Roma vs Gentle

Dicsie

member
Scor reacție
7
Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV, R V, R VI
Parte 2:
Triburi: Gentla, Gentlb, Gentlc, Gentle, Gentls

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 3
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59,969
Tabăra 2: 9,732
Diferență: 50,237

chart



Sa fie un razboi frumos, spor tuturor.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Chiar ziceam ca asta o sa spuneti :]]


Auzi bre, dar acum 4 zile cand era NWO RS Gentle vs ROMA, cum era?

Hai, spor la razboi, ca deja vad scuze si nu fapte:

dec 23
10:38 Tribul Gentlc a intrat în război.
dec 23
10:36 Tribul Gents a intrat în război.
dec 23
10:35 Tribul Gentlb a intrat în război.
dec 23
10:35 Tribul Gentla a intrat în război.
 
Scor reacție
98
Chiar ziceam ca asta o sa spuneti :]]


Auzi bre, dar acum 4 zile cand era NWO RS Gentle vs ROMA, cum era?

Hai, spor la razboi, ca deja vad scuze si nu fapte:

dec 23
10:38 Tribul Gentlc a intrat în război.
dec 23
10:36 Tribul Gents a intrat în război.
dec 23
10:35 Tribul Gentlb a intrat în război.
dec 23
10:35 Tribul Gentla a intrat în război.

cum RS NWO si Gentle, GGWP si United ce sunt ? :))

hai spor tuturor !
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Sunt ca nu eram Aliati:

dec 22
22:55 Tribul s-a aliat acum cu United.
dec 22
22:43 Tribul s-a aliat acum cu GGWP.

+ Academiile lor, nu mai cauta scuze, cum ai zis, "nu venim spre voi, am niste clienti mai in nord." Nici noi nu venim spre voi, avem niste clienti mai in sud :D
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Lasa-i erenarun... Deja incearca sa se victimizeze, deoarece si ei prevad ca o sa piarda si lumea asta :))
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Lasa.l bro...ca asta e crescator de sate pt altii ....unde te.am fugarit ma ca nici nu mai tin minte.. ?? Pe 43 sau 49 ? Ca sa nu mai caut pe tw... ajung si pe langa tine ...si iar te fugaresc :) asteapta numa' !
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Voi chiar credeti ca sunteti aliati cu gentle?:))...Nici nu v-ar trada pentru 2 ciocolati daca ar avea ceva de castigat...trist..foarte trist..extrem de trist?
Sa fim totusi realisti. Ambele tabere se pot trada daca au castig de cauza :]]

RS are experienta, iar gentle..na, doar e stamatescu acolo :]]
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Lasa.l bro...ca asta e crescator de sate pt altii ....unde te.am fugarit ma ca nici nu mai tin minte.. ?? Pe 43 sau 49 ? Ca sa nu mai caut pe tw... ajung si pe langa tine ...si iar te fugaresc :) asteapta numa' !

? Te cunosc de undeva? Imi pare rau, deobicei imi aduc aminte de jucatorii buni..

Tocmai m-am uitat pe 49, si vad ca nu mi-ai luat nici un sat, cred ca am fost si aliati.. Aparent vorbesti doar ca sa te aflii in cauza.. Eu zic sa ma cauti pe l43...
Acum, sa ma intorc la 49... Aparent am fost aliati, si pe urma ai fugit pe unde a batut vantul, ca eventual sa iti iei "lx-xl" de la Mnk.s, mare jucator, ce pot sa zic. Sper sa nu imi cersesti invitatie in Roma cand ajungem la tine.

Tu ce lumi ai castigat mare jucator?

Tu nu esti baietasul ala smecher de pe 51? Imi pare rau ca nu am avut timp sa joc pe lumea aia.. In schimb am avut putin timp sa arunc o privire pe extern... Am vazut ca erai foarte activ si tare in gura.. Dupa vorbele tale de pe forum, cred ca ai fost un mare erou pe acea lume, abia astept sa intru in joc si sa ma uit la trofeul tau de castigare a lumii 51.
Pe lumea asta ce faci? Nu joci? Sau intri pe post de animal de companie la un cont mai mare din gentle? Sa ma anunti si pe mine pe ce cont.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Deja plangi? Hai ca iti dau un os :D Pun pariu ca iti tine de foame acel trofeu
Daca voiati sa dovediti ceva intrati si voi pe o lume unde intra multe triburi bune,ati preferat sa ocoliti L60 :D,ce sa mai vorbim de inchis lumea singuri :D Doar prin fuziune puteti? :D
 
Sus