Rp vs Burn.

  • Autor subiect DeletedUser37151
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37151

Tribul BURN IN HELL a declarat război tribului Razboi si Pace!

Nume război: norok

Declaraţie:
hap dupa dulap! sa fie rece si umeda :)))


» Arată statistica războiului
» Anunţă declaraţia de război neadecvată

Daca tot s-a facut pasul asta,eu zic ca merita un topic special. Fie ca cel mai bun sa castige. Burn,eu va urez bafta :)

ps:ca o simpla curiozitate,cine a facut declaratia asta de razboi atat de inteligenta si amuzanta?
ps2:
Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: BURN

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 9
Diferență: 22

asta a fost cat timp am fost neutri,fara atacuri organizate...sa vedem mai departe cum evolueaza treaba.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40826

Topicul mult asteptat, sper sa fie cat de cat populat de discutii civilizate, ma astept de la Burn cat si de la jucatorii RP sa demonstreze o maturitate in contre !

Bafta si sa fie fair play si poate bem dupa toti o bere impreuna, asa dupa un meci de 1 an :) !
 

DeletedUser37151

Poate poate cu topicu asta mai readucem la viata forumu extern,ca prea e mort de ceva timp...
 

DeletedUser37151

Ma scuzati don'soara moderatoare de dublu post,da nu e vina mea ca nu mai posteaza nimeni... :(

Azi am aflat o veste bomba. Cica in PDB s-ar face mare sondaj mare,unu foarte important. Cica s-ar cam pregati sa capituleze si vor sa fuga in alt trib(gata baieti? nu mai faceti fata nubilor din RP ? :( )...

Fuziune
A-ti vrea o fuziune cu Burn?
Da
39 voturi (76,47%)

Nu
9 voturi (17,65%)

Mai incolo
3 voturi (5,88%)

Sa vezi si sa nu crezi ce voteaza baietii pe aici :p
Oare Burn stiu de planurile pungasilor? :D
Saracu magnatu,s-ar rasuci in mormant(vorba vine,ca nu a dat coltu...inca :eek: )daca ar vede in ce hal au ajuns PDBu...s-a dus de rapa tribu.PDBu isi facuse o imagine,un renume pe 21,era totusi o forta...si s-a ales prafu.

Pacat.

Deci,daca sondajul respectiv e unul adevarat,si chiar se va face fuziunea Burn-PDB...se va ajunge la un razboi 1 vs 1. Razboiul final,RP vs Burn,razboiul ce va declara castigatoarea lumii 21.

Asteptam cu sufletu la gura finalizarea sondajului...
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: BURN
Parte 2:
Triburi: RP

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 19,958
Tabăra 2: 44,048
Diferență: 24,090

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 113
Tabăra 2: 69
Diferență: 44

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 154,073,459
Tabăra 2: 391,959,483
Diferență: 237,886,024

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,113,001
Tabăra 2: 662,487
Diferență: 450,514

chart




Parte 1:
Triburi: BURN
Parte 2:
Triburi: RP

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 205
Tabăra 2: 251
Diferență: 46

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 85
Tabăra 2: 16
Diferență: 69

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,923,874
Tabăra 2: 2,117,132
Diferență: 193,258

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 832,526
Tabăra 2: 162,268
Diferență: 670,258

chart
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
O sa fie un razboi frumos. Din cate observ pe statistici Burn inca ia sate de la fosta granita cu CENT, probabil va incepe de la 1000 de sate avans pentru ei, ma insel ungure sau ii veti sprijini?


Eu urez multa bafta literatilor. Fie ca din acest razboi sa iasa invingatoare literatura rusa si sa mai citeasca macar 2-3 copilasi romanele lui Tolstoi. :)
 

DeletedUser37151

O sa fie un razboi frumos. Din cate observ pe statistici Burn inca ia sate de la fosta granita cu CENT, probabil va incepe de la 1000 de sate avans pentru ei, ma insel ungure sau ii veti sprijini?


Eu urez multa bafta literatilor. Fie ca din acest razboi sa iasa invingatoare literatura rusa si sa mai citeasca macar 2-3 copilasi romanele lui Tolstoi. :)

Nu te inseli. Pana se stabilizeaza granita o sa ia un avans destul de mare burn,dar nu e problema. Noi vom incerca sa-i ajutam cat putem pe colegii veniti din cent.
 

DeletedUser40316

ungure daca iti trebe un macelar call me :) va cam bateti cu un trib pe care il "iubesc" foarte mult :D
 

DeletedUser18437

ungure daca iti trebe un macelar call me :) va cam bateti cu un trib pe care il "iubesc" foarte mult :D

******************************

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40316

el sufera foarte mult in momentul de fata ca o sa aibe aceiasi soarta care o avuto si pe L14 :D
 

DeletedUser

vati certat? ce pacat ursu si mrmayster deja se ataca intre ei pe forum
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus