Roma vs Gentle

Scor reacție
98
Parte 1:
Triburi: R II, R III, R IV, Roma
Parte 2:
Triburi: Gentla, Gentlb, Gentlc, Gentld, Gentle, Gentls, Gents

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 12
Diferență: 28

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 168,888
Tabăra 2: 36,388
Diferență: 132,500

chart



Parte 1:
Triburi: R II, R III, R IV, Roma, United, Unit.A, Unit.B, Unit.C, GG_WP., GG.WP, GGWP, GGWP!, ..GGWP, GGWP1
Parte 2:
Triburi: Gentla, Gentlb, Gentlc, Gentld, Gentle, Gentls, Gents, RS, RS 1, RS 3, RS 2, RS 4, UT, CONTRA, NWO, NWO1

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 173
Tabăra 2: 117
Diferență: 56

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 622,622
Tabăra 2: 479,450
Diferență: 143,172

chart




Sper ca sunt toate, daca nu imi cer scuze.

Apropo, noi cand stim sa pierdem stim sa si recunoastem ca pierdem si adversarul a fost mai bun, se vede ca nu ai prins lumile vechi cand stateai cu inamicul pe conferinta..

Dar na...eu sper sa fie un razboi fain
HNR nu joaca cu voi de nu i-ai pus in statistica? sau joaca pe post de scut chinezesc ? :))
 

DeletedUser13276

stai ca imediat vine maestrul ro-shadow si ne spune ca nici pe cei din united nu ii baga la statistica:) ca acum 2 zile pe cei din ggwp nu i-a bagat in "aceeasi oala"

E o statistica pusa de dicsie pe pagina cealalta intre Roma si Gentle care supune multe. Daca voua sa place sa va mintiti si sa va simtiti bine, puteti include si restul triburilor..pana la urma cred ca sunteti si voi constienti ca Roma va domina pe granita si na..nu da bine la moral :p

Ce sa zici si tu acum, cand ia cedat sat lui Enyx a fost bun, cand a pierdut sate, nu a mai fost bun, asta-i Roma :))

A fost bun cand ia cedat lui Enyx si ar fi fost in continuare, dar daca nu a stiut sa aiba rabdare si l-au apucat remuscatile ce sa-i facem..sa-i multumiti totusi ca datorita lui s-au intors cateva sate la voi
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Zicea sa nu bagam nwo in statistica, atunci nici rs care sunt aliati cu gentle, si rs1 e in razboiul cu nwo vs roma, asta cum vine? cine-i mai intelege si pe-astia, la sfarsit de lume de-ar ramane oricum si-ar da-n cap unul altuia.
 

DeletedUser48539

Dicsie, inainte sa vorbesti de gramatica celorlalti, tu ti-ai citit randurile? Si chiar daca ti le-ai fi citit sunt sigur ca esti multumit de ele. Mai era unul in green, spus Neatache; dadea lectii de vocabular pe extern; cand l-am luat pe privat a uitat ce inseamna sintaxa si punctuatia. M-am facut ca nu vad. Deobicei cu ignoranti ca voi se pierde vremea daca va dam o minima speranta. Consimtamantul sa-l lasam pentru cei buni. In afara de a cauta aprecieri externe cand statistica nu minte, ce mai vrei? Avem fiecare trib aceeasi identica statistica; am scos 10 sate de la noi care sunt pe minus si care au fost cedate si n-am zis nimic. Altceva? Nu domina momentan nimeni pe nimeni, nici nu au sens statisticile, nici macar oamenii bolnavi. Au sens poate prejudecatile care mai incolo nu vor avea absolut nicio logica.
 

DeletedUser13276

Dicsie, inainte sa vorbesti de gramatica celorlalti, tu ti-ai citit randurile? Si chiar daca ti le-ai fi citit sunt sigur ca esti multumit de ele. Mai era unul in green, spus Neatache; dadea lectii de vocabular pe extern; cand l-am luat pe privat a uitat ce inseamna sintaxa si punctuatia. M-am facut ca nu vad. Deobicei cu ignoranti ca voi se pierde vremea daca va dam o minima speranta. Consimtamantul sa-l lasam pentru cei buni. In afara de a cauta aprecieri externe cand statistica nu minte, ce mai vrei? Avem fiecare trib aceeasi identica statistica; am scos 10 sate de la noi care sunt pe minus si care au fost cedate si n-am zis nimic. Altceva? Nu domina momentan nimeni pe nimeni, nici nu au sens statisticile, nici macar oamenii bolnavi. Au sens poate prejudecatile care mai incolo nu vor avea absolut nicio logica.

Imi place de tine. In sfarsit cineva cu picioarele pe pamant. Voi doar ati luat de la altii ceea ce noi am luat de la voi, deci la sate e cam egal.

La manevre cum ar zice unii tot egal este, ca altfel nu pierdeau united atatea sate pe organizatul lui r.s...dar na, a avut grija sickoss :(
 

DeletedUser48684

a trecut peroada de incordare in pp-ri,sa testat putin adversarul si deja se incoarda lumea pe extern cu reusiteledin interne,cand pe joc si unu cu un sat de 5k pt are mai mult ca si agresor,aparator si sustinator
 

DeletedUser48627

Si mucho38 zicea : “Nu raman intr-un trib unde ma conduce unul cu un sat” si a plecat in United atacand dupa toate satele din jurul lui stiind care sunt goale si care nu(la fel rstefan95).
Acela ce il ‘conducea’ macar mai are un sat.
 
Scor reacție
0
Si mucho38 zicea : “Nu raman intr-un trib unde ma conduce unul cu un sat” si a plecat in United atacand dupa toate satele din jurul lui stiind care sunt goale si care nu(la fel rstefan95).
Acela ce il ‘conducea’ macar mai are un sat.
Daca esti innobilat si dai inceput nou..se pune ca "mai ai" un sat ?:D
 

DeletedUser48627

N-am timp si pentru contul meu.Imi pare rau ca te dezamagesc! :’(
 

DeletedUser41586

Lasa, lasa nu dati voi vina pe mine si pe mucho pentru satele pierdute, eram sigur ca daca o sa intru in united o sa fiu carne de tun, asta s-a si intamplat, acum probabil vor aparea vitejii din united sa imi inchida gura cu niste gogosi umflate.
Prietenilor, la organizat pierdusem doar 4 sate, si poate confirma rs ca au fost atacuri acolo, am pierdut 4 sate, nefacand splituri si lasand si trupele de atac in sate(daca jucam si dadeam recuperari contul era in picioare, nu imi era greu sa scad adeziunile pe unele sate sa va innobilati singuri si sa va rupeti trupele si nici nu imi era greu sa fac niste splituri)
well! daca alinutzu a ales sa ne trimita niste deff in scarba asta este,,,.. oricum ieseam de pe lumea asta si eu si Nelu(mucho) dar am iesit mai devreme, e ok.
Daca intram in RS, era de mult pierduta granita voastra cu rs, vitejilor.
hai ca astept marile voastre atacuri gen non-sense!
United forever! Bleach!

oricum, lumea asta o sa o castige RS cu GENTLE si stiti si voi lucrul asta, daca tu ai pretentii de castigarea lumii si nu iti aperi jucatorul cand sunt atacuri in granita inseamna ca pe viitor o sa faceti 50 triburi fiecare trib pentru fiecare jucator
 

DeletedUser29124

Lasa, lasa nu dati voi vina pe mine si pe mucho pentru satele pierdute, eram sigur ca daca o sa intru in united o sa fiu carne de tun, asta s-a si intamplat, acum probabil vor aparea vitejii din united sa imi inchida gura cu niste gogosi umflate.
Prietenilor, la organizat pierdusem doar 4 sate, si poate confirma rs ca au fost atacuri acolo, am pierdut 4 sate, nefacand splituri si lasand si trupele de atac in sate(daca jucam si dadeam recuperari contul era in picioare, nu imi era greu sa scad adeziunile pe unele sate sa va innobilati singuri si sa va rupeti trupele si nici nu imi era greu sa fac niste splituri)
well! daca alinutzu a ales sa ne trimita niste deff in scarba asta este,,,.. oricum ieseam de pe lumea asta si eu si Nelu(mucho) dar am iesit mai devreme, e ok.
Daca intram in RS, era de mult pierduta granita voastra cu rs, vitejilor.
hai ca astept marile voastre atacuri gen non-sense!
United forever! Bleach!

oricum, lumea asta o sa o castige RS cu GENTLE si stiti si voi lucrul asta, daca tu ai pretentii de castigarea lumii si nu iti aperi jucatorul cand sunt atacuri in granita inseamna ca pe viitor o sa faceti 50 triburi fiecare trib pentru fiecare jucator

A aparut optiunea ca o lume sa fie castigata de doua triburi? Cred ca e un bug siccose...
In alta ordine de idei , daca se ajunge pana acolo...pun pariu cu oricine de aici ca jantlemanii o sa dea backstab r.s-ului in minutul 89...:)
 

DeletedUser48627

Pe harta nu faci nimic..iar asta nu e greu de observat.
Ia vezi cum si-a pierdut SunDance12 full-urile pe dj2002ro(asta inainte de a isi ceda satele lui spearr,desigur).Intreaba-l pe el ce fac eu pe harta sau pe multi altii care stiu ce fac.Tu ce faci pe harta?Trimiti sprijin?Astept sa te vad cu un sat in granita si atunci sa comentezi.
 
Sus