Roma VS Gentle+ RS

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pentru Limba Romana apasati tasta 1, For English press 2!!!:D:D:D:D:D:eek::eek::eek::eek:Sa moara vecinul meu , daca am inteles ce ai scris acolo.=))))o_Oo_Oo_Oo_O

Pentru tine e greu, te cred, nu te condamn. Esti in trib cu Eminescu, aka Mircea Menajerul sau Mircea Buruiana, n-am ce spune.

Totusi ne este dor de o circulara de-a lui, in care spune ca Roma o sa interneze pentru ca doar 64 de oameni inchid lumea, dar culmea, daca-r recruta RS, parca s-ar marii locurile in trib si-ar avea loc toti =]]]
 
Ultima editare:

DeletedUser37697

S-a vazut valoarea 1vs1 aici, mai intai gentle, aia mai slabani, acum urmeaza ei...eu tot imi astept alea 30 de sate.


s-a vazut de la inceput RS vs 3/4 harta Roma , in conditiile astea v-ati sters conturile pe 61 dar noi luptam pana la capat, asta e o mare lectie pentru voi si pentru acest joc. Nu mai amintesc de inobilari fortate la greu, multi-accounturi, aliante incalcate, si organizatele care nu existau fara scripturi ilegale. Mi-ar fi rusine sa ma dau mare cu avantajul avut in aceasta lume, dupa ce am jucat murdar... dar hei, nu toti joaca frumos
-Franky95
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
s-a vazut de la inceput RS vs 3/4 harta Roma , in conditiile astea v-ati sters conturile pe 61 dar noi luptam pana la capat, asta e o mare lectie pentru voi si pentru acest joc. =]]]]]]]]]]]]]]]]]] ahahahahahahhahahahahhahaha ce petardaaaaa baaaaa =]]]]]]

Roma a intrat pe lume SINGURA. FARA ALIANTE, chiar Menajerul spunea ca cei din Fame joaca pentru RS, ia intreaba-l, sa vedem daca are ce trebuie de recunoasca.

Am sters cu gentle pe jos cum am vrut, v-am maturat cum se matura frunzile toamna.

Aliantele s-au pierdut de gentle pentru ca va stie lumea ce fel de caractere sunteti, sau ai uitat cum la inceput de lumea 70% din k era gentle, si dupa ce am intrat in 2 zile toti au renuntat la alianta cu voi afara de TLA?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37697

"bă" stai linistit ca nu am de ce sa te strang .
Tocmai tu zici ca roma a intrat singura, apoi zici ca totusi ca fame era cu voi. Ce petarda puscata..
De green si altii care au crescut sate pe continent nu vorbim.
Vorbind de gentle, v-au luat ppurile :)
De fame ai recunoscut tu..cat si cu orice trib de nobi (cum ar fi gn) ati facut alianta(apoi i-ati atacat) ca asa jucati voi.
Jocul vostru a fost rusinos, dar se pare ca te mandresti cu asta :)
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
98
"bă" stai linistit ca nu am de ce sa te strang .
Tocmai tu zici ca roma a intrat singura, apoi zici ca totusi ca fame era cu voi. Ce petarda puscata..
De green si altii care au crescut sate pe continent nu vorbim.
Vorbind de gentle, v-au luat ppurile :)
De fame ai recunoscut tu..cat si cu orice trib de nobi (cum ar fi gn) ati facut alianta(apoi i-ati atacat) ca asa jucati voi.
Jocul vostru a fost rusinos, dar se pare ca te mandresti cu asta :)

Nu inteleg de ce te mai complici cu un nimeni, acum e in Tenerife la soare
 

DeletedUser49015

nu inteleg de unde ati ajuns voi la ideea ca noi, cei din Fame, am intrat pe lumea asta ca sa jucam de la inceput cu Roma. Noi am intrat singuri initial si apoi ne-am orientat. Era alianta R.S - Gentle asa ca noi am mers de partea cealalta Roma - Fame. Mai simplu de atat nu exista. Sa nu mai aud scuze penibile pe subiectul asta :)
 

DeletedUser48870

Probabil se pregateste sa dea iar cu voi de pamant pe urmatoarea lume. :D
 

DeletedUser48870

Nu vreau sa o dau aiurea dar R.S a facut prostia sa se asocieze cu Gentle care nici drept trib mediocru nu a prestat. Sanse in fata voastra au avut. Cand a intrat si Fame in ecuatie sau cam dus . Nu le gasesc motive, greselile se platesc acum pe harta. Dar mi se pare stupid sa vorbiti atat de Mesagerul. Pentru ca indiferent ce ziceti ca jucator e unul foarte bun. Parerea mea :D
 

DeletedUser45403

Offf deci ce citesc aici , imi sbarleste parul de pe picioare... Nu cunosc multe detali , dar am inteles ca lumea 41 castigata de "Mult iubitul , stimatul si respectatul trib RS ' , a fost pur si simplu castigata printr-o serie de tradari , ca ei doar atat stiu sa 'joace' ... daca le iese bine , daca nu Roma e de vina pt innobilarile interne neaprobate de Dl 'Menajerul'
Despre o alta lume unde am fost direct implicat , tin sa le reamintesc ca lumea 61 NU A FOST CASTIGATA DE RS/GNTL , ci a fost castigata de sclavii lor fideli GGWP care la momentul ideal ,au intors 'armele', condusi de respectabilul Mariniciu si cativa prieteni fideli (Aka Baba Novac pe lumea 64) si de asemenea a fost pierduta de United (din motive serioase , nu scuze lamentabile) si o gestionare destul de slaba...
Cam atat am avut de spus , restul e Can-Can (pestele se impute de la cap !!!)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48870

Pe jocul asta indiferent care is circumstantele o victorie e victorie. Ca au batut pe 41 nu o sa recunoasteti niciodata ca pe 61 ati primit ,,dauna totala" de la RS nici aia nu o sa recunoasteti. Daca castigati aici mie unu nu imi pasa ce ati facut sau cum conteaza ca ati castigat. Invata sa te recunosti invins :) doar atat am sa iti spun.
 

DeletedUser48627

Frustrari, frustrari, frustrari ...
Scurt pe 2 : mai dureaza pana se termina lumea.

41 a fost castigata de RS, 51 de Roma, 56 de Roma/United, 61 de Rs/Gentle.
Ce atatea povesti despre cum s-au castigat bagati pe aici? Au fost castigate si punct!

Roma are sanse mari sa castige pe 64 dar sa nu uitam ca si RS-ul inca mai are sanse. Asa slabi/tradatori/fara cuvant/plini de conturi support sau mai stiu eu cum suntem considerati ca suntem sa nu uitam ca sansele sunt impartite.

Lasati subiectul Mesagerul-Dicsie si retur. Atat Roma, cat si RS trebuie sa dovedeasca pe harta de ce e in stare, nu pe extern si prin mesaje private.

Weekend fain tuturor!
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0
Frustrari, frustrari, frustrari ...
Scurt pe 2 : mai dureaza pana se termina lumea.

41 a fost castigata de RS, 51 de Roma, 56 de Roma/United, 61 de Rs/Gentle.
Ce atatea povesti despre cum s-au castigat bagati pe aici? Au fost castigate si punct!

Roma are sanse mari sa castige pe 64 dar sa nu uitam ca si RS-ul inca mai are sanse. Asa slabi/tradatori/fara cuvant/plini de conturi support sau mai stiu eu cum suntem considerati ca suntem sa nu uitam ca sansele sunt impartite.

Lasati subiectul Mesagerul-Dicsie si retur. Atat Roma, cat si RS trebuie sa dovedeasca pe harta de ce e in stare, nu pe extern si prin mesaje private.

Weekend fain tuturor!
51 a fost castigata de White Walkers - Roma
 
Sus