Roma vs Gentle

DeletedUser48627

Nu ma supar.
Asa cum am felicitat/criticat anumiti jucatori United asa pot sa felicit/critic anumiti jucatori RS.
Nu sunt purtatorul lui de cuvant dar sunt anumiti jucatori care ii aduc critici in necunostinta de cauza
Scriam acum cateva ‘file’(cred ca pagina 8-9) ca in acest joc trebuie sa existe fairplay dar ... slabe sanse.

Revenind acum la subiectul initial ... cine are timp sa posteze o statistica a razboiului?
PS: Roma - RS / Roma - Gentle (asa mi se pare mie normal sa fie statistica).
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV
Parte 2:
Triburi: RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, CONTRA, Sp@rt@, SP@RTa

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,959
Tabăra 2: 6,582
Diferență: 1,623

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 69
Tabăra 2: 43
Diferență: 26

Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV
Parte 2:
Triburi: Gentle, Gentla, Gentlb, Gentls, Gents, Crowd

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,959
Tabăra 2: 5,124
Diferență: 165

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 240
Tabăra 2: 75
Diferență: 165

chart

Cred ca au fost postate suficiente pana acum
 

DeletedUser47204

Nici daca aveau 160% din harta nu scoteau BLANK de pe 59 xD

si nu-ti place, a?

nu prea, jocul trebuie la nivel de harta si putin pe extern . aici e totul pe extern vad :))

mi-ar placea sa vad ROMA in avantaj, ca din ce vad au ramas 1 v 3 practic :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

hohoho....uite ce frumos se schimba harta. sa vedem cine rade la urma.....
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
a venit RS pe 59 sa se bata cu blank ... culmea ca mai mult a ajutat blank ... dar acuma venim sa intoarcem favorul


deci cine are alianta cu rs si nu are destui jucatori activi sa o rupa ii rog sa ma contacteze

cine se bate deja cu rs si nu are destui jucatori activi ii rog sa ma contacteze


pentru backstab, tradari... etc nu ii problema alea vor aparea bonus ca nah domnul djionut parca ?


sa inceapa dansul no ?
 

DeletedUser43100

A venit ursmircea sa va stea pe conturi . Pentru tradari din dragoste si alte chestii contactati-l pe el , ca va rezolva nevestele , prietenele, conturile , mai ales cand sunt atacate de RS .
Toata lumea sa dea parola la ursmircea si prietenilor lui inclusiv contu din banca cu tot cu parola !
 

DeletedUser2786

a venit RS pe 59 sa se bata cu blank ... culmea ca mai mult a ajutat blank ... dar acuma venim sa intoarcem favorul


deci cine are alianta cu rs si nu are destui jucatori activi sa o rupa ii rog sa ma contacteze

cine se bate deja cu rs si nu are destui jucatori activi ii rog sa ma contacteze


pentru backstab, tradari... etc nu ii problema alea vor aparea bonus ca nah domnul djionut parca ?


sa inceapa dansul no ?


bre, eu te citai pentru ca imi place semnatura. RESPECT!
 

DeletedUser2786

FreeSoul ... eu stiu cine NU o sa rada deloc
UNITED clar nu mai rade si automat si cei care se asociaza cu united. dar o manevra interresanta ar fi ca tribul 2 si 3 sa faca alianta pentru a scoate tribul 1 si apoi sa-si manance academiile si sa se bata tribul 2 cu tribul 3. dar cine suntem noi niste simpli muritori(cel putin eu) sa ne dam cu parerea despre ce hotarasc ZEII. sa fie macel!!!!!
 

DeletedUser47204

A venit ursmircea sa va stea pe conturi . Pentru tradari din dragoste si alte chestii contactati-l pe el , ca va rezolva nevestele , prietenele, conturile , mai ales cand sunt atacate de RS .
Toata lumea sa dea parola la ursmircea si prietenilor lui inclusiv contu din banca cu tot cu parola !

hahaha :))) asta a fost tare
si iubitele ursache :)))
 

DeletedUser48684

UNITED clar nu mai rade si automat si cei care se asociaza cu united. dar o manevra interresanta ar fi ca tribul 2 si 3 sa faca alianta pentru a scoate tribul 1 si apoi sa-si manance academiile si sa se bata tribul 2 cu tribul 3. dar cine suntem noi niste simpli muritori(cel putin eu) sa ne dam cu parerea despre ce hotarasc ZEII. sa fie macel!!!!!


sa curga sange,macel sa fie muhaha
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
A venit ursmircea sa va stea pe conturi . Pentru tradari din dragoste si alte chestii contactati-l pe el , ca va rezolva nevestele , prietenele, conturile , mai ales cand sunt atacate de RS .
Toata lumea sa dea parola la ursmircea si prietenilor lui inclusiv contu din banca cu tot cu parola !


ai vrut razboi copile, ai primit :) apari tu acolo sa zici ca RS a venit pe L59 sa distruga blank ca voi ne-ati rupt pe nu stiu ce lume ca blablabla


samuraii mei dragi, chiar mi-a fost dor de voi.. ultima oara daca imi aduc aminte jucam pe un cont velsadicu pe L32 ... hmm parca si acolo aveati 70% din harta dar degeaba... asta e djionut este cu voi


promit ca nu o sa dureze mult ..
 
Sus