Roma vs Gentle

DeletedUser48627

Si sa nu te prind cumva ca te lauzi cu satele luate din NoName atunci cand puma09,calistro si Lady Mony au trimit tot def-ul in momentul in care ati dat cu nobili(cand s-a destramat de tot NoName-ul).
Sa nu te prind ca zici ceva de roxxyqq la care eu am stat sitter si am lasat satele.N-ai Tu Treaba a ras de zona voastra cat a putut(fara blindaj pe sat),puma09 la demolat pe semaka pana la demoralizat si a cedat,Gundal si-a pierdut de 2 ori atacul pe calistro si pe N-ai tu treaba unde i-am rezolvat eu de def in acel moment pana a trecut saracul pe aparare(probabil la cererea lui Alin).
In concluzie,tu nu ai facut nimic pe harta in zona ta din simplul motiv ca nu ai avut efectiv ce sa faci.
Eu caut scuze?Spun adevarul : normal ca se pierd sate daca ‘respectivul’ nici macar nu spune ca are atacuri,anunta cu 30 de minute inainte samd.Normal ca nu am timp de contul meu atata timp cat am o viata in fata(nu cred ca Innogames imi baga bani pe card in data de 15).
Daca tu consideri ca astea sunt scuze atunci ai tot respectul meu pe extern.
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Iti aratam niste statistici daca vrei.. Dar asteapta sa treaca si organizatul RS-ului.. ca azi am avut din partea gentle, si ieri din partea NWO, si nu am pierdut nici un sat... macar RS sa faca treaba
 

DeletedUser48551

Ridicam fermele...nu de da-ti si noua niste pp-uri ? Ca ShawnCarter1 a urlat toata ziua azi si n-a avut nimeni sa-i dea ca ridicau toti ferma..da am auzit ca voi sunteti baieti buni :p

Ti-as da cu cea mai mare placere, dar le am puse la banca, iau dobanda :))
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Am auzit că shawncarter1 și a amanetat și pisica sa cumpere pp uri să își ridice fermele înapoi... L ați demoralizat rău.. i a dat o lacrima când a văzut cate sat... Ferme a pierdut..

Să mai dați organizate așa, o să facem dominanta cu sate de 26 de puncte, dar tot o facem... Că deh, nobili nu are nimeni în tot gentle ul :)))
 

DeletedUser48551

DeletedUser47936

51 sate pierdute azi ,din care doar 7 recuperate =)) mari jucatori ai acestei lumi ! Cei din Roma ati c-am scapat astazi trebuie sa va scoatem sagetile si dupa o sa fi-ti si voi luati :)
 

DeletedUser48684

Am auzit că shawncarter1 și a amanetat și pisica sa cumpere pp uri să își ridice fermele înapoi... L ați demoralizat rău.. i a dat o lacrima când a văzut cate sat... Ferme a pierdut..

Să mai dați organizate așa, o să facem dominanta cu sate de 26 de puncte, dar tot o facem... Că deh, nobili nu are nimeni în tot gentle ul :)))


nu sunt nobili pentru interne,de unde pentru Roma.ne-a rugat conducerea voastra sa mai dam la demolare,nu-i putem refuza si voi nu puteti sa nu le multumiti
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Va mai asteptam, la urmatorul organizat o sa imi amanetez si catelul pentru pp-uri. Saracul ţuţurel daca stie ce il asteapta, nu ar mai fi atat de fericit ....
 

DeletedUser48551

Va mai asteptam, la urmatorul organizat o sa imi amanetez si catelul pentru pp-uri. Saracul ţuţurel daca stie ce il asteapta, nu ar mai fi atat de fericit ....

Eu zic sa incerci sa faci o campanie pe net: "Salvati-l pe ţuţurel!", sigur faci rost de bani pt PP-uri. :)
 

DeletedUser45611

51 sate pierdute azi ,din care doar 7 recuperate =)) mari jucatori ai acestei lumi ! Cei din Roma ati c-am scapat astazi trebuie sa va scoatem sagetile si dupa o sa fi-ti si voi luati :)


Felicitari pentru satele luate !
Restul e cancan !!!
 

DeletedUser45611

Nimic , esti greu de cap , bafta!

Nici cand va face omul complimente nu stiti sa il apreciatii!
O sa va traduc ce am vrut sa zic:
"Felicitari pentru satele luate !" : Felicitari pentru organizatul facut indiferent pe ce parte, trib sau alianta ati dat .Ati luat sate asa ca bravo !
"Restul e cancan !!!" :Restul rautatilor nu-si au rostul!
Bafta!

E greu sa fi politicos nu?
 
Sus