Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser8906

Frustrari, frustrari, frustrari ...
Scurt pe 2 : mai dureaza pana se termina lumea.

41 a fost castigata de RS, 51 de Roma, 56 de Roma/United, 61 de Rs/Gentle.
Ce atatea povesti despre cum s-au castigat bagati pe aici? Au fost castigate si punct!

Roma are sanse mari sa castige pe 64 dar sa nu uitam ca si RS-ul inca mai are sanse. Asa slabi/tradatori/fara cuvant/plini de conturi support sau mai stiu eu cum suntem considerati ca suntem sa nu uitam ca sansele sunt impartite.

Lasati subiectul Mesagerul-Dicsie si retur. Atat Roma, cat si RS trebuie sa dovedeasca pe harta de ce e in stare, nu pe extern si prin mesaje private.

Weekend fain tuturor!


Daca asa erau purate discutiile inca de la inceput(ca in postarea de mai sus), acum erau doar 4 pagini scrise nu 54 :)
Dar asa ca o mica paranteza, ceea ce ai enumerat tu aici : Asa slabi/tradatori/fara cuvant/plini de conturi support sau mai stiu eu cum suntem considerati ca suntem + PP-isti(fara suntem penibili) AU VENIT SI SPRE NOI, SI NU O SINGURA DATA. Au venit si pe privat, cu circulare in trib ... daca lipsea acest coment jur ca eram gata sa nu scriu nimic :))

In fine, mai citesc si eu din cand in cand ... si mai cer atentie. Nimic personal, cum vad ca deja au luat-o multi ... se stiu ei. :))

Cum zici, ne vedem pe harta ... speram sa va depasim asteptarile si sa aveti parte de un adversar pe masura voastra.

Multa bafta dragilor ;)
 

DeletedUser8906

Pe jocul asta indiferent care is circumstantele o victorie e victorie. Ca au batut pe 41 nu o sa recunoasteti niciodata ca pe 61 ati primit ,,dauna totala" de la RS nici aia nu o sa recunoasteti. Daca castigati aici mie unu nu imi pasa ce ati facut sau cum conteaza ca ati castigat. Invata sa te recunosti invins :) doar atat am sa iti spun.


Te contrazic, am specificat in mai multe randuri (daca te uiti in postarile precedente) ca victoria a fost a celor din gentle, R.S ... Bineinteles, nu a fost chiar un "na-na" cum zici tu(dauna totala) ... cat timp am jucat de la egal la egal 50-50(aprox) am stat chiar bine. Cand am ramas un K vs +3K am primit dauna totala :))) Cum era si normal, totusi nu am vazut lumi in care un K(33-35 la %) sa bata ... foarte rar, mai ales in impostaza respectiva.

Dar de recunoscut ca am pierdut lumea respectiva, nu cred ca e cineva care a negat ... ca am expus motivele, e alta poveste. :p

Cum zici si tu, victoria e victorie ... indiferent cum se obtine(pt cei din exterior), pt cei din interior conteaza detaliile care le-am mai expus noi din cand in cand. Sau scuze cum zic unii ... :)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Daca nu e in stare sa isi tina promisiunea si sa imi cedeze cele 30 de sate, menajerul se ocupa cu asta:

https://prnt.sc/lfst14

Da da, chiar el, ala de vorbea de oameni de caracter, fair play, oameni culti, curati.

Sunteti penibili, ultimii noobi de pe acest joc.

Va doresc acelasi lucru si voua, cum mi s-a urat si mie.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Am trimis mesajul colegului tau franky95, sa ti-l arate el, in original.

Dar lasa, ca voi sunteti aia corecti si buni
 

DeletedUser42954

Daca nu e in stare sa isi tina promisiunea si sa imi cedeze cele 30 de sate, menajerul se ocupa cu asta:

https://prnt.sc/lfst14

Da da, chiar el, ala de vorbea de oameni de caracter, fair play, oameni culti, curati.

Sunteti penibili, ultimii noobi de pe acest joc.

Va doresc acelasi lucru si voua, cum mi s-a urat si mie.
Sa te lamuresc pe scurt: Cand de-a lungul timpului,ii faci pe unii constant si repetat:"fraieri,martalogi,scursura societati,sclavi,noobi,petarde..." in numele jocului, nu poti sa dai cu "rahat in toata lumea" si sa te crezi baiat destept. Trebuie sa te astepti ca daca ai semanat vant culegi furtuna.
Vrei sa fi respectat,respecta
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ca sa te lamuresc putin:

Cand faci niste afirmatii, sau promisiuni, le indeplinesti.

Ai zis ca imi dai 30 de sate, pai da-mi 30 de sate.

In subsidiar, daca tu te simti petarda, menajer, sau ce ai mai enumerat acolo, e strict problema ta, fiecare isi stie valoarea lui.

Dar eu niciodata nu am sunat pe cineva din RS ca sa ma bucur de decesul cuiva, sau n-am zis ca ma bucur.

Dar nu-i bai menajere, mi-ai confirmat ca esti tot ceea ce ai enumerat acolo. Respect 0 ai de la mine, esti un nimic in viata reala, cat si pe joc.
 

DeletedUser42954

Ca sa te lamuresc putin:

Cand faci niste afirmatii, sau promisiuni, le indeplinesti.

Ai zis ca imi dai 30 de sate, pai da-mi 30 de sate.

In subsidiar, daca tu te simti petarda, menajer, sau ce ai mai enumerat acolo, e strict problema ta, fiecare isi stie valoarea lui.

Dar eu niciodata nu am sunat pe cineva din RS ca sa ma bucur de decesul cuiva, sau n-am zis ca ma bucur.

Dar nu-i bai menajere, mi-ai confirmat ca esti tot ceea ce ai enumerat acolo. Respect 0 ai de la mine, esti un nimic in viata reala, cat si pe joc.
1.Nu te-a sunat nimeni de la noi,nici nu avem numarul tau de telefon,dar daca vrei sa te convingi ce inseamna sa fi sunat ,da numarul de telefon si vei vedea.
2.Lasa jocul de o parte ne-ai jignit de fiecare data, Joaca si nimeni nu are treaba cu tine, nici macar nu ne intereseaza ca existi.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Spala putina nimicule menajer, nu te mai da in spectacol ca esti mai penal decat un condamnat agramat.

Tu ai inceput cu gura mare, hai, sacul si buruiana.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Sincer iti pun ca nu imi pasa de parerea unui anonim abia iesit din scoala.

Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV, R V, R VI
Parte 2:
Triburi: RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 5, RS 7, aRS, BN-RS, TLW

Timeframe: 13/11/2018 00:00:00la13/11/2018 23:59:59

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 89
Tabăra 2: 30
Diferență: 59

Imi place in schimb, Pitagoras, le are cu numerele :D
 

DeletedUser46703

Momentul ala cand " Ceausescu" baga oameni activi la interne ...Nu ti-a fost mila de fata aia cand ai bagat-o la interne???Auzi cum vorbeste cu o persoana de gen feminin in data de 14.11.2018 ora 14:26 (N-o mai arde aiurea),Auzi ce caracter de mahala poti sa ai .
MAHALÁ, mahalale, s. f. 1. Cartier (mărginaș) al unui oraș. ◊ Loc. adj. De mahala = care aparține sau este specific mahalalei; p. ext. de rând, vulgar, grosolan. 2. P. ext. Populația unei mahalale (1). – Din tc. mahalle.
 

DeletedUser46703

Noile imnuri ROMA..., asa ca baieti schimbati numele tribului, cu a tot puternicul si inegalabilul



:rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:D
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Multumesc pentru atentie cat si faptul ca imi esti un mare fan, autografe dau doar la organizate.

Iar din pacate, dating online nu ma atrage.

Succes.
 
Sus