Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser41053

:)) Ti-au murit laudatori.Tu ai facut topicul asta sa te lauzi doar?!
Acum doua luni ai facut "x". Iar acum 5 ani erai un "ilustru necunoscut" in triburile de samurai.
Norocul vostru e ca va ajuta "gasca nebuna",dar asta nu inseamna ca Roma e trib,in 4 luni jumate v-am dat afara de pe 61.
Deci care e valoarea ta dicsie?!

Eu zic sa ne vedem de L64 ... si daca erati asa familie cu gentle de ce nu ati intrat pe continent cu ei sa ii scoateti pe roma. :confused:
Sau i-ati lasat carne de tun sa aveti voi timp sa va dezvoltati. In orice caz felicitari roma pentru al 2-lea organizat reusit.
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Sa îți aduc aminte pe 51 dacă tot vrei sa suferi și ești așa redus încât sa crezi ca tu rezistai in condițiile noastre pe 61?

Mergi la găini.
 

DeletedUser42954

Pai Roma a avut tupeul sa intre in zona noastra?!
Una e alianta,alta e familie.Voi+Roma+Fame+ ...alti aliati formati o familie?
 

DeletedUser42954

Sa îți aduc aminte pe 51 dacă tot vrei sa suferi și ești așa redus încât sa crezi ca tu rezistai in condițiile noastre pe 61?

Mergi la găini.
:))Taranul tot taran ramane cat de scolit ar fi . Tu ai ramas cu amintirile copilarie cand mergeai cu gastele la garla:))
Dar ai evitat raspunsul Dicsie,care e valoarea ta?!
P.S-:)) tu te legi de o lume,eu de mai multe dicsie,ai avut alianta cu o harta dicsie,o harta intreaga a fost nevoie sa se bata cu noi sa ne dea afara.
Care e valoarea ta,care e valoarea Romei?!!!
 

DeletedUser41053

Pai Roma a avut tupeul sa intre in zona noastra?!
Una e alianta,alta e familie.Voi+Roma+Fame+ ...alti aliati formati o familie?

Voi ati intrat aici dupa roma nu invers. Acum de ce va plangeti?! Tu ai spus ca renunti la L61 numai sa scoti Roma pe L64 si acum te plangi ca Roma are aliati. Foarte bine ca au aliati pun pariu ca si voi aveti daca nu ghinion ... sau va credeti asa de buni incat ati decis ca nu faceti aliante. o_O

Nu vreau sa intru in polemici cu tine. Nu te cunosc nu cunosc ce poate tribul tau doar atat iti spun ... Ti-ai ales prost aliatii si aici ma refer la gentle.
 

DeletedUser42954

Nu asa am spus,am zis ca renunt la 61 deoarece nu mai are farmec fara Roma si oriunde pe fiecare lume unde intra Roma vom fi si noi,iar cand nu mai exista Roma plec.Iar lumea asta e o lume frumoasa deoarece s-au conturat clar triburile.
Pe urmatoarea lume unde va intra Roma vom juca in randurile lor evident cu alt nume astfel incat sa facem jocul cum le place lor "o mocirla".Nu vor sti niciodata ce sa apere ,granita sau satele din interior deoarece vor fi atacati.
P.S-ce ne intereseaza pe noi e ca Roma sa nu castige ,nu are importanta cine castiga lumea.
 
Ultima editare de un moderator:

catallinu

member
Scor reacție
3
Adevarul e ca a inceput foarte nostim topicul asta dar pe masura ce trec paginile imi dau seama ca unii au probleme grave....
 

DeletedUser42954

Foarte grave,cand cineva isi permite intr-o tara saraca sa cumpere conturi cu bani de la noi si sa atenteze la inteligenta noastra trebuie sa se gandeasca si la urmari.
Inteleg recrutarile,inteleg agenti infiltrati,tot ce vrei pot sa inteleg pana la a plati bani pe conturi,s-au gasit uni smecheri sa faca comert cu produsele jocului,lucru pedepsit si de regulament.
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Foarte grave,cand cineva isi permite intr-o tara saraca sa cumpere conturi cu bani de la noi si sa atenteze la inteligenta noastra trebuie sa se gandeasca si la urmari.
Inteleg recrutarile,inteleg agenti infiltrati,tot ce vrei pot sa inteleg pana la a plati bani pe conturi,s-au gasit uni smecheri sa faca comert cu produsle jocului,lucru pedepsit si de regulament.

Care inteligenta? Ca tu ...
 

DeletedUser42954

A colegilor de care te milogeai pe 61 sa treaca la voi.Te "milogeai" Dicsie.Apropou ai intrat sa scoti tribul gentle,daca recrutezi pe toti de la ei,pe cine mai scoti dicsie?!
 

DeletedUser41053

A colegilor de care te milogeai pe 61 sa treaca la voi.Te "milogeai" Dicsie.Apropou ai intrat sa scoti tribul gentle,daca recrutezi pe toti de la ei,pe cine mai scoti dicsie?!

Conducerea gentle nu o recruteaza, stai tu linistit :D Restu is toti bineveniti :cool:
 

DeletedUser42954

:) Dicsie ar trebui sa iti ofere o vacanta de vis,nu de alta dar il scoti de fiecare data din incurcatura.
P.S-era frumos sa stim numele x,y,z...
La noi ii mai simplu,fostul cadet al samurailor Dicsie,probabil ar dori sa ma recruteze doar pe mine;))
 

DeletedUser41053

Cei care in primul rand avem respect de sine. Si daca suntem o mana de oameni, acea mana de oameni se va lupta pana la capat cu ei indiferent de cata lume se duce in tribul de duzina

Bine zici tu "mana de oameni", ca va numarati pe degetele de la o mana :D
Nici nu as vrea sa renuntati ... nu ne place sa luam barbare :cool:
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ia zi ca si eu sunt curios. Ca de bun ce ești poate îți bag și tie o demolare. Spune-mi ce jucatori de baza de la noi au dat stergere.

Ca nu am mai intrat pt ca ne-am luat o pauza e altceva după 3 lumi. Dar hai ca de când o dai cu asta deja ma plictisești.
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Ia zi ca si eu sunt curios. Ca de bun ce ești poate îți bag și tie o demolare. Spune-mi ce jucatori de baza de la noi au dat stergere.

Ca nu am mai intrat pt ca ne-am luat o pauza e altceva după 3 lumi. Dar hai ca de când o dai cu asta deja ma plictisești.
Tu ar trebui sa te simti, plictisitu-le.
 
Sus