Roma vs Gentle

urssmircea

member
Scor reacție
1
asta e scama... a venit de partea celor buni :))))

unii oameni sunt constienti si isi dau seama ca nu au cum sa castige cand ursu ii in tabara adversa :D


djblana pregateste discursu pe cand te trage fratele meleu ingenios la raspundere :))) va trebuit activitate aici, lasa ca vine acuma activitatea


samuraii mei tacuti cu cine vreti sa incepem primul backstab ? ca deja a venit primul cont pe tava .. vai ce o sa doara
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
nu ca suntem colegi acuma :)))) sa imi trimiteti resurse ca bat taleri saptamana asta, trebuie sa facem nobili cat mai multi pentru inobilarile interne ce urmeaza

djblana cap de lista + ceilalti pitigoi care au venit pe 59 ... lalala rs alee samuraii se duc pe.... pe pluta usor,usor lalalalaleee
 

DeletedUser47204

djionut acum poti sa iti areti valoarea, de care tot ai vorbit incontinuu de o luna de zile
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
ii disparut ...cred ca isi cauta valoarea :D si nu stiu de ce este asa agitatie in rs de cand am intrat pe acel cont ... tot primesc mesaje ciudate .. pana mea am venit sa va dau backstab nu sa va fac vre-un rau.... fereasca dzo
 

DeletedUser48627

Marii jucatori de ‘triburile’
Hai ma sa vedem ce rezolvati si cu tentativa asta de backstab cu care va tot laudati.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
fugi inapoi in grajd, zici tu ce sa fie si ce nu, acuma rs o sa fie condus de unicul stapan al samurailor fara sabie asa ca gura mica si lasati manevrele sa apara fara sa fie chemate pentru ca le stricati farmecu ... si asa deja cautati ca dispeartii cine unde si pe ce conturi am intrat ... stati calmi ca inainte sa incercati voi interne o sa aveti alte surpize ce amana tot si dupa bombom djblana ramane rusinea testoaselor ninja aka samuraii
 

DeletedUser47204

profule , tu nu erai ala banat ma ? ce mai cauti pe harta ?:))

omu bagase conturi profu1 2 3 4 5 6 .... :))
 

DeletedUser47495

Profule pe 60 le-ati cedat sate si le-ati crescut sate astora care se asociaza cu Ursache dar acum nu te mai intelegi cu el? Pai de ce?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ba aneule tu duci lipsa de neatentie ce mm tot vorbesti atat pe extern ca nimic nu reflecta din ce zici


o sa vezi in curand ce se reflecta :))) a venit noobu vostru de djionut pe L59 ca duce el tot RS peste noi sa ne scoata etc ... a venit a luat-o in freza si acuma a disparut cand au pierdut lumea.... iar acuma venim si noi aici sa raspundem la provocarile acelui nubete


Profule pe 60 le-ati cedat sate si le-ati crescut sate astora care se asociaza cu Ursache dar acum nu te mai intelegi cu el? Pai de ce?


ce treaba am eu cu ei bai nubete ? a dat satele la mnk nu mie :))) sa gasit tudorica sa planga si pe aici :)) trebuie bagata vacanta si pentru prostie ... tudoricaaaa :))
 

DeletedUser47495

ce treaba am eu cu ei bai nubete ? a dat satele la mnk nu mie :))) sa gasit tudorica sa planga si pe aici :)) trebuie bagata vacanta si pentru prostie ... tudoricaaaa :))

Pai daca n-ai treaba cu ei de ce le stai pe sittere, faci organizate...? :))))))))))))
 

DeletedUser47936

o sa vezi in curand ce se reflecta :))) a venit noobu vostru de djionut pe L59 ca duce el tot RS peste noi sa ne scoata etc ... a venit a luat-o in freza si acuma a disparut cand au pierdut lumea.... iar acuma venim si noi aici sa raspundem la provocarile acelui nubete
Si asta ar fii un motiv sa te razbunii pe noi ma ca a venit DjIonut pe 59 :))
 
Scor reacție
0
Pai daca n-ai treaba cu ei de ce le stai pe sittere, faci organizate...? :))))))))))))
Mai plangi mult? Reggie de ce iti sta sitter bai cap de nuca ? Vorbesti de rs ca a crescut sate la mnks dar de gods si de tribul lui bric pe care n ati fost in stare sa l bateti si l ati recrutat ?Du te si plangi si pe forumul altor lumi poate te consoleaza cineva

PS: imi cer scuze ca am postat pe forumul l61 un subiect de l60 dar trebuia sa i raspund acestui noob
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Profule pe 60 le-ati cedat sate si le-ati crescut sate astora care se asociaza cu Ursache dar acu
Pai daca n-ai treaba cu ei de ce le stai pe sittere, faci organizate...? :))))))))))))

m nu te mai intelegi cu el? Pai de ce?

tu cand citesti utilizezi si acel gram de creieras care il ai in capsor ?

am zis ca nu am eu treaba cu rs si la cine au dat ei satele pentru ca nu am primit eu sate de la ei sa zic "mersi rs" nici nu eram in mnk atunci, eram pe zona green si am dat delete la cont iar dupa 7 zile cam asa cand am rezolvat ceva probleme am reintrat pe joc dar in zona cand rs era deja disparut ... cat despre sittere unde ai vazut tu sa stau eu sitter ? tudorica praf de pusca esti ..


Si asta ar fii un motiv sa te razbunii pe noi ma ca a venit DjIonut pe 59 :))

normal, pentru ca nu a venit singur si toti au fost tari in gurita :) asta cand aveau 70% dn harta ... acuma sunt pe mute toti :( .... deci multa bafta si sa ii multumiti domnului djblana pentru infrangerea ce urmeaza sa o suportati aici
 

DeletedUser47204

tudorica posteaza oriunde, fara sa aibe tangente doar ca sa se bage in seama :)) si pe 62 a postat saracu , da cred ca nici el nu stie de ce o_O
 

DeletedUser47936

normal, pentru ca nu a venit singur si toti au fost tari in gurita :) asta cand aveau 70% dn harta ... acuma sunt pe mute toti :( .... deci multa bafta si sa ii multumiti domnului djblana pentru infrangerea ce urmeaza sa o suportati aici
Inca sa nu vorbim despre bataie ca nu este cazu crede-ma ;)
 
Sus