RoYaL si academiile +~NO.1~ si academiile vs. -NW- si acdemiile

  • Autor subiect gabytzu fasted
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

chiar nu stiu de ce ei sunt aliati cu noi.aveam mai mult de atacat.dar asa trimit atacuri la 30-40 de ore distanta.bine ce mai am ce ataca.
 

DeletedUser

Ce vrei sa dai de inteles prin "Baietii destepti" si "clementa"...:)
Tu asa vei face in cazul in care NO va fi incoltit din toate partile..
Te vei numara printre "Baietii destepti" si vei astepta "clementa":) in loc sa iti aperi tribul..si la nevoie sa parasesti lumea asta cu capul sus?!
Cum ma apar eu..ma apar in functie de timpul liber pe care il am la dispozitie:)

Ce mult au tinut principiile lui ely-ely :) 1 zi :D ,si-a dat seama si el ca sunt demodate ideile astea de onoare acum o sa dea cu sete in fostii colegi :rolleyes:

Zicea de Kotarainnen dar el cel putin s-a dus in SN care sunt aliati cu NW nu s-a dus intr-un trib din care trebuie sa-si atace fostii colegi ca ely-ely .
Nu ai de ce regreta:)prefer sa ajung acolo.. decat sa joc precum kottarainen...ca de curiozitate arunca o privire pe TW Stats-ul lui..si vei intelege ce vreau sa spun..

Mai ,ati mai recrutat azi pe cineva ? ca numai acum am ajuns acasa si nu am apucat sa vad ce s-a intamplat azi asa ca va rog sa da-ti raportul pe ziua de azi :)
 

DeletedUser

copilas de legenda, ia-ti jucariile si retrage-te intr-un colt
ca sa postezi aici iti trebuie bun simt, cunostinte dar si inteligenta
ely-ely e ultimul jucator care poate fi acuzat de tradare
ea s-a rupt demult de NW de cand a vazut politica dusa de fostul ei trib
nu de frica a intrat in NO3,; poate ai vazut ca a pierdut niste sate in fgavoarea noastra
nu le-ar fi pierdut usor deloc, dar le-a cedat in urma unor negocieri si strategii stabilite cu conducerea NO1
daca ai pe unul mai istet ca tine si mai tare la istorie, pune-l sa faca o comparatie intre NO1 si royal versus NW si academiile lui
la inceput de razboi situatia era cu totul alta
acum dupa ce au pierdut 2000 de sate evident ca arata altfel raportul de forte
 

DeletedUser

acum tu ce ai vrea ca un jucator bun sa dea stergere la cont doar ca tribu se duce la vale si sa nu intre in alt trib unde crede el ca e mai bine?
 

DeletedUser

copilas de legenda, ia-ti jucariile si retrage-te intr-un colt
ca sa postezi aici iti trebuie bun simt, cunostinte dar si inteligenta
ely-ely e ultimul jucator care poate fi acuzat de tradare
ea s-a rupt demult de NW de cand a vazut politica dusa de fostul ei trib
nu de frica a intrat in NO3,; poate ai vazut ca a pierdut niste sate in fgavoarea noastra
nu le-ar fi pierdut usor deloc, dar le-a cedat in urma unor negocieri si strategii stabilite cu conducerea NO1
daca ai pe unul mai istet ca tine si mai tare la istorie, pune-l sa faca o comparatie intre NO1 si royal versus NW si academiile lui
la inceput de razboi situatia era cu totul alta
acum dupa ce au pierdut 2000 de sate evident ca arata altfel raportul de forte

Bai handicapatule ,ca altfel n-am cum sa-ti zic, pai bine ma cap sec, eu am iesit pe extern sa zic ca mai bine merg la margine cu capul sus decat sa faca parte din categoria baietilor destepti sau ely-ely ?
Citeste din nou ce a zis si dupa aia vino sa mananci terci aici ,nu ma intereseaza pe mine ce negocieri a facut ca sa cedeze sate si ce sa mai faca nu-mi veni cu balast aici ,eu m-am legat strict de postul lui ely-ely in care a spus ca mai bine merge la margine .
Text original ssilviu19
Liv chiar le avea in mijlocul vostru,dar si noi ceilalti aveam albastru doar spre est.Plus ca-i aveam pe speranta si whisper in mijlocul nostru.Dar ne-am descurcat,fara sa fim in categoria baietilor destepti...pe cat discutam,incep sa regret tot mai mult ca o sa mergi la margine,dar asta e soarta.In viata faci uneori alegeri gresite...


Nu ai de ce regretaprefer sa ajung acolo.. decat sa joc precum kottarainen...ca de curiozitate arunca o privire pe TW Stats-ul lui..si vei intelege ce vreau sa spun..
Am facut parte dintr un trib care avea dusmani am atacat dusmani..
Am facut parte dintr un trib care nu avea dusmai..am atacat triburile neutre..
Daca maine..sau poimaine ajung la granita..nici o problema
O dezintoxicare de triburile este binevenita

Jocul asta deja imi fura destul timptimp pe care eu la randul meu il fur familiei mele
Asa ca...fara regrete!

acum tu ce ai vrea ca un jucator bun sa dea stergere la cont doar ca tribu se duce la vale si sa nu intre in alt trib unde crede el ca e mai bine?

Nu-mi pasa mie de asta ca un jucator bun trebuie sa dea stergere ,eu m-am legat strict de un aspect atat ,de faptul ce a zis el pe extern si a facut contrar cu afirmatiile lui nu ale altuia ,daca kotarainen se duce si el in NO sau oricare alt jucator nu conteaza cine nu ma intereseaza pt ca ei nu au venit pe extern ca ely-ely sa afirme ceva si sa faca altceva ,nu are decat sa stea in NO nu am eu treaba eu nu sunt implicat in razboi nu sunt in pericol de a pierde ceva dar daca afirmi ceva tine-te de ce ai spus sau cel mai bine nu mai fa promisiuni pe care nu ai de gand sa le tii .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu, ai incercat sa pari destept, atat; si nu ti-a iesit

si tu esti manelist, nu merita sa te mai bag in seama
 

DeletedUser

nu, ai incercat sa pari destept, atat; si nu ti-a iesit

si tu esti manelist, nu merita sa te mai bag in seama

Bine ca esti tu cultivat, vai de capul tau ,daca imi vii cu figuri de alea cu care mi-ai venit mai bine stai in banca ta si argumenteaza nu veni sa te dai jmecher .
 

DeletedUser

@ Tanno1

Imi provoci greata!Nu vreau sa te jignesc,pentru ca nici macar atat nu meriti.Oricum,iesi pe extern doar ca sa provoci si sa jignesti asa ca ii rog pe colegii mei si pe prietenii nostri din Royal sa nu iti mai raspunda la provocari.As fi preferat sa-ti raspundem pe harta,dar din pacate nu existi pe harta lumii 18.Mai pe intelesul tau,esti un NIMENI!!!
 

DeletedUser

@ Tanno1

Imi provoci greata!Nu vreau sa te jignesc,pentru ca nici macar atat nu meriti.Oricum,iesi pe extern doar ca sa provoci si sa jignesti asa ca ii rog pe colegii mei si pe prietenii nostri din Royal sa nu iti mai raspunda la provocari.As fi preferat sa-ti raspundem pe harta,dar din pacate nu existi pe harta lumii 18.Mai pe intelesul tau,esti un NIMENI!!!

Lasa ,nu-i nimic ,ca si voi imi provocati mie greata asa ca se compenseaza , bine ca sunteti voi cineva cu niste sate care nu conteaza cu nimic ,nu va ajuta cu nimic in viata ,eu ma odihnesc noptile nu stau sa pierd vremea aiurea ca voi ,hai mars pe joc si nu te lasa pana nu recrutezi cel putin 3 insi din NW sau DOWN si azi ,mai putin de atat nu este bine .
Nu aveti argumente sa contrati ca am zis si trebuie sa ziceti si voi ceva ,in primul rand ca ar fi trebuit sa dea o replica ely-ely despre care era vorba nu trebuia sa vina niciunul din voi sa vorbiti in numele altuia ,are cont pe extern si poata sa vina sa-si exprime punctul de vedere .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Lasa ,nu-i nimic ,ca si voi imi provocati mie greata asa ca se compenseaza , bine ca sunteti voi cineva cu niste sate care nu conteaza cu nimic ,nu va ajuta cu nimic in viata ,eu ma odihnesc noptile nu stau sa pierd vremea aiurea ca voi ,hai mars pe joc si nu te lasa pana nu recrutezi cel putin 3 insi din NW sau DOWN si azi ,mai putin de atat nu este bine .
Nu aveti argumente sa contrati ca am zis si trebuie sa ziceti si voi ceva ,in primul rand ca ar fi trebuit sa dea o replica ely-ely despre care era vorba nu trebuia sa vina niciunul din voi sa vorbiti in numele altuia ,are cont pe extern si poata sa vina sa-si exprime punctul de vedere .

Stai tu linistit,ca si eu ma odihnesc foarte bine noaptea.Bonusul de noapte vegheaza pentru mine :D.Daca nu esti interesat de triburi,atunci de ce mai postezi pe extern?Lasa-ne pe noi astia cu sate sa ne certam intre noi!Dar am impresia ca lansarea de provocari pe extern reprezinta un mod de viata pentru tine.
Si pentru cultura ta generala,am inceput sa recrutam si din PDT.Te oftici? :))))
Eu nu vorbesc in numele lui ely.De fapt e strict problema ei ce face.Punctul meu de vedere in ceea ce priveste recrutarile in masa,il stii deja,dar avem o conducere competenta si am incredere in deciziile luate de catre conducatori.
Eu sunt revoltat de faptul ca provoci aiurea si jignesti pe extern.Crede-ma ca daca ti-ai vedea de treaba ta,nu te-ar baga absolut nimeni in seama!
 

DeletedUser

Stai tu linistit,ca si eu ma odihnesc foarte bine noaptea.Bonusul de noapte vegheaza pentru mine :D.Daca nu esti interesat de triburi,atunci de ce mai postezi pe extern?Lasa-ne pe noi astia cu sate sa ne certam intre noi!Dar am impresia ca lansarea de provocari pe extern reprezinta un mod de viata pentru tine.
Si pentru cultura ta generala,am inceput sa recrutam si din PDT.Te oftici? :))))
Eu nu vorbesc in numele lui ely.De fapt e strict problema ei ce face.Punctul meu de vedere in ceea ce priveste recrutarile in masa,il stii deja,dar avem o conducere competenta si am incredere in deciziile luate de catre conducatori.
Eu sunt revoltat de faptul ca provoci aiurea si jignesti pe extern.Crede-ma ca daca ti-ai vedea de treaba ta,nu te-ar baga absolut nimeni in seama!

Nu lansez nici o provocare am semnalat un aspect si exact acel aspect pe care l-am semnalat trebuia sa-l combateti nu trebuia sa va luati de mine trebuia sa-mi dati replica la ce-am zis la ely-ely si atat nu sa ma luati la misto eu am atacat o chestiune si acea chestiune trebuia dezbatuta nu dat ocol dupa copac dar nu aveati ce sa ziceti pt ca dovada a ceea ce a zis ely-ely este mare si sunt cateva posturi in care le face morala altora si zice ca ea va merge la margine nu o sa faca parte din baietii destepti si dupa numai o zi a intrat la voi ,nu am nimic cu ea sa fie sanatoasa nu are decat sa stea in NO cat va vrea ,dar singura s-a facut de cacao ,sunt posturile ei nu ale mele .

uite ce am scris in primul post si spune daca este vreo minciuna ,vreo jignire sau vreo manipulare !
Ce vrei sa dai de inteles prin "Baietii destepti" si "clementa"...:)
Tu asa vei face in cazul in care NO va fi incoltit din toate partile..
Te vei numara printre "Baietii destepti" si vei astepta "clementa":) in loc sa iti aperi tribul..si la nevoie sa parasesti lumea asta cu capul sus?!
Cum ma apar eu..ma apar in functie de timpul liber pe care il am la dispozitie:)

Ce mult au tinut principiile lui ely-ely :) 1 zi :D ,si-a dat seama si el ca sunt demodate ideile astea de onoare acum o sa dea cu sete in fostii colegi :rolleyes:

Zicea de Kotarainnen dar el cel putin s-a dus in SN care sunt aliati cu NW nu s-a dus intr-un trib din care trebuie sa-si atace fostii colegi ca ely-ely .
Nu ai de ce regreta:)prefer sa ajung acolo.. decat sa joc precum kottarainen...ca de curiozitate arunca o privire pe TW Stats-ul lui..si vei intelege ce vreau sa spun..

Mai ,ati mai recrutat azi pe cineva ? ca numai acum am ajuns acasa si nu am apucat sa vad ce s-a intamplat azi asa ca va rog sa da-ti raportul pe ziua de azi :)
[/QUOTE]

Am vazut ca ati recrutat 2 din PDT ,dar astazi numai unu ,vezi ca trebuie sa completezi pana la 3 cu inca doi insi :) .
Eu sunt revoltat de faptul ca provoci aiurea si jignesti pe extern
Citeste primul meu post si nu o sa vezi nici o jignire ,am fost provocat sa raspund in modul in care am raspuns de colegul tau citeste din nou incepand de la primul meu post .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tano, mai era unul pe forum pe-aici cu care semeni, stelian
numai ca ala avea avantajul ca poseda si ceva materie cenusie
primeste un sfat de la mine : inceteaza sa mai postezi pe-aici ca devii ridicol; penibilul te-a lovit deja
 

DeletedUser

Nu lansez nici o provocare am semnalat un aspect si exact acel aspect pe care l-am semnalat trebuia sa-l combateti nu trebuia sa va luati de mine trebuia sa-mi dati replica la ce-am zis la ely-ely si atat nu sa ma luati la misto eu am atacat o chestiune si acea chestiune trebuia dezbatuta nu dat ocol dupa copac dar nu aveati ce sa ziceti pt ca dovada a ceea ce a zis ely-ely este mare si sunt cateva posturi in care le face morala altora si zice ca ea va merge la margine nu o sa faca parte din baietii destepti si dupa numai o zi a intrat la voi ,nu am nimic cu ea sa fie sanatoasa nu are decat sa stea in NO cat va vrea ,dar singura s-a facut de cacao ,sunt posturile ei nu ale mele .

uite ce am scris in primul post si spune daca este vreo minciuna ,vreo jignire sau vreo manipulare!

Nu cred ca esti tu in masura sa judeci deciziile mele..pentru a ma judeca ar fi trebuit sa fi fost acolo..si nici atunci..pentru ca atat timp cat am facut parte din NW am ajutat indiferent de situatie..Pe cand anumiti colegi se luptau cu inobilarile interne..eu am ajutat cu curatari si sprijin pe granita tribului..
Cat privesc postarile mele anterioare..eu nu faceam parte din NW..cu cel putin doau saptamani inainte..ce am vrut sa mentionez..a fost faptul ca nu imi recunosc statutul de refugiata dat de NO..nu am parasit tribul de frica atacurilor sau a inobilari.. a fost o optiune personala care nu a avut nimic de aface cu razboiul NW-NO...daca ai arunca o privire de control asupra postarilor anterioare poate ti ai da seama..dar ai vazut doar ce ai vrut..
Cat despre atacarea colegilor..daca ai mai arunca inca o privire de control..ai vedea ca sunt cu mine;)
 

DeletedUser

Cat despre atacarea colegilor..daca ai mai arunca inca o privire de control..ai vedea ca sunt cu mine;)

Colegii care sunt cu tine sunt cei pe care in urma cu o saptamana i-ai inclus in categoria baietilor destepti si despre care ai avut o opinie clara , se pare ca ai uitat , o saptamana este mult .
Ce vrei sa dai de inteles prin "Baietii destepti" si "clementa"...:)
Tu asa vei face in cazul in care NO va fi incoltit din toate partile..
Te vei numara printre "Baietii destepti" si vei astepta "clementa":) in loc sa iti aperi tribul..si la nevoie sa parasesti lumea asta cu capul sus?!
Cum ma apar eu..ma apar in functie de timpul liber pe care il am la dispozitie:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33276

mi se pare inpropiu spus ca are status de refugiata ely-ely deoarece ea sa despartit de mult de nw.Si cat despre gasca ei in care fac si eu parte ca doar am crescut inpreuna de la cateva puncte sincer mis e pare corect faptu ca acm avem statut de refugiati...dar pe viitor incercam sa va castigam increderea deplina si sa fim membri de incredere.
 

DeletedUser32025

Tanno1 din moment ce nu mai joci si nici nu mai cunosti harta ?dece te bagi tu in discutile astea ? vezi acolo sus cum se denumeste acest threat ? royal&academiile+No1&academiile vs nw...tu din moment ce nu ai facut parte din nici una...te rog sa te abti de la comentarile tale absurde...poate doar asa o sa ai si tu un somn mai bun noaptea :)
 

DeletedUser

:))

noobuletule pe contul meu demulte luni deja joaca altcineva asa ca ciocul mic , nu am continuat sa joc pentru ca am fost impotriva unui razboi contra N 1 unde am multi prieteni .... daca jucam fii sigur ca alta era situatia in razboiul asta pentru ca aveam o granita destul de frumusica cu ei si mai aveam si un cont destul de compact



cont compact-corect
prieteni in NO1-probalil
granita-ohohoooooo
vorba lui ely ely dintr-un post anterior.............(arunca doar o privire de cand s-a deschis lumea nu de cateva luni de cand,,nu mai esti tu pe cont'')
Punand astea cap la cap..........nu vad cum de ai fi putut renunta ca de fapt era momentul oportun sa fii alaturi de ,,prietenii'' tai din NO1.
CA DIN CATE SPUN FOSTII TAI COLEGI DE TRIB........nu prea erai simpatizat,deci nu cred ca aveai prea multa sfiala sa-i ataci daca intrai in NO1 la ,,prietenii tai''
suntem liberi sa ne spunem parerile asa ca nu considera ca te critic,dar eu trag niste concluzii:
1.ori nu te-ai lasat
2.ori nu era nici pe departe ala motivul(mentionat de tine)


P.S. Nu stiu unde-i noob-ul ?!?!?!?!?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am auzit ca junior shalun ii aproape de lumea de dincolo:)) sau mai aproape de chisinau
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus