Roma vs Gentle

DeletedUser13276

De ce nu va mutati voi sa depanati amintiri despre l60 pe forumul respectiv?

Defapt stai...gentle nu mai joaca acolo :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Si vrei sa scriu si eu pe forumul lumii 60 ca am impresia ca green-ul va pierde lumea 60 sau e bine si aici? Am auzit ca deja ati bagat scuza ca ati intrat sa ne scoateti pe noi si cam atat, in rest just4fun. Nu cred ca e cazul sa faceti comentarii si aici ca destula tiganie ati facut pe forumul lumii 53. Sper ca United si Roma sunt mai putin patetici decat voi si nu bat acel record de vorbit singuri de 5-6 pagini fara sa fie bagati in seama. Sarbatori Fericite!


Pentru cei care au uitat :D

Mie mi se pare ca "tigania" si-a atins scopul :D:D
 

DeletedUser48234

Cat ii doare pe green si acum bataia de pe 53 :))
Pai chiar de asta am intrat pe l60 , sa va scoatem pe voi si am reusit ..iar acea "tiganie" despre care vorbesti tu nu a fost in zadar deoarece majoritatea au aflat despre Tradatorescu si tribul sau . :)

Daca intrati pe 60 sa ne scoateti pe noi,dupa ce ne-ati scos puteati sa dati stergere :)) acum ca pierdeti si lumea 60 gasiti din nou motive :))) puteti sa intrati pe 61 sa va facem academia noastra
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
Sarbatori fericite si la multi ani!!! Sper sa mai rezistati pe harta pana ma intorc eu din caraibe.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cat ii doare pe green si acum bataia de pe 53 :))


Daca intrati pe 60 sa ne scoateti pe noi,dupa ce ne-ati scos puteati sa dati stergere :)) acum ca pierdeti si lumea 60 gasiti din nou motive :))) puteti sa intrati pe 61 sa va facem academia noastra
Mai tare va doare pe voi, sunt sigur de asta :))) Daca vrei sa vorbim de 60, treci pe forumul lumii, sa-ti dau si o mica statistica, daca tot visezi tu ca noi pierdem lumea :)))
 

DeletedUser48234

Mai tare va doare pe voi, sunt sigur de asta :))) Daca vrei sa vorbim de 60, treci pe forumul lumii, sa-ti dau si o mica statistica, daca tot visezi tu ca noi pierdem lumea :)))

pe mine nu ma doare,pe voi va doare si aratati asta singuri ca intrati sa latrati chiar si unde nu jucati :)) nu am de ce sa vorbesc de lumea 60 ca nu ma intereseaza,oricum pierdeti timpul ca pe 53 :))
 
Sus