Roma vs Gentle

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea 61' creată de Dicsie, 23. Dec 2017.

Distribuie această pagină

1. Facsala123

Facsala123 member

Parte 1:
    Triburi: Roma, R II, R III, R IV, R V
    Parte 2:
    Triburi: Crowd, RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, Gentla, Gentlb, Gentle, Gentls, Gents, CONTRA, Sp@rt@, SP@RTa

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,933
    Tabăra 2: 9,036
    Diferență: 5,103

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 221
    Tabăra 2: 91
    Diferență: 130

Stati linistiti, la cum jucati, va batem si cu un sfert de harta daca e nevoie. Cei din United o sa va multumeasca, ca le-ati recrutat internele.

Voi recrutati de unde scuipa altii :))

2. Mesagerul.

Mesagerul. member

Trebuia sa le spui ca sunt niste noobi, cand erau la voi si ca ii "scuipati "intr-una.
    Mai aveti jucatori de genul acesta?

3. ACERSTYLE

ACERSTYLE member

Pai daca se bat numai cu internele ...

4. ACERSTYLE

ACERSTYLE member

5. Watcher on the wall

Watcher on the wall member

Am spus ca tu nu joci nimic, nu voi. Asta una, si a doua..satele alea nu sunt luate fortat asa ca plangi degeaba :)

6. ACERSTYLE

ACERSTYLE member

Tin sa te anunt ca lupta se da cu partenerii de concurs , nu cu internele.
    Hai ca vreau sa te vad cum iti spargi 10 ferme pe un sat in granita cu noi dar , scuza-ma , e mai usor sa stai in centrul tribului , sa te roage jucatorii din granita sa te muti cu 2-3 sate acolo si sa nu vrei , nu?
    Noroc cu chapura gomes , PetricaGSPTV , TheRipper si riona ca va tin granita si ca mai misca ceva in zona.Treziti-l va rog si pe J.Saw ca pierde sate daca mai doarme mult ...
    Te tzuk*

7. Watcher on the wall

Watcher on the wall member

Vine si vremea mea..stii vorba aia, ai grija ce-ti doresti.

8. ACERSTYLE

ACERSTYLE member

Poate, poate ...

9. marcelone

marcelone member

Scriu si eu pe aici. Mai exista United ??? Ca fug toti ca dihorii, mai urmeaza sa vina Patrykana si e terminat tribul :p

10. ACERSTYLE

ACERSTYLE member

Cand United facea recrutari din toate triburile era frumos si bine ... acum cand Gentle isi ia jucatorii ‘inapoi’ nu mai e bine.
    Wake up, boys ... **** happens :)

11. sarsvip

sarsvip member

#united = UNÍT ~tă (~ți, ~te) 1) v. A UNI și A SE UNI. 2) (despre colectivități sau despre membrii acestora) Care se caracterizează prin unitate de idei, idealuri comune, acțiuni unanim acceptate (NOT!!)

In rest felicitari pentru mutarile pe harta...un razboi se castiga si in modul acesta !

12. Olandezul Zburator

Olandezul Zburator member

:D
    Alinutzule si patrykana v-am zis de pe 56 cat de slabi sunteti :)))), nu v-ati invatat minte :D.

Cred ca ii dor spatele pe cei din Roma la cat v-au carat in spate :D

Ar fi bine sa nu va mai subestimati, fiecare trib are cativa jucatori care daca se apuca sa joace e jale :D. Bafta tuturor

PS: Facsala e clownul meu :D:rolleyes::rolleyes:

13. l-.-l

l-.-l member

uuuupssss ..se pare ca te-ai cam julit puisor :)))))))))))))
    pregatit pt gang-zbang dragule ? =))))))))))

14. ACERSTYLE

ACERSTYLE member

:’(

15. ACERSTYLE

ACERSTYLE member

Rusine tuturor membrilor United ‘de baza’ care au incercat prin toate mijloacele sa cumpere conturi, sa minta jucatori(‘promitem paine si sare dar oferim ~internare~’), sa recruteze de pe harta academii(SACRED) si sa ii bage la interne dupa ce i-a folosit in ultimul hal.Rusine tuturor care nu au fost in stare sa ia un sat din familia RS/familia Gentle dar care au 20-30-40 de sate luate din interne.
    Rusine alinutzu91 care in momente de ‘suspin’ a cedat dar care la recrutari si ‘buy-in-uri’ nu a cedat.

16. NEXTEL

NEXTEL member

Ai zis ceva de tradare? Sau cand o faceti voi asta nu se pune? Data viitoare stati in banca voastra si nu vorbiti aiurea daca nu stiti nimic.

17. l-.-l

l-.-l member

Fratelino .. nu vezi ca de vreo saptamana oamenii sunt pe silent ?? =)
    Nu mai au replici .... nu le mai merg uneltele sa posteze statistici .. unde e mangotărița aia care tot cerea statistici?? S.a dus pe faleza si ea.. unde eenyx si dicksie impreuna cu tupeul lor =)? Si unde o fi sarsvip asta de mai sus? Mare jucator ...mare trisor =)... i.au tras astia obloanele

18. mangotaru

mangotaru member

Sunt aici, stai calm :) Ai statistici? Pai sa vedem.... ati luat in gentle niste jucatori cu 0 valoare, care la atacuri au lasat sitter pt ca ei nu stiu ce e ala split. Haide te rog.. spune-mi ca de fapt a fost o strategie. S-a demonstrat inca o data ( nu ca ar fi fost necesar) ca facerea de bine...Razultat? Noi inca avem fruntea sus, inca suntem pe harta, nu ati demonstrat nimic nou cu mutarea asta. Vreti sa demonstrati ceva? Pe harta te rog... Numai daca poti, bineinteles :)

19. mangotaru

mangotaru member

unde e mangotărița aia care tot cerea statistici??

Serios? Mai trebuia inca o data sa arati ca nu ai bun simt? Mai civilizat te rog, ai iesit si tu in lume.

20. l-.-l

l-.-l member

in scurt timp am sa-ti dau reply cu citat la cele scrise mai sus .... si am o presimtire ca ai sa fii in aceiasi oala cu restul capeteniilor din roma sau chiar ca alinutzu91 care saracul ... e in depresie :(
    si app de demonstrat...tu ai jucat triburile doar din taste toata viata ... =)