RoYaL vs. BTK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:))))
byeeeeeee! esti pierdut pe lumea 18?
de tine sigur nu a auzit nimeni!:))))
bine macar ca recunosti ce fel de om esti! TRADATOR!:)) e putin zis .... nu te prind pe skype .... sa te linistesc de tot!
spion fraier!:) mai ai cateva sate ... si se termina chinul tau! :)
cat despre inamici invinsi ... ai multa paine de mancat .... daca mai poti!:)))
posteaza o singura parere buna despre tine de la altcineva de pe 18 sau 17! oricine care ne cunoaste pe amandoi si vedem diferenta!
cu asta am incheiat polemica! las sa judece ceilalti care ne cunosc pe amandoi!:)
desi la tine nu are nimeni ce judeca!:))))))))
 

DeletedUser

Mari jucator a lu peste ... , Catalin vino pe skype si tipa la noi , nu-ti bate capul cu astia..
Aveti vreo 70 de milioane cu tot cu academii si aliati ( aliatii contra noastra ) si asta e tot ce puteti?

De cand am intrat n-am vazut atacuri decat 2-3 , si ghici ce ? Inloc sa gaseasca 200 de lance au gasit vreo 30 de mii din fiecare..


Chiar daca noi avem 20 de milioane , maxim cu toti membri si aliatii , unde navem mai deloc.
 

DeletedUser34945

E bine ca ai spus tu singur cum sta treaba in btk: unul "tipa" ordine si ceilalti le executa,neavand suficienta minte sa gandeasca pentru ei.:)

in rest nu am ce sa iti zic,esti suparat si prefer sa te las asa :)
 

DeletedUser

E bine ca ai spus tu singur cum sta treaba in btk: unul "tipa" ordine si ceilalti le executa,neavand suficienta minte sa gandeasca pentru ei.:)

in rest nu am ce sa iti zic,esti suparat si prefer sa te las asa :)


cu tot respectul, vic7tor, catalin nu "tipa" si nu da ordine care sunt executate de ceilalti fara sa le gandeasca.
citeste cu atentie ce a scris james dunne si nu da alta interpretare.:)
catalin nu a obligat pe nimeni NICIODATA sa faca ceva.
poate asa vezi tu din exterior, dar iti raspunde cineva din interiorul BTK si iti raspunde in cunostinta de cauza.:)

p.s.: sunt ferm convinsa ca vei gasi ceva de comentat si la postarea mea.:p
 

DeletedUser

Mai , cum e ,cum nu e dar va masacreaza

Side 1:
Tribes: RoYaL RoYaL* RoYaL% RoYaL~
Players:

Side 2:
Tribes: BTK BTK-A BTK-B ~Q~ ~Q~02
Players:

Timeframe: 18/06/2010 00:00:00la11/07/2010 22:24:44

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 527
Tabăra 2: 94
Diferență: 433

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,065,288
Tabăra 2: 773,152
Diferență: 3,292,136

chart
 

DeletedUser34945

A scris "catalin vino si tipa la noi" ...ce se intelege ?:)
in fine...statistica lui tanno,care e tot din exterior,spune totul.
 

DeletedUser

De cand am venit eu ... nu prea am vazut chiar asa ceva ( super atacuri ) , trib super organizat..

problema e ca nici la BTK nu prea vad asta..

dar vad conducere buna.
 

DeletedUser

A scris "catalin vino si tipa la noi" ...ce se intelege ?:)
in fine...statistica lui tanno,care e tot din exterior,spune totul.

da, da...aseara a tipat la noi: SPANIA, SPANIAAAAAAAAAAAA :eek:

statistica...:D...este pentru perioada 18.06.2010-11.07.2010. trebuie sa-ti amintesc cum au fost luate, la inceput, satele de la noi?
ah, bine-nteles, erau acele sate din centrul tribului pe care le-ati gasit goale pentru ca trupele erau trimise sprijin pe granita si pe care voi le-ati atacat si le-ati luat fara sa ne anuntati declararea razboiului. (din punctul asta de vedere: NO COMMENT! :D )


p.s.: la inceput, recunosc!, statistica postata aici, era mult in defavoarea noastra si nu te invit sa facem o comparatie intre ce a fost si ce este sau va fi.:p
 

DeletedUser34945

Daca ati lasat sate goale si ati tratat alianta in asa "hal" inseamna ca sunteti cu totii inconstienti.Este doar problema voastra cum ati lasat satele,iar faptul ca erau goale da dovada de amatorism din partea voastra,asa ca spre binele tau iti zic:nu o mai arunca pe asta cu "sate goale" in fata ca nu merge:).
 

DeletedUser

:)))))))
cel mai simpatic raspuns pe care puteai sa-l dai, vic7or! no offence!:rolleyes:

TU nu o mai arunca pe asta: "ati tratat alianta in asa "hal" "! aveti pacate la capitolul asta mari cat Casa Poporului. again, no offence! :rolleyes:

cat despre amenintarea voalata de la final...poate voi pierde sate, cine stie?, dar de un lucru poti sa fii sigur: nu ma vei infrange! :)
 

DeletedUser

Victore .... slabeste-ne! Abia astept sa vad ce zice Italianu despre faptul ca ei au cerut alianta cu voi .... :))) .... lasa-ne cu vrajelile tale de 2 lei ...... posteaza aici statistici cate vrei .... cand ma vei ajunge la inamici invinsi ca mare sef de trib ce esti mai vorbim ... :)


Gabriel ia vezi:
"9260 gabriel94 H.A 3 126 1 126"
Surpriza este ca cel care ti-a rupt trupele si ti-a luat grosul satelor 1-1 a fost dr rx cu siter la mine! Cand numai aveai tu trupe ... eu numai aveam nobili sa-ti iau satele .... asa am pus tribul sa-ti ia restul de sate si tot asa poate intelegi de ce nu ai avut niciun atac de la mine de pe cont si de ce doar m-am aparat cand m-ai atacat. Mai ai de invatat in materie de triburi si sper, pt tin, ca ai primit o lectie de viata care iti va folosi in viitor!
Iti urez tot binele din lume mai departe si te astept de pe un alt cont sa ma scoti!:) ... poate cu un trib in spate ca 1-1 nu ai nici cea mai mica sansa!:))))))
 

DeletedUser

gabriel94, oricat de mult mi-am dorit sa-ti dau eu o lectie pentru magaria care mi-ai facut-o blocandu-ma (inclusiv pe sitter, putand in felul asta sa iei satul), totusi si nu i-am putut refuza lui catalin2003 placerea de a te aduce la marginea hartii.
daca as spune ca imi pare rau ca te-am lasat sa traiesti o iluzie ar insemna sa fiu ipocrita, dar...NU-MI PARE RAU!

sper sa salutarile mele ajung intregi pana in continentul 44. :p parca pe acolo esti acum.:eek:

aaaa...continentul 48. salutarile mele, in mod sigur, nu mai ajung intregi. :eek:

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

gabriel94, oricat de mult mi-am dorit sa-ti dau eu o lectie pentru magaria care mi-ai facut-o blocandu-ma (inclusiv pe sitter, putand in felul asta sa iei satul), totusi si nu i-am putut refuza lui catalin2003 placerea de a te aduce la marginea hartii.
daca as spune ca imi pare rau ca te-am lasat sa traiesti o iluzie ar insemna sa fiu ipocrita, dar...NU-MI PARE RAU!

sper sa salutarile mele ajung intregi pana in continentul 44. :p parca pe acolo esti acum.:eek:

daca nu joci corect asa iti trebuie iar faptul ca ma atacai nu ma facea sa te mai consider coleg ci dusman,catalin neputinta ta este chiar jalnica,inamici invinsi?tu?daca nu erau trupele celor din q de pe timpul aliantei cu royal sa te scoata din groapa tu erai la margine,satele is din innobilari interne mai ceva ca mine,dr rx sau kikutz(tot una e) abia de jucati,cum le spuneti voi la royal ca vau atacat satele goale asa va spun si io ca exact lafel ati facut,voi nu va vedeti in oglinda pentru ca nu cred ca sar putea oglindi toate aspectele voastre negative,2 saptamani eu vam tocat fiecare trupa cu efort minim si vam luat si sate,daca nu atacau toti eu nu ieseam la margine,voi NU SUNTETI JUCATORI ONESTI SI CINSTITI,cum sunteti caracterizati si pe 17 de cei din spor asa sunteti si aici,cat despre ordinele lui catalin si amenintari,cred ca aveti alsheimer ca nu va mai amintiti cum spunea catalin:"sprijin la mine toata lumea","daca nu faceti asa va dau afara",ati fost prost organizati,defapt as putea spune nu ati fost organizati niciodata,asta conduce la esec.MARE TRIB,MARE SEF,DAR MAI MARE ESEC CA VOI N-AM VAZUT.!
 

DeletedUser

Tu vorbesti de joc corect care ai fost banat de nu stiu cate ori pt multicont!:)
Tu vorbesti de mine si mananci .... cacao despre l17 unde ti-am dat cont sa joci ?
Tu vorbesti de rau tribul SR care ti-a fost alaturi si te-a ajutat in razboiul cu Spor, trib care a dat stergere cont .... trib rang 1 si 2 pe lume inca de la inceput?
http://img820.imageshack.us/img820/8540/immagineee.jpg
Pentru cine e curios .... parerea intemeietorului Spor si cel care a dus tot greul si pe care il apreciez enorm!:)
Tu vorbesti ca dau afara .... cand ai cont in continuare pe 17 cu mine in trib in conditiile in care ai facut ce ai facut pe 18?
TU MAI AI TUPEUL SA VORBESTI SI SA SPUI NUMAI MINCIUNI? Appo inca nu am vazut un cuvant de bine scris despre tine nicaieri!:)
Esti janic ca om si varza ca jucator triburi! Se pare ca nu ai invatat nimic!
A fost ultima postare pt tine mai departe e timp pierdut!
 

DeletedUser

ce ma distrez ....
am fost plecat o luna si am pierdut distractia.
si la adresa celor din royal care se afla pe forumul acesta decat un mesaj
mai lasti jignirile si nu mai tot intoarceti vorbele care va deranjeaza dar sunt adevarate,incercati sa ganditi nu sa dati cu gura
victore spunei ceva de neuronul meu in postarile mai vechi ,,,,,parerea mea e sa mai lasi lucru manual de acasa si sa o asculti pe mamica sa nu te culci prea tarziu
aici pana si cei mai jalnici mucosi se cred superman, mari filoszofi ,si mari genii.. mai copii nu mai incercati sa fiti cea ce nu sunteti ca de aia stati acasa cu ochii benoclati la monitor si sperand ca va va arata vreodata o fata o tata.
acum fac pariu ca o sa ma luati iar cu greseli gramaticale sau cu cine stie ce prostii de mari genii,sau ca aveti 15 000 mi de ani si ca va satisfaceti nevasta in fiecare seara(dar cu ochii in monitor gandiduva cum sa intoarceti vorbele)
ceva noutati pt voi: nici un om intreg la cap nu var crede la cat vati certat voi aici
concluzia :sunteti mucosi de 10 12 ani toti nu conteaza de ce parte e
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Vă reamintesc de existenţa următoarelor reguli:
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Vă rog să le respectaţi!
 

DeletedUser

Ai crescut din inobilari interne si ai crescut datorita increderii pe care ti-am acordat-o si de care ti-ai batut joc ... la fel ca multi altii!
Iti meriti soarta! Esti subiect inchis pe viata pt mine!:)

Tribu tau e facut pentru a innobila intern !! asa ca lasa galgara

1.
.andreea. astăzi la ora 09:07
In situatia in care inactivitatea depaseste 2 zile se trece direct la innobilarea interna. Inactivitatea pe cont se considera un mare risc la adresa tribului.Sa fie clar!
Daca vreti sa parasiti L18 va rugam trimite-ti un mesaj conducerii.

Multumesc!
2.
.andreea. în data de 11.07. la ora 12:27
Luati satele lui [player]gabriel94[/player] cat mai repede si le cedati dupa!Nu tineti cont de rezervari.
Trebuie sa-l scoatem repede.
Cine are nobilii langa bagatii si luatii satele.
3.
Important: Innobilari Interne


Pagina: [1] [2][3][4][5][6]


la noi in RoYaL

innobliari interne


Pagina: [[1]<2>
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Spion Iovu 10!:)
Jucator Iovu 4!
Ai ramas corigent! Satele tale sunt la noi in mare parte! Daca ne mai chinuim un pic ramai doar cu , contul din academia noastra!:))))
Triburile se joaca pe joc nu pe forum!:)))))))
Dar trebuie sa recunosc! Dupa posibilitati!:)
 

DeletedUser

Spion Iovu 10!:)
Jucator Iovu 4!
Ai ramas corigent! Satele tale sunt la noi in mare parte! Daca ne mai chinuim un pic ramai doar cu , contul din academia noastra!:))))
Triburile se joaca pe joc nu pe forum!:)))))))
Dar trebuie sa recunosc! Dupa posibilitati!:)

pacat ca eu in timp ce voi va faleati ca luati sate de la mine :)) eu dadeam BAC-uL .

da totusi ai luat de la numele meu .. mandreste-te !! :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus