Roma vs Gentle

DeletedUser46152

Am o sursa directa la discutiile din conducerea Gentle. Urmeaza razbel 100%. Bafta, cel mai bun sa castige.


Acel spion negasit inca, ce crezi ca face? Hai spor.


hai ca usor, usor arati la mai multi cat esti de penibil, noi oricum te stim...Dar tot este perioada asta de Paste, lumineaza-ne putin...


pana la urma ai informatia de la conducere sau de la spion? ca ne bagi in ceata:))
 

DeletedUser48627

hai ca usor, usor arati la mai multi cat esti de penibil, noi oricum te stim...Dar tot este perioada asta de Paste, lumineaza-ne putin...


pana la urma ai informatia de la conducere sau de la spion? ca ne bagi in ceata:))


Sa vina cu un mesaj, o dovada, o candela ceva, ca nu e greu.
 

DeletedUser48684

fraternizeaza cu raposata Roma,daca-i reuseste ceva...de ce nu?!cred ca pe multi ii deranjeaza ca nu au avut ei "bafta" lor de pe 53,asta e jocul acum,voi l-ati facut asa,nu pricep la ce va aduceti acuzatii reciproc,tradatori,lasi,parsivi,mai penali ca Dragnea,oportunisti.... etc.putini mai au caracter
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Interesant ca dupa ce ai sters postarile noastre, ai tai colegi au venit in numar mai mare sa posteze:)

Tot ce faceti e sa aratati tuturor de ce lucrurile au fost asa pe 53, ce fel de caractere sunteti si in continuare cat de mult va doare ce s-a intamplat acolo.

Nu jucati pe 61 si pe o parte ma bucura ca veniti in numar asa mare sa postati pe aici ca va fi razboi, pentru ca asa stiu ca la sfarsit cand se va inchide lumea si nu a fost razboi...aveti parte de o alta suferinta.
Dupa ce am sters postarile (de ambele tabere) si am rugat sa nu mai comentati subiectul, mi se pare ca nu colegii mei de pe 60 au revenit. Iar tu ma provoci direct, cu toate ca eu nu am facut niciun comentariu si nici nu joc pe lumea asta. Nu iti voi da insa o replica pentru ca aici am o alta responsabilitate.

Fac din nou apel la toata lumea sa nu continuati acest subiect.
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Pai daca lumea e gata castigata si inamicii nu mai sunt pe harta, clar se lasa linistea :)
 
Sus