Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser42954

Eu zic sa lasi vrajeala si sa trimiti lui Enyx acele printuri cu distribuirea pozei si toate cele; si daca vrei sa o iei penal, se numeste fals in declaratie.

Uite aici amenintare: Sa il fereasca Dumnezeu sa de-a ochii cu mine in viata asta!!!
Eu iti propun inca o data din respect pentru forum sa se inceteze cu postarile.Tu poti sa accepti sau daca vrei sa continuam mocirla ,o continuam.Dar forumul de aici nu cred ca e facut pentru discuti care nu au legatura cu jocul.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Eu te rog sa trimiti ce ai zis lui Enyx, discutiile de pe forum au inceput de la tine, ai incercat sa faci din tantar armasar.

Trimite dovezile, si lasa gargara.
 

DeletedUser42954

Ai recunoscut tu,ai incercat sa dai o versiune ambalata frumos,iar din clipa asta nu ma mai pot fi acuzat de "tiganiada" care va fi aici din simplu motiv ca tu o doresti,refuzand propunerea mea.
Singurul lucru ciudat e ca m-ai blocat la mesaje,fapt ce denota ca nu doresti sa discuti in particular ,dar in schimb vrei "balacareala "in public si nici nu te gandesti sa pui punct.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Prietene, ce ambalat frumos ca ti-am dat direct print screen.

Arata dovada si lasa gargara, mincinosule.

N-am ce discuta cu astia de stau toata ziua cu ceea ce mi-ai scris in mesajul de pe 67 in bot ;)
 

DeletedUser42954

:)) Intri in antiteza cu tine,se pare ca in momentul acesta chiar stai de vorba :'"cu astia care stau toata ziua" sa te citez pe tine.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
In concluzie, pana nu aduci probe cum ti-am prezentat eu, n-am ce discuta cu tine, esti doar un mincinos, de altceva nu esti in stare, barbar cu nick.

Hai, sacul si buruiana.
 

DeletedUser42954

Discutie privata spui cu un jucator care juca in samurai?! Discutie care evident ca a ajuns la noi.Discutie privata despre un copil de 4 ani si nevasta altui coleg de al nostru.Poza copilului si poza sotiei trimise persoanei private(care juca in randurile noastre).Tu te faci ca nu intelegi.Iti spun eu intermediarul era persoana privata si discutia era clara si la obiect,noi in viata noastra nu am cautat poze cu sotiile altora si cu copiii lor.
 

DeletedUser33925

imi cer iertare pentru valurile generate si amintirile rascolite.

era clar ca nu pot schimba nimic prin acel mesaj, indiferent cat de revoltat eram din punct de vedere uman pe acel gest, mai ales cand sunt ata de profunde ranile.
ma intorc la problemele noastre de gradinita de pe l65.

Fiti oameni buni.

sa traiti!
 

DeletedUser46703

Tu plimba ursul, ca deja ai demonstrat ca esti un penibil.

Vino cu argumente cum ca eu am trimis mesaje de genul: sa su.. p..., "sarbatoare in rs ca ti-a murit familia", sa iti iau familia in p...., dansam pe mormantul familiei tale...etc, sa nu mai zic de apeluri

Si dupa sa ai macar respectul sa mi te adresezi.
Atitudine de balta ai sa nu zic altfel.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Vulpea, cand n-ajunge la struguri, zice ca sunt acri.

Plimba ursu ca afara de vorbe-n vant nu esti bun la nimic.

Du-te si joaca un CS, jocul asta nu e de tine.
 

DeletedUser42954

Vazand ca insisti in a da citate din cele spuse de mine,ma bate gandul ca in subconstient ma consideri un adevarat mentor. Sau esti nemultumit ca meritele tale de conducator , strateg, tactician, orator ... nu au fost scoase in evidenta de tine si de restul lumii si incerci cu cuvintele altuia sa te afirmi. Nu stiu, asta tine de psihologie avansata. Singura problema e ca limba romana e prea saraca pentru a te putea aprecia la adevarata valoare si a scoate calitatile tale de strateg si conducator in evidenta.
Iar istoria consemneaza niste nume prea mici in opinia mea sa poti fi comparat cu ele: Hannibal Barca, Cezar, Attila, Napoleon Bonaparte...asa ca imi pare rau, afara de faptul de-a ramane mut de uimire fata de grandiosul tau succes,nu pot sa zic nimic.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Va rog sa mentineti dialogul civilizat si sa nu va mai atacati personal, o puteti face in schimb cu argumente ce tin de joc.
 

DeletedUser46703

Vulpea, cand n-ajunge la struguri, zice ca sunt acri.

Plimba ursu ca afara de vorbe-n vant nu esti bun la nimic.

Du-te si joaca un CS, jocul asta nu e de tine.
Ma cunosti tu.... asa de bine incat ,sa zici ca nu sunt bun la nimic?Macar eu am ce sa plimb:D:D:D.... da tu ce plimbi????
 

DeletedUser49130

Dicsie inca mai traiesti? Nu te-au mai prins "bajeti" prin Bucuresti?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Iti multumim pentru atentie, e ceva daca ti-ai facut cont nou doar ca sa ne scrii.

Ne vedem pe harta; stai, ca nu prea mai sunteti, ma scuzi, uitasem :D
 

DeletedUser49130

Iti multumim pentru atentie, e ceva daca ti-ai facut cont nou doar ca sa ne scrii.

Ne vedem pe harta; stai, ca nu prea mai sunteti, ma scuzi, uitasem :D

Mi-am facut pe forum special pentru tine "vedeto".
Toti din Roma si-au vazut lungul nasului,dar tu mai putin. Poate ai lua exemplu de la conducatorul tau Enyx care stie sa-si mai masoare vorbele, dar tu ce gandesti aia spui, defapt spui fara sa gandesti ca ai debitat, debitezi si vei debita numai prostii.
Ma friend nu ne vedem pe 64 ca nu am jucat acolo, dar ne vom vedea in curand :) Noroc cu green-ul ca a intrat cu voi pe acelasi continent sa scoata gentle!!
P.S. RS-ul nu a cedat ca voi pe 61 :D:cool:
 
Sus