Roma vs Gentle

DeletedUser48261

Nu mai stau sa-mi bat capul cu tine..raman in lumea mea, unde oamenii vorbesc corect gramatical si isi fac simtita prezenta pe harta.

Nu mai insira locuri de care ai auzit si tu de la altii, ca saracii ca tine nu or sa ajunga niciodata mai departe de iesirea din sat.

Sincer nici nu-mi pasa cine castiga lumea, puteti sa faceti ce vreti. As putea sa stau sa recitesc de cateva ori fiecare fraza care o scrii ca sa inteleg ceva si sa-ti dau un raspuns dar consider ca deja mi-am pierdut suficient timp cu jucatori din astia de duminica ca tine.

Ceea ce spui de altii nu te pune pe tine in alta postura. Si noi putem arunca un ochi pe TWStats sa vedem cine, ce , cum si de ce a innobilat sa ajunga rank 2 :) Dar nu stam sa dam lectii altora ca nu suntem in masura. Singuri va caracterizati prin postari.
Scuze se gasesc mereu pentru orice. Dar cred ca ar fi cazul sa lasati deoparte ipocrizia.
 

DeletedUser13276

Mai usor cu neiesitul din oras ca am vizitat orase de care tu nici nu ai auzit nici macar la ora de geografie

Sunt convins..si cand te-ai trezit era dimineata, nu ?

Acum te intreb eu..vorbesti din proprie experienta? Esti genul ala de tigan care si-a luat X6 din Germania la mana a 10 a si sta intr-o garsoniera de 20 mp ? Sau insiri si tu niste scenarii de care ai auzit la televizor si inca ii mai ceri bani lu' taticu ca sa-ti iei o guma?
 

DeletedUser13276

Ceea ce spui de altii nu te pune pe tine in alta postura. Si noi putem arunca un ochi pe TWStats sa vedem cine, ce , cum si de ce a innobilat sa ajunga rank 2 :) Dar nu stam sa dam lectii altora ca nu suntem in masura. Singuri va caracterizati prin postari.
Scuze se gasesc mereu pentru orice. Dar cred ca ar fi cazul sa lasati deoparte ipocrizia.

Am cautat eu vreo scuza? Nu. Am luat interne/cedari/jucatori slabi, etc..stii si tu cum merge treaba :) toti faceti la fel. Atata timp cat am folosit acela sate foarte eficient, nu vad ce relevanta are de unde am innobilat satele
 

DeletedUser48627

Sunt convins..si cand te-ai trezit era dimineata, nu ?

Acum te intreb eu..vorbesti din proprie experienta? Esti genul ala de tigan care si-a luat X6 din Germania la mana a 10 a si sta intr-o garsoniera de 20 mp ? Sau insiri si tu niste scenarii de care ai auzit la televizor si inca ii mai ceri bani lu' taticu ca sa-ti iei o guma?

Simt un anumit nivel de rasism in ceea ce ai scris tu mai sus :), cu cat mai mult scri cu atat dai dovada de un iq sub mediocricitate si fac un alt pariu ca nici nu sti care e nivel de mediocru :). Iti enumar 3 orase in care am fost si te pun sa mi le arati pe harta:). Facem?
 

DeletedUser48627

Am cautat eu vreo scuza? Nu. Am luat interne/cedari/jucatori slabi, etc..stii si tu cum merge treaba :) toti faceti la fel. Atata timp cat am folosit acela sate foarte eficient, nu vad ce relevanta are de unde am innobilat satele

A-ti bagat jucatori activi la interne fara nicin motiv!
Jucatori slabi? Experimentatule care esti, jucator de elita, daca pierde Roma acest razboi, eticheta de jucator slab o sa ai, ca de ...alti sunt slabi, prosti si tu bun, maret,glorios, destept, nu?
A-ti incercat prin diferite mijloace sa rupeti o alianta intre 2 triburi care va mananca acum, a-ti incercat sa infiltrati jucatori in randurile noastre sti tu... jucatori aia slabi care ei nu stiu ca sunt slabi si au timp sa joace si va fac treaba murdara, dar pentru voi sunt varza, bai fermierule.
Va-ti facut reputatie proasta sunt curios ce diplomatie o sa aveti pe 63:) a si parca ziceai ca taci? Cum sa taca unul ca tine, pai poate?
 

DeletedUser48261

Am cautat eu vreo scuza? Nu. Am luat interne/cedari/jucatori slabi, etc..stii si tu cum merge treaba :) toti faceti la fel. Atata timp cat am folosit acela sate foarte eficient, nu vad ce relevanta are de unde am innobilat satele

Si tu si colegii tai bateti toba pe aceeasi chesti. Ca jucati contra a doua triburi. Pai voi v-ati facut asta singuri. Nu altcineva.
Intreaba colegii tai cate conturi au cumparat, spart sau cedat de la noi din trib/academii. De aia nu aveati cum sa ajungeti la o diplomatie favorabila cu noi in al 12 lea ceas.
 

DeletedUser13276

Simti bine :) oare am nimerit si chiar asa este ?

Da, ai dreptate a trebuit sa ma cobor la nivelul tau ca sa poti intelege si anume sub nivelul marii. Poti sa enumeri orice oras ai gasit tu pe google, poate mai inveti lucruri noi cu ocazia asta.
 

DeletedUser13276

Si tu si colegii tai bateti toba pe aceeasi chesti. Ca jucati contra a doua triburi. Pai voi v-ati facut asta singuri. Nu altcineva.
Intreaba colegii tai cate conturi au cumparat, spart sau cedat de la noi din trib/academii. De aia nu aveati cum sa ajungeti la o diplomatie favorabila cu noi in al 12 lea ceas.

Nu stiu la ce colegi te referi tu, dar cred ca, confunzi tabara. Din cate imi amintesc eu voi erati aia cu promisiuni de genul daaa "ii luam la noi, ne mutam jucatorii importanti pe granita, facem treaba in 2 saptamani etc" si ce sa vezi..surpriza:D . Ati dat dovada ca nu sunteti oameni de cuvant, dar era de asteptat
 

DeletedUser48627

Simti bine :) oare am nimerit si chiar asa este ?

Da, ai dreptate a trebuit sa ma cobor la nivelul tau ca sa poti intelege si anume sub nivelul marii. Poti sa enumeri orice oras ai gasit tu pe google, poate mai inveti lucruri noi cu ocazia asta.


Sub nivelul mari se afla zacaminte =)))). Acesta presupun ca a fost un compliment, daca nu x10 ori te-ai facut de cacao pe extern. Deja baieti tai au inceput cu huiduielile, nu e bine :( am presimtirea ca patesti ceva
 

DeletedUser48627

Si tu si colegii tai bateti toba pe aceeasi chesti. Ca jucati contra a doua triburi. Pai voi v-ati facut asta singuri. Nu altcineva.
Intreaba colegii tai cate conturi au cumparat, spart sau cedat de la noi din trib/academii. De aia nu aveati cum sa ajungeti la o diplomatie favorabila cu noi in al 12 lea ceas.

Nu, noi suntem aia vai de capul lor, ei sunt mareti, gloriosi ca pe langa o lectie de geografie le fac si una de istorie legat de marele Imperiu Roman :))))).
 

DeletedUser48261

Nu stiu la ce colegi te referi tu, dar cred ca, confunzi tabara. Din cate imi amintesc eu voi erati aia cu promisiuni de genul daaa "ii luam la noi, ne mutam jucatorii importanti pe granita, facem treaba in 2 saptamani etc" si ce sa vezi..surpriza:D . Ati dat dovada ca nu sunteti oameni de cuvant, dar era de asteptat

Nu exista asa ceva sub conducerea mea. Eu nu imi bat joc de oameni niciodata. Sa-ti fie clara treaba asta. Poate ai vazut vreun film horror sau ai visat urat. Cine stie ?
 

DeletedUser48509

Eu nu vad motivul discutiei actuale . Alianta R.S / Gentle a fost mai buna decat alianta Roma / United . Totusi 1 vs 1 atat R.S cat si Gentle n-a demostrat nimic impotriva Romei cat timp raportul satelor era echivalent , asa va v-as ruga sa lasati aroganta . Din pacate soarta razboiului a fost decisa de grupul nwo / ggwp . Chiar si asa victoria va apartine , si va felicit pentru acest lucru .

Cat despre organizat , Roma s-a aparat bine din punctul meu de vedere . Rezultatul pare putin " horror" dar avand in vedere numarul de fulluri implicate la organizat si delasarea unor jucatori ( da de tine vorbesc I have a dream , jucator lenes ce esti :p ) as spune ca rezultatul nu este surprinzator .
 

DeletedUser48627

Eu nu vad motivul discutiei actuale . Alianta R.S / Gentle a fost mai buna decat alianta Roma / United . Totusi 1 vs 1 atat R.S cat si Gentle n-a demostrat nimic impotriva Romei cat timp raportul satelor era echivalent , asa va v-as ruga sa lasati aroganta . Din pacate soarta razboiului a fost decisa de grupul nwo / ggwp . Chiar si asa victoria va apartine , si va felicit pentru acest lucru .

Cat despre organizat , Roma s-a aparat bine din punctul meu de vedere . Rezultatul pare putin " horror" dar avand in vedere numarul de fulluri implicate la organizat si delasarea unor jucatori ( da de tine vorbesc I have a dream , jucator lenes ce esti :p ) as spune ca rezultatul nu este surprinzator .

Roma a avut organizat pe RS, 2-3 sate luate, de la inceputul lumi au recrutat jucatori N.W.O pe care i-a bagat la interne de asta au si fugt unii in Gentle, majoritatea in aliatul Romei nimeni alta decat United.
A-ti trimis mesaje la diferiti jucatori cu tot felul de oferta cat si atac la adresa conduceri RS si a celei din Gentle. Eu zic sa ne vedem fiecare de treaba noastra si sa lasam soarta sa decida :)
 

DeletedUser48627

Cat despre organizat , Roma s-a aparat bine din punctul meu de vedere . Rezultatul pare putin " horror" dar avand in vedere numarul de fulluri implicate la organizat si delasarea unor jucatori ( da de tine vorbesc I have a dream , jucator lenes ce esti :p ) as spune ca rezultatul nu este surprinzator .

la interne cu el, sti ce zic?:)))
 

DeletedUser48509

Roma nici pana in momentul de fata n-a avut vreun organizat pe R.S . Ce tu consideri a fi organizat a fost o initiativa a unui jucator care a implicat 4-5 jucatori mai mari din granita voastra . Ma bucur totusi ca actiunea facuta de sars fost resimtita la voi ca si un adevarat organizat .

Cat despre interne , este un lucru uzual indiferent de trib , numarul fiind mai mare sau mai mic in functie de cat de mari sunt asteptarile conducerii fata de activitatea unui jucator pe joc .
 

DeletedUser48627

Roma nici pana in momentul de fata n-a avut vreun organizat pe R.S . Ce tu consideri a fi organizat a fost o initiativa a unui jucator care a implicat 4-5 jucatori mai mari din granita voastra . Ma bucur totusi ca actiunea facuta de sars fost resimtita la voi ca si un adevarat organizat .

Cat despre interne , este un lucru uzual indiferent de trib , numarul fiind mai mare sau mai mic in functie de cat de mari sunt asteptarile conducerii fata de activitatea unui jucator pe joc .

Nici nu o sa mai aiba. Cum sa nu ai nici macar un organizat pana pe 21 Martie din moment ce lumea e deschisa din octombrie?? Sa intelegem ca ROMA este 4-5 jucatori restul nimic:)?
 

DeletedUser42954

Nu stiti sa jucati.Noobi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48509

Acerstyle , noi ne-am concentrat pe gentle cum voi v-ati concentrat pe united . Pana sa scoateti united-ul voi ati dat organizat pe noi ? Situatia este exact aceasi asa ca nu inteleg surprinderea ta .

Mesagere , iar ai iesirile astea de om incult ? Si ti-am zis de atatea ori sa nu uiti sa-ti iei pastile...
 

DeletedUser48627

Acerstyle , noi ne-am concentrat pe gentle cum voi v-ati concentrat pe united . Pana sa scoateti united-ul voi ati dat organizat pe noi ? Situatia este exact aceasi asa ca nu inteleg surprinderea ta .
.

A-ți dat alături de united pe gentle. Corect?
Trecutul nu mai contează și sa da-ți vina pe raport 3-1? De unde ma 3??? Ca eu văd familia RS și Gentle, mai e vreo familie și nu stiu eu?
A da.. jucatori united ce au venit in cele doua famili pai prietenasi oameni și-au dat seama de situația in car se situează sa nu punem la calcul spioni cu care va tot lăudați
 
Sus