Roma VS Gentle+ RS

Facsala123

member
Scor reacție
0
Am auzit ca in jocul asta mai nou nu se mai sparg trupe... Se "anihileaza" trupe, daca folosim limbajul de gradinita al lui mesagerul sau al lui stamy :D:D.. Oare daca asta e anihilare, ce s-a intamplat azi dimineata cu satele de 3k puncte luate de GN si Roma?
 

DeletedUser48627

Sa veniti si cand o sa pierdeti sate tot asa, cu capul sus.

Ah, da ... ‘Noi si 1vs3 suntem pe plus’ - AMC dupa o saptamana dai stergere.
 

DeletedUser48509

Roma ca Roma , ca na sunt magnati , au pp-uri , au marginea , toate cele ....dar cu gn ce scuza mai gasiti ?:))
 

DeletedUser42954

Erau trupele alea multe refacute in cateva ore la curatat :rolleyes:
1 sat luat de voi si e Sarbatoare Nationala:)),
A fost luat un sat pe organizat?! E mare lucru, mai ales ca e de 3k.
In loc sa spui: ne e rusine cu un asemenea organizat,ai tupeu sa te lauzi? Cu jucatori ca tine a ajuns forumul lui 64 un forum de satira si umor
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
=]]]]] ce nu cunosti tu e faptul ca un singur sat a fost atacat cu nobili, restul demolari. Ti-am zis ca te bagi ca musca-n cacao.

2. Nu a fost organizat tribal, au dat 25-30 jucatori. Stai jos.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
=]]]]] ce nu cunosti tu e faptul ca un singur sat a fost atacat cu nobili, restul demolari. Ti-am zis ca te bagi ca musca-n cacao.

2. Nu a fost organizat tribal, au dat 25-30 jucatori. Stai jos.

"restul demolari." Greu la tine sa intelegi limba mama...mergi te rog si repeta clasele 1-4.
 

DeletedUser42954

"restul demolari." Greu la tine sa intelegi limba mama...mergi te rog si repeta clasele 1-4.
"Toti care vor primii tinte, va rog sa urmati la punct si virgula indicatiile, sa colaborati cu ceilalti jucatori, si sa aratam ca o adevarata echipa."-te citez maestre.
In limba romana suna a organizat
 

DeletedUser42954

Pai restul nu aveau trupe , ce sa primeasca? Ai dat circulara,ai strans trupele, ai dat tinte (asta se numeste organizat noobule)
Invata si tu termenii din triburi si nu ma intreba ce e un noob. Uita-te in oglinda si vei vedea.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pot sa îți dau jucatori care aveau atac și nu au dat, de exemplu juliannn care a dat cu 200 de topoare și 100 cai obosiți. Ce sa știi tu de strategie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42954

Hai bre:)),nu fi suparat.Felicitari pentru organizat.Au mai dat uni pe noi un organizat,dar au luat 0 sate,voi sunteti profesori aveti un sat luat.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Vad ca si aici o anumita parte din Roma se crede invincibila. Exact ca si pe 61 unde nu le ajungeai la nas cu 2 prajini.

Intemeietorul Enyx sta mai la umbra si mai baga cate un citat ca sa nu credem ca el nu exista, in realiate implicarea lui chiar e minima.

In schimb, agitatul Dicsie ne explica cum au fost multe nenorociri impotriva lor de au pierdut. Eu consider ca singura vina pentru pierderea lumii 61 din pozitia de lider o are stategia facuta dupa ureche. Roma a pierdut pe mana ei. PUNCT. Practic s-a auto-batut. Nici Gentle si nici RS nu erau in stare sa-i bata. Asa ca s-au batut singuri cu aroganta si lipsa de intelegere a hartii. A ajutat mult atitudinea avuta fata de aliati si colegi, inobilarea pe ascuns a conturilor ravnite de conducere, lipsa de fermitate in eliminarea jucatorilor slabi numai din lacomia de a lua conducerea toate satele, etc.

Ce nu inteleg eu aici, pe 64, este de ce toata lumea ignora FAME. La un moment dat, o sa intre in joc si ei, si chiar daca nu au diplomatie cu niciuna din parti, tot o sa ajute indirect o parte. Practic cheia lumii 64 este la ei pentru ca din nou, RS+Gentle+aliatii nu poate bate Roma+aliatii.

Ca sa inchei postarea, nu pot sa-l ocolesc pe Ingenioss si conturile lui care vad ca si aici, dupa peste 40 de lumi, el tot lozinca aia cu "va scot eu de pe harta" o are. De aia nu poate face RS nimic, pentru ca ei cauta sa razbune fantomele si paranoia din capul unicului si nemaipomenitului "luptator al luminii" in loc sa se adapteze si sa joace la nivel de lumea 6x.

Fame se bat singuri :)
amburgu si-a luat ban pentru multicont.
S-a dus farmul pe suporti :)))
Oare cati avea ?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Fame se bat singuri :)
amburgu si-a luat ban pentru multicont.
S-a dus farmul pe suporti :)))
Oare cati avea ?
Ce de relatii ai tu mah Just, stii si pentru ce a fost banat. Era multi cont cu tine? Ca n-a ramas nimeni pe jocul asta cu atatea clone ca tine :rolleyes:
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
Stai tu linistit ca in 2zile are cu 4 sate in plus fata de cate avea inainte de ban , mai putin cu datul din gura si mai mult cu joaca pe harta
 
Sus