voi :) si vorbesc deoarece voi incepeti mereu si spuneti ca v-am dat backstab
 
Sus