Roma vs Gentle

Scor reacție
98
? Te cunosc de undeva? Imi pare rau, deobicei imi aduc aminte de jucatorii buni..

Tocmai m-am uitat pe 49, si vad ca nu mi-ai luat nici un sat, cred ca am fost si aliati.. Aparent vorbesti doar ca sa te aflii in cauza.. Eu zic sa ma cauti pe l43...
Acum, sa ma intorc la 49... Aparent am fost aliati, si pe urma ai fugit pe unde a batut vantul, ca eventual sa iti iei "lx-xl" de la Mnk.s, mare jucator, ce pot sa zic. Sper sa nu imi cersesti invitatie in Roma cand ajungem la tine.



Tu nu esti baietasul ala smecher de pe 51? Imi pare rau ca nu am avut timp sa joc pe lumea aia.. In schimb am avut putin timp sa arunc o privire pe extern... Am vazut ca erai foarte activ si tare in gura.. Dupa vorbele tale de pe forum, cred ca ai fost un mare erou pe acea lume, abia astept sa intru in joc si sa ma uit la trofeul tau de castigare a lumii 51.
Pe lumea asta ce faci? Nu joci? Sau intri pe post de animal de companie la un cont mai mare din gentle? Sa ma anunti si pe mine pe ce cont.

De ce trebuie sa fi atat de arogant ? Ai castigat cumva L61 si nu stiu eu ? Au trecut abia 32 de zile si tu deja incepi cu texte de "smecher" ( iti pot zice ce inseamna si smecher ). Nu mai fa pe vedeta, nu impresionezi pe nimeni.

Vrei să spui Trădărescu?Pe aceasta cale țin să le urez Trădători fericite alaturi de cei dragi!
Multumesc pentru atentia acordata, alt frustrat, trebuie sa iti cumpar si tie servetele ?

Sarbatori fericite tuturor !
 
Ultima editare:

Facsala123

member
Scor reacție
0
ce sa mai vorbim de inchis lumea singuri :D Doar prin fuziune puteti? :D

Am putea face si asta, dar noi preferam sa ne tinem de cuvant cand vine vorba de alianta, in loc sa le spargem cand suntem pe plus, spre deosebire de alte triburi de pe .ro... Nu o sa dau nume, ar trebui sa fiu un "maniac" "bland" sa fac asta.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Tradatescu: bine zici tu in semnatura ta:

"E foarte important să ştii când să vorbeşti şi când să taci. – Seneca"

=]]] foarte interesant ca vine de la tine, dar nimeni nu iti acorda asa multa atentie cum crezi tu...esti cam in aceeasi situatie
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Am putea face si asta, dar noi preferam sa ne tinem de cuvant cand vine vorba de alianta, in loc sa le spargem cand suntem pe plus, spre deosebire de alte triburi de pe .ro... Nu o sa dau nume, ar trebui sa fiu un "maniac" "bland" sa fac asta.
sa va vad cum inchideti si lumea asta,ca aici nu mai cumparati taleri cu pp :D
 

DeletedUser46527

Ceea ce spun nu vreau sa deranjeze pe nimeni acum de Craciun dar am impresia ca Gentle va pierde si aceasta lume.
 

DeletedUser47334

nu merci , de curiozitate am intrebat , pe 60 sunt doar coplayer
 

DeletedUser48539

Ceea ce spun nu vreau sa deranjeze pe nimeni acum de Craciun dar am impresia ca Gentle va pierde si aceasta lume.

Si vrei sa scriu si eu pe forumul lumii 60 ca am impresia ca green-ul va pierde lumea 60 sau e bine si aici? Am auzit ca deja ati bagat scuza ca ati intrat sa ne scoateti pe noi si cam atat, in rest just4fun. Nu cred ca e cazul sa faceti comentarii si aici ca destula tiganie ati facut pe forumul lumii 53. Sper ca United si Roma sunt mai putin patetici decat voi si nu bat acel record de vorbit singuri de 5-6 pagini fara sa fie bagati in seama. Sarbatori Fericite!
 

DeletedUser46527

Si vrei sa scriu si eu pe forumul lumii 60 ca am impresia ca green-ul va pierde lumea 60 sau e bine si aici? Am auzit ca deja ati bagat scuza ca ati intrat sa ne scoateti pe noi si cam atat, in rest just4fun. Nu cred ca e cazul sa faceti comentarii si aici ca destula tiganie ati facut pe forumul lumii 53. Sper ca United si Roma sunt mai putin patetici decat voi si nu bat acel record de vorbit singuri de 5-6 pagini fara sa fie bagati in seama. Sarbatori Fericite!

Pai chiar de asta am intrat pe l60 , sa va scoatem pe voi si am reusit ..iar acea "tiganie" despre care vorbesti tu nu a fost in zadar deoarece majoritatea au aflat despre Tradatorescu si tribul sau . :)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Culmea,ca multora nu le-a pasat,iar mare parte tot de voi au ras si au spus ca ati meritat-o :)
 
Scor reacție
98
Pai chiar de asta am intrat pe l60 , sa va scoatem pe voi si am reusit ..iar acea "tiganie" despre care vorbesti tu nu a fost in zadar deoarece majoritatea au aflat despre Tradatorescu si tribul sau . :)
:)))) ce penibili sunteti, acum aveti motive cu L60, "am intrat sa va scoatem si am mai jucat 70 de zile dupa accea doar asa ca nu avem ce face" :))))
 

DeletedUser46527

Eu zic sa ne multumesti ca am ramas sa jucam pe l60 si nu am venit dupa tine si pe l61 ca iar nu te mai gasea nimeni 2 saptamani
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Tradatescu: bine zici tu in semnatura ta:

"E foarte important să ştii când să vorbeşti şi când să taci. – Seneca"

=]]] foarte interesant ca vine de la tine, dar nimeni nu iti acorda asa multa atentie cum crezi tu...esti cam in aceeasi situatie
Mi-ai facut Craciunul mai frumos :D:D:D Tradatescu :D:D:D
 
Sus