Roma vs Gentle

Scor reacție
0
Mai jucam si cu innobilari nu doar fuziuni in start, fuziuni la final de lume..
Cu ce innobilari joci tu?să-ti aduc aminte cum ai câștigat 44?erai fuzionat cu toate triburile de pe harta ai asteptat doar sa vezi care invinge ca sa tradezi?de 53 se aud destule dar din respect pentru cativa jucatori de acolo nu comentez..desi si din ei si au dat multi seama ce fel de om esti..esti cea mai nepotrivita persoana de pe jocul asta sa vorbesti despre fuziuni/innobilari.
 
Ultima editare:

DeletedUser48539

Daca sunteti paraleli cu acest joc si cu ce se petrece p-aici v-as ruga sa va abtineti, un exemplu e "Watcher on the wall", un nimeni absolut. 44 si 53 le-am castigat ca am avut ceva ce putini au avut pe acest joc, nu intru in detalii dar e vorba de 2 lucruri in mare. Hai vedeti-va de Dan Negru.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Cu ce innobilari joci tu?să-ti aduc aminte cum ai câștigat 44?erai fuzionat cu toate triburile de pe harta ai asteptat doar sa vezi care invinge ca sa tradezi?de 53 se aud destule dar din respect pentru cativa jucatori de acolo nu comentez..desi si din ei si au dat multi seama ce fel de om esti..esti cea mai nepotrivita persoana de pe jocul asta sa vorbesti despre fuziuni/innobilari.
de 53 se aud multe,si stii care-i faza? ca multi doar latra,nu musca,stii ce zic?
 
Scor reacție
98
Cu ce innobilari joci tu?să-ti aduc aminte cum ai câștigat 44?erai fuzionat cu toate triburile de pe harta ai asteptat doar sa vezi care invinge ca sa tradezi?de 53 se aud destule dar din respect pentru cativa jucatori de acolo nu comentez..desi si din ei si au dat multi seama ce fel de om esti..esti cea mai nepotrivita persoana de pe jocul asta sa vorbesti despre fuziuni/innobilari.
Pe 44 am avut tribul in start, dar apoi am renuntat la el pentru ca nu vroiam sa ii pun pe oameni sa se bata degeaba cu toata harta, apoi am fost doar simplu jucator pana la sfarsit..
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Parte 1:
Triburi: R II, R III, R IV, Roma, R V
Parte 2:
Triburi: Gentla, Gentlb, Gentlc, Gentle, Gentls

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 4
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 109,568
Tabăra 2: 18,882
Diferență: 90,686

chart



Echilibrat
 

DeletedUser45611

Ştiţi cum e vorba aia: Hoţul strigă hoţii !
Cat de penibil trebuie sa fi Unnamed. daca dai circulare in ROMA !
Esti ofticat ca ti-a luat startul ROMA?

PS:Abia astept sa te vad eu cum o sa castigi tu o lume cu 6-7 triburi cate naibi sunteti acum...ca vad ca duci grija Romei sau cumva in circulara ne explici ce o sa se intample la voi in trib in perioada urmatoare?



 

DeletedUser46152

La statistica asta de început cred ca deja ati început sa va felicitați pentru castigarea acestei lumi:rolleyes:
 
Scor reacție
98
Ştiţi cum e vorba aia: Hoţul strigă hoţii !
Cat de penibil trebuie sa fi Unnamed. daca dai circulare in ROMA !
Esti ofticat ca ti-a luat startul ROMA?

PS:Abia astept sa te vad eu cum o sa castigi tu o lume cu 6-7 triburi cate naibi sunteti acum...ca vad ca duci grija Romei sau cumva in circulara ne explici ce o sa se intample la voi in trib in perioada urmatoare?


6 triburi suntem, dar voi ?

The DarkSide:
Roma
R II
R III
R IV
R V

au fost 6 triburi dar unul a fost desfintat recent din cauza ca ati bagat interne fortate, oare de ce a iesit N.W.O de la voi ? :rolleyes:
 
Scor reacție
98
Parte 1:
Triburi: R II, R III, R IV, Roma, R V
Parte 2:
Triburi: Gentla, Gentlb, Gentlc, Gentle, Gentls

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 4
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 109,568
Tabăra 2: 18,882
Diferență: 90,686

chart



Echilibrat


Hai sa nu ne imbatam cu apa rece

Parte 1:
Triburi: Gentle, Gentls, Gentla, Gentlb, Gentlc, Gents, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, RS 5, RS, CONTRA
Parte 2:
Triburi: Roma, R II, R V, R IV, HNR, HNRb, HNR-C, GGWP, GGWP!, GGWP., GGWP.., GGWP1, ..GGWP, .GGWP, GG_WP., GG.WP, United, Unit.A, Unit.B, Unit.C, SACRED, R III

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 75
Tabăra 2: 84
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 280,007
Tabăra 2: 329,249
Diferență: 49,242

chart



Noi fiind 13 triburi iar voi 22.. aici se vede valoarea voastra
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Boss, poti sa pui ce statistica vrei tu, dar nu trebuia anulat organizatul ;]

Pentru noi e ok, faptul ca va dati pe langa cei pe care i-am concediat :]]]

Bafta, caci deja vad iar doar scuze si ma plictisesc enorm
 

DeletedUser46152

daca mai bagam niste "scuze" si te plictisesti si mai rau, cand se deschide lumea 62 te duci acolo sa nu te mai plictisesti?:D
 

DeletedUser42487

Dark... hai sa fim seriosi... Acum aveti in sfarsit si voi cu ce sa va laudati? Cat rapaortele aratau cu ce "va laudati "voi, nu ziceai nimic. Toti avem noobi in echipa la un moment dat, asta nu inseamna ca nu e de invatat dintr-o greseala.
 
Sus