Roma vs GluGlu

DeletedUser47973

Nu imi pasa de ban. Dupa cum vezi abia am facut contul.
 
Ultima editare de un moderator:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Vad ca cei din Glu nu sunt foarte vocali cand e vorba de statistici si alte puncte pe care le-am atins in postarea mea.
A fost suficient sa va plece un jucator mare ca sa urlati pe forum si sa gasiti cauza esecului vostru pe harta.

@hakusho12 - nu am vrut si nici nu am incercat sa insemnam ceva pt voi; V-ati desconsiderat permanent inamicii pe harta, deci va meritati soarta.
Hai sa revenim la dovezi nu mai abera,ti-am pus 4 rapoarte din organizatul tau
Asa a vrut sa atace nu? S-a gandit ca n-are ce face cu un full de atac si tren de nobilli si a zis hai sa trimit la 6dimineata pe bonus ca sa pierd aiurea un full de atac
Hai ma enyx,acum ca ti-am demontat si argumentul tau aberant,ce mai ai de spus? Gata?? iar nu mai postati 3 ani? Defapt oricum vad ca v-am dat peste nas si am adus dovezi ca mintiti si ati inceput sa aberati despre alte chestii
Cu voi e ca si cum ma cert cu o piatra,deschideti un subiect,va aduc argumente,vedeti ca n-aveti dreptate,si schimbati subiectul,si tot asa! Vai si amar unde ajunge tara asta cu oameni ca voi
 
Ultima editare:

Enyx88

member
Scor reacție
0
Hai sa revenim la dovezi nu mai abera,ti-am pus 4 rapoarte din organizatul tau
Asa a vrut sa atace nu? S-a gandit ca n-are ce face cu un full de atac si tren de nobilli si a zis hai sa trimit la 6dimineata pe bonus ca sa pierd aiurea un full de atac
Hai ma enyx,acum ca ti-am demontat si argumentul tau aberant,ce mai ai de spus? Gata?? iar nu mai postati 3 ani? Defapt oricum vad ca v-am dat peste nas si am adus dovezi ca mintiti si ati inceput sa aberati despre alte chestii
Cu voi e ca si cum ma cert cu o piatra,deschideti un subiect,va aduc argumente,vedeti ca n-aveti dreptate,si schimbati subiectul,si tot asa! Vai si amar unde ajunge tara asta cu oameni ca voi

Vrei sa iti arat rapoarte de atacuri date de jucatori din glu cu nobili pe bonus?asta e argumentul tau?pe bune? Ca te-a prins nepregatit un jucator cand nu erai online noaptea?

Spui ca aduci argumente mereu...cu toate astea raspunzi doar la ce vrei tu din ce zic eu. Am mai vazut un jucator valoros de la voi mai devreme care spunea ca "Enyx fratica lasa statisticile. nu ele decid razboaiele. Ele descopera pupatori de funduri!" . Asta a fost amuzant rau..deci practic faptul ca v-am luat constant sate pt voi nu inseamna nimic, inseamna ca avem "pupatori de funduri" :))

2peu, tie o sa iti mai raspund pe forumul asta in momentul in care tu o sa raspunzi cu argumente la fiecare afirmatie pe care o fac in postarile mele. Nu cum faci acum, eviti anumite subiecte.

Momentan pe forumul asta ai facut doar galagie. De la asta vine numele de gluglu si de curcanei?
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Exact ce spuneam,eu ti-am adus argumente despre maretul tau organizat si tu imi aberezi mie ca si ai nostrii au trimis asa pe bonus.
AU TRIMIS SI AI NOSTRII ORGANIZAT PE BONUS??? IMPARTIND UN FULL DE ATAC IN 4??? ZI MA FRATE CA DEJA ABEREZI PREA MULT
Stii ce? mi-ai dovedit iar ca daca vreau sa port o conversatie cu tine nu se poate,tu vorbesti de organizat,eu iti raspund,tu imi spui ca si noi am trimis....ma indoiesc ca s-a trimis de la noi asa,poate recuperare sau ceva,dar na,nu stii tu cum e cu asta,tu trimiti nobilii cu 100top inca...
Se pare ca ati ajuns sa va credeti prea importanti,vorbiti prea mult si fara rost,cred ca voi urma sfatul lui Cristi ;)
Hai sa vedem ce puteti mai MARI jucatori ce sunteti.Sunt curios cum o sa mai luati sate fara sa ne abuzati conturile prin sitter
 

DeletedUser47803

culmea este ca era online....avea sitter la klaus...dar daca nesimtitul e nesimtit ce sa ii faci...sa nu imi zici tu mie ca nu ati fost mana in mana...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Va rog frumos sa reveniti la subiectul topicului! Tineti discutiile in limitele regulamentului pentru a nu fi nevoit sa fac liniste printr-o vacanta prelungita. Va multumesc!
 

DeletedUser47803

pai comentariul meu se refera la razboi...si tot acest subiect are legatura cu razboiul....ce vrei sa vezi numai statistici mincinoase?
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
"Statistici mincinoase" :eek:

Amuzant rau, am modificat datele de pe tw.stats sa parem ca am luat mai multe sate...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Intrebarea nu este ceea ce vreau eu sa vad, ca nu despre mine e vorba. Important este sa tineti o dezbatere despre acest razboi, in limitele unor reguli. Multumesc.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Va rog frumos sa reveniti la subiectul topicului! Tineti discutiile in limitele regulamentului pentru a nu fi nevoit sa fac liniste printr-o vacanta prelungita. Va multumesc!
Imi cer scuze stimabile Domn,dar nu te poti abtine cand vezi cum debiteaza unii numai prostii domle,hodoronc tronc numai ei au dreptate,i-au nedreptatit adminii ca le-au luat satele cucerite prin abuz de sitter,SANTAJ LA DRUMUL MARE !
Spune tu stimabile Domn,n-au dreptate?:))))
 

DeletedUser44200

În joc de putcăresc cei de la suport, pe forum, moderatorii.
Oare de ce nici dracu nu mai joacă pe .ro? De ce oare? DE CE? De ce Doamne? Ah... De? CE? Porque? De ce oare? Huh? De ce?
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
2peu, tie o sa iti mai raspund pe forumul asta in momentul in care tu o sa raspunzi cu argumente la fiecare afirmatie pe care o fac in postarile mele. Nu cum faci acum, eviti anumite subiecte.
Gen o arzi cu dume expirate,spune adevarul.Nu mai postezi ca ti-e frica ca nu te duce capul sa porti o discutie iar la urmatoarea penalizare intri in vacanta,voiajorule !
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV
Parte 2:
Triburi: Glu., Glugic, Glugie, GluGlu, GIu

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 4
Diferență: 21

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 87,736
Tabăra 2: 13,584
Diferență: 74,152

chart


Meniul zilei :)
1_curcan_cu_legume.jpg
 

DeletedUser47803

"E mai bine sa esuezi în conditii onorabile decât sa reusesti prin frauda"

cata ipocrizie...
 
Sus