RP vs PDB

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: PDB

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 103
Tabăra 2: 210
Diferență: 107

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 963,914
Tabăra 2: 1,866,045
Diferență: 902,131

chart
 

DeletedUser30628

trebuia sa pune-ti si statistica cand era 88....atunci imi aduc aminte ca erau vreo 250 de sate diferenta....saraci batmani...:D:D:D
 

DeletedUser35298

nu prea cred ca erau 250 de sate in favoarea 88,sincer pitere
 

DeletedUser

Man tu trebuie sa dai lectii de innobilari interne...Cred ca ai primit ceva trofee de cel mai bun innobilator interne de pe L21.

nu cred ca exista,dar daca ar exista,ar purta numele meu.

nu prea cred ca erau 250 de sate in favoarea 88,sincer pitere

invers,erau in favoarea PDBului...insa,nu este importanta deloc statistica...si URSS cateva sute de sate in plus la statistica fata de noi,si noi am castigat razboiul.

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 103
Tabăra 2: 210
Diferență: 107

eh,nu e dracu atat de negru :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vedem cum so termina totul , o sa pun mereu cate o statistica sa ne facem o idee de evolutii ;)
 

DeletedUser

nu,mic si insignifiant...esti prea mic pe l21...un noname...un ratat(cu alte cuvinte). esti praf,tandari!
 

DeletedUser

te-am asteptat atata timp sa ne duelam pe harta...da mi-ai demonstrat ca esti o fetita..ai preferat sa dai stergere decat sa ne batem...numai gura e de tine. asa ca,du-te si cant ala alta masa,ca deja m=am plictisit de tine...esti praf
 

DeletedUser30628

te-am asteptat atata timp sa ne duelam pe harta...da mi-ai demonstrat ca esti o fetita..ai preferat sa dai stergere decat sa ne batem...numai gura e de tine. asa ca,du-te si cant ala alta masa,ca deja m=am plictisit de tine...esti praf

da mey....sincer de asta imi pare rau :) ca am dat stergere fara sa ma mai duelez cu tine :))....fugi la baie ca esti galben....daca eu sunt un no-name atunci ce sa mai zic de tine???ca nu esti in stare sa joci pe un cont crescut de tine de la 26 de pct...nu esti in stare sa dai niste atacuri...nu esti in stare de absolut nimic ma...esti un penal si jumatate ;)...doar gura ii de tine...multi din tribu vostru de batmani se plang de voi ma.,...ce ati fost si ce ati ajuns,.,,,niste marmote ca altceva nu sunteti :)...

voi face rost de sate batman pe langa tine si ne vom duela ;)
 

DeletedUser

hai du-te si da stergere si pe contu asta care l-ai preluat in PDB...ca doar de asta este in stare. daca erai asa jucator cum pretinzi ca esti,stateai si ne bateam,nu dateai stergere ca o muiere. dupa cum ziceam,doar gura e de tine...du-te si canta la alta masa,ca m-am saturat de vocea ta sparta.

3 luni m-ai amenintat ca ma scoti la margine,si ce-ai facut? te-ai facut de cacao :eek:
 

DeletedUser30628

hai du-te si da stergere si pe contu asta care l-ai preluat in PDB...ca doar de asta este in stare. daca erai asa jucator cum pretinzi ca esti,stateai si ne bateam,nu dateai stergere ca o muiere. dupa cum ziceam,doar gura e de tine...du-te si canta la alta masa,ca m-am saturat de vocea ta sparta.

3 luni m-ai amenintat ca ma scoti la margine,si ce-ai facut? te-ai facut de cacao :eek:

nu sterg nimic ma :)) daca nu mai am chef sa joc il predau inapoi....ceva probleme gogule?? :))....si da ma...am dat stergere ca pe mine ma afectat chestia aia :)...si nu am dat de frica..ca of doamne raman fara trib :)) si ca ma ataci tu si wakizashi...marii batmani =))))))))))))....am vazut ca nu mai avea rostu sa continui jocu si am renuntat....am fost odata o echipa dar m-am inselat amarnic fata de voi....ca sunteti niste papagali ;)
 

DeletedUser

nu sterg nimic ma :)) daca nu mai am chef sa joc il predau inapoi....ceva probleme gogule?? :))....si da ma...am dat stergere ca pe mine ma afectat chestia aia :)...si nu am dat de frica..ca of doamne raman fara trib :)) si ca ma ataci tu si wakizashi...marii batmani =))))))))))))....am vazut ca nu mai avea rostu sa continui jocu si am renuntat....am fost odata o echipa dar m-am inselat amarnic fata de voi....ca sunteti niste papagali ;)

oh,ai ajuns tu la concluzia ca suntem papagali...ce sa zic?!

da nu iti da putin de gandit faptul ca toti jucatorii din fostul 88 au preferat sa urmezii acesti papagali (eu ,waki,orch,buriza,etc) decat sa fie alaturi de tine? chiar nu te pune putin pe ganduri?...eu zic ca ar cam trebui.

si vezi ma agariciule la cine te mai lauzi ca il scoti la margine,ca poate ajungi iar sa dai stergere cont. ti-ai facut ca fraieru prea multi dusmani in 88,si asta te-a costat. iti sugerez preteneste sa iti mai cobori putin nasu,ca de la prea multa importanta ti s-a urcat la cap si ai ajuns sa te crezi un mare jucator.
 

DeletedUser30628

oh,ai ajuns tu la concluzia ca suntem papagali...ce sa zic?!

da nu iti da putin de gandit faptul ca toti jucatorii din fostul 88 au preferat sa urmezii acesti papagali (eu ,waki,orch,buriza,etc) decat sa fie alaturi de tine? chiar nu te pune putin pe ganduri?...eu zic ca ar cam trebui.

si vezi ma agariciule la cine te mai lauzi ca il scoti la margine,ca poate ajungi iar sa dai stergere cont. ti-ai facut ca fraieru prea multi dusmani in 88,si asta te-a costat. iti sugerez preteneste sa iti mai cobori putin nasu,ca de la prea multa importanta ti s-a urcat la cap si ai ajuns sa te crezi un mare jucator.

prea putin ma intereseaza de tine fazy wakizashi orch...niste papagali,nimic altceva ;) care jucati doar pentru voi nu si pentru restu colegilor....pacat de cei care au ramas sa joace inca alaturi de voi,dar curand isi vor da seama ce fel de persoane sunteti....0 barati toti batmanii de acolo ;) si nu va enumar ca va stiti oricum....

si cand ma laud...o fac ca ma tine ma...nu ca pe tine,care ziceai de mine ca am pierdut cateva sate la gauthier si gabycfr si ca nu stiu juca :))....dar nu te-ai gandit cata aparare mai aveam eu acasa????care toata apararea mea era imprastiata la colegi.....am vazut si acum de cand sunt in pdb in ce fel va i-au satele...de mai mare rusinea ma :)) tribu de rank 1 cu sate goale in granita deschisa....cu atatea k-uri ocupate si nu faceti rost de sprijin... :)))))))))))))))))

ce bine ii acum ca nu mai ii Piter fraieru sa trimita sprijin unde striga lumea....si alti si alti...ati ramas in RP asta de kkt doar jucatori care jucati pentru voi ma...nu mai stiti ce ii aia munca de echipa ;) pacat ca din cauza voastra va avea de suferit Centu.....dar asta e,poate isi vor da ei seama mai tarziu ca au facut prost alianta cu noul trib RP :))) marii jucatori ce pierd sate pe banda.... :)))

dati cu praf ca tu pe harta esti 0 barat...inafara de interne nu stii altceva,daca ai avea 500 de atacuri ai da sitter direct la ce jucator esti tu :))))))))))))))))))))))))))))))))) penaluleeeeeeeeeeee
 
Sus