Roma vs Reintoarcerea Samurailor

DeletedUser42954

Mesagerule, sacu si la buruiana cu tine ori ciocu mic si joc de glezne, ia-o cum vrei.
:)) Asa e,topicul e al tau,scrie ce vrei pe el:)) si innobileaza samurai in 2 luni de zile cum a zis un coleg de al tau:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42954

Topic inchis pentru mine personal,deorece nu am scris pe joc lui ricauta,enix...atatea mesaje cat am scris aici si sant non sens,deoarece in acelasi trib nu vom fi,nu ma intereseaza nici ca jucatori, nici ca oameni( sant zeci de miliarde de oameni pe lumea asta si ei sant printre ei,nu mi-am propus sa ii cunosc pe toti),razboiul nu se va opri sub nici o forma,nu de alta,dar un razboi inceput va trebui sa aibe un castigator.
Cine e interesat de razboi va vedea ce se intampla pe harta deoarece acolo se joaca.Restul sant povesti si nu conteaza.
Asa ca postarile de aici sant inutile si pierdere de timp.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Hai sa ne vedem fiecare de jocul lui pana una alta. Cel mai bun trib o sa castige lumea asta asa ca laudele la final nu acum :))
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
pot sa pun si eu statistica razboiului din zona mea? :D

Parte 1:
Jucători: Klaus Mikaelson, neatzza08
Parte 2:
Jucători: Natasha Romanoff, obohenos

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 0
Diferență: 23

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 127,419
Tabăra 2: 0
Diferență: 127,419

chart
 

DeletedUser39475

Topic inchis pentru mine personal,deorece nu am scris pe joc lui ricauta,enix...atatea mesaje cat am scris aici si sant non sens,deoarece in acelasi trib nu vom fi,nu ma intereseaza nici ca jucatori, nici ca oameni( sant zeci de miliarde de oameni pe lumea asta si ei sant printre ei,nu mi-am propus sa ii cunosc pe toti),razboiul nu se va opri sub nici o forma,nu de alta,dar un razboi inceput va trebui sa aibe un castigator.
Cine e interesat de razboi va vedea ce se intampla pe harta deoarece acolo se joaca.Restul sant povesti si nu conteaza.
Asa ca postarile de aici sant inutile si pierdere de timp.

Nici chiar zeci de miliarde. Doar ziceam și eu.
Spor și rămâneți la joc aici.
 

DeletedUser13059

o sa dispara de pe harta la fel cum au disparut si pana acuma pe majoritatea lumilor , ceva normal pentru un trib ca reintoarcerea eterna a samurailor obositi
 

DeletedUser47936

Ma ruptule , muriti de invidie ca nu aveti ce ne face ma =)) Mai da-va-n tribu meu ,Nu va mai irositi timpu pe 51 ,pregati-va sa ne bateti pe alta lume cum ziceati la inceputul lumii .
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S. 1, R.S. 2, R.S. 3, R.S. 4, R.S. 5, R.S. 6, R.S. 7, R.S.8.

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,269
Tabăra 2: 1,497
Diferență: 228

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 147
Tabăra 2: 70
Diferență: 77

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,296,118
Tabăra 2: 4,895,590
Diferență: 1,400,528

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 771,805
Tabăra 2: 452,188
Diferență: 319,617

chart
 

DeletedUser47936

Stai linistit prietene ca voi nu ati fost in stare sa scoateti R.S 8
 

DeletedUser13059

Ma ruptule , muriti de invidie ca nu aveti ce ne face ma =)) Mai da-va-n tribu meu ,Nu va mai irositi timpu pe 51 ,pregati-va sa ne bateti pe alta lume cum ziceati la inceputul lumii .

TENTATIVA de trib cred ca ai vrut sa spui :D iar de facut nu ii nevoie sa va facem noi ceva , o sa va faceti voi singuri ca peste tot de altfel , tipic samurailor ... harakiri nu ?
 

DeletedUser13059

Mesagerul. astăzi la ora 19:53
Vreau sa multumesc tuturor membrilor triburilor de samurai in primul rand pentru calitatea deosebita ca oameni,oameni de o valoare morala incontestabila dar vine momentul cand trebuie sa te opresti.
Imi pare rau ca sant in criza de timp si nu mai pot juca iar sa fac lucrurile de mantuiala mai bine nu le fac.Au fost ani frumosi petrecuti impreuna,ani in care am facut "mistou" de harti intregi,uneori nefiind suficient o harta sa ne bata si se aduna crema jucatorilor de pe servere ro sa se ridice la nivelul nostru.
Ne-am distrat,ne-am simtit bine de cele mai multe ori impreuna si cand voi avea timp,voi fi onorat sa va chem din nou sa reunim marea noastra familie.Regret, criza de timp din real e mai importanta ca jocul
Intemeietorul triburilor de samurai va ramane djionut
Conducator cu atacurile dorinakke si cu apararea va recomand sa il puneti pe marnou daca are timp.
Satele mele vor fi date lui dorinackke si Illuminates,LUCKYLUCK si giubilancamataru mau rugat sa ii zic lui gabmih04 sa le ia ca avans al datoriei lor in pp-uri fata de el(dar ii recomand sa le lase si colegilor)
ingenios. cedeaza satele lui Cappuccino si BaadingooBoy ,restul satelor care sant pe interne le va imparti seful triburilor de samurai,deoare e apanajul lui.
Respect
Mesagerul.
P.S-a veti incredere in noua conducere,toata lumea e de inlocuit.




foarte trist si foarte emotionant :( era de asteptat sa apara si aceasta circulara, macar acum a invatat sa renunte inainte de atacuri :D
 

DeletedUser41942

Stai linistit prietene ca voi nu ati fost in stare sa scoateti R.S 8
Parte 1:
Jucători: CP BALU
Parte 2:
Triburi: R.S.8.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 67
Tabăra 2: 448
Diferență: 381

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 3
Diferență: 20

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 351,717
Tabăra 2: 1,315,038
Diferență: 963,321

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 126,508
Tabăra 2: 19,612
Diferență: 106,896

chart


Obiectivul nr.1 in R.S.8: Luati barbare, dar nu cresteti mult in puncte ca are Balu moral bun pe voi:))
 
Sus