RP vs PDB

DeletedUser

prea putin ma intereseaza de tine fazy wakizashi orch...niste papagali,nimic altceva ;) care jucati doar pentru voi nu si pentru restu colegilor....pacat de cei care au ramas sa joace inca alaturi de voi,dar curand isi vor da seama ce fel de persoane sunteti....0 barati toti batmanii de acolo ;) si nu va enumar ca va stiti oricum....

si cand ma laud...o fac ca ma tine ma...nu ca pe tine,care ziceai de mine ca am pierdut cateva sate la gauthier si gabycfr si ca nu stiu juca :))....dar nu te-ai gandit cata aparare mai aveam eu acasa????care toata apararea mea era imprastiata la colegi.....am vazut si acum de cand sunt in pdb in ce fel va i-au satele...de mai mare rusinea ma :)) tribu de rank 1 cu sate goale in granita deschisa....cu atatea k-uri ocupate si nu faceti rost de sprijin... :)))))))))))))))))

ce bine ii acum ca nu mai ii Piter fraieru sa trimita sprijin unde striga lumea....si alti si alti...ati ramas in RP asta de kkt doar jucatori care jucati pentru voi ma...nu mai stiti ce ii aia munca de echipa ;) pacat ca din cauza voastra va avea de suferit Centu.....dar asta e,poate isi vor da ei seama mai tarziu ca au facut prost alianta cu noul trib RP :))) marii jucatori ce pierd sate pe banda.... :)))

dati cu praf ca tu pe harta esti 0 barat...inafara de interne nu stii altceva,daca ai avea 500 de atacuri ai da sitter direct la ce jucator esti tu :))))))))))))))))))))))))))))))))) penaluleeeeeeeeeeee

as da sitter asa cum faci tu ma? vai de curu tau ba baiatule,esti cel mai praf jucator pe care l-am intalnit in viata mea...tu in afara de sa dai din gura,altceva nu stii...tu crezi cel mai tare jucator,dar esti praf ba baiatule...te-au facut de cacat gabycfr si gauthier,si tu tot mai aveai nerusinarea sa iesi pe extern si sa te bati cu caramida in piept,da n-ai putin obraz,putina mandrie mai baiatule...cine a ajuns sa vorbeasca,vai de capu tau. tu din tot ce s-a intamplat,tot n-ai inteles nimic,tot pe a ta o tii...se vede cat te duce capu,esti praf ma,cand o sa intelegi chestia asta?...te astept de pe noul cont,sa te vad daca ai invatat ceva intre timp...oricum nu am pretentii prea mari de la tine. nu uita,20 de sate ti-am luat,nu mai mult,nu mai putin...tu cate mi-ai luat mie,jucatorule? esti doar o muiere,cand ai dat de greu,ai dat stergere ca o fetita,lasule...fricosule...da-i cu praf de mers ca deja devii plictisitor. aceasi placa stricata o bagi continu. ce ai facut tu ma baiatule pe l21 de te tot lauzi atat? interne si sate de la inactivi,nimic mai mult. cand te auzeam inainte ce ziceai,imi venea sa vomit. la toti le ziceai ca nu joci la clasament,si in fiecare zi ma intrebai de interne. cat timp am fost intemeietor in 88,in fiecare zi ma pupai in ***,sa-ti dau si tie sate moca,si cand ai ajuns si tu conducator,ti s-a urcat la cap. te-ai ajuns si tu pe jocu asta,petardo. singura chestie cu care te poti lauda e ca ai trimis sprijin,in schimb la un atac organizat nu ai participat...mereu te dateai lovit,penale....si mai ai tupeul sa vorbesti? da nu ti-e putina rusine? si ce sate iei tu de la RP ma?
Parte 1:
Jucători: *vaduva neagra*
Parte 2:
Triburi: RP

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

iar stii sa dai doar din gura si pe harta nimic concret? oricum deja nu ma mai mira nimic la tine...esti praf,vai de capu tau.ai stiut tu vreodata ce e aia munca de echipa ma baiatule? ce-ai facut tu vreodata ma? tu in afara da strambe,altceva nu stii...
 

DeletedUser30628

vezi ca cu contu ala joc :)))))))))))) tineti-va bine ma....cand vin val peste voi :)))

asta e ma...sunt praf,petarda,las,numa gura e de mine =))) dar sunt de 100 de ori peste tine in orice vrei tu ;)

hai nb si asteapta atacuri de la mine :D
 

DeletedUser

am asteptat 3 luni sa dai atacuri pe mine cand imparteam aceasi zona...acum ca esti la mama dracu,mi-am pierdut orice speranta. tu doar din gura stii sa dai. ai avut ocazia sa ma ataci si ce-ai facut? ai dat stergere ca o muiere. tu vii val peste noi ma? vii val peste ma-ta,nu peste noi. hai da-i cu praf de mers,ca te stiu prea bine. esti de 100 de ori peste mine la ce? la dat din gura?
sunt convins de asta,m-ai lamurit...nu trebuie sa-mi demonstrezi de fiecare data cand deschizi gura.

hai jet de aici si un mare hai sictir,papagalule.
 

DeletedUser30628

am asteptat 3 luni sa dai atacuri pe mine cand imparteam aceasi zona...acum ca esti la mama dracu,mi-am pierdut orice speranta. tu doar din gura stii sa dai. ai avut ocazia sa ma ataci si ce-ai facut? ai dat stergere ca o muiere. tu vii val peste noi ma? vii val peste ma-ta,nu peste noi. hai da-i cu praf de mers,ca te stiu prea bine. esti de 100 de ori peste mine la ce? la dat din gura?
sunt convins de asta,m-ai lamurit...nu trebuie sa-mi demonstrezi de fiecare data cand deschizi gura.

hai jet de aici si un mare hai sictir,papagalule.

iar vorbesti aiurea...tu sincer crezi ca doar virtual ramane alex???ti-am zis frumos...spune-mi mie cum vrei...dar nu vorbi despre familie ca schimbam foaia....de mine poti zice orice ca pe o ureche imi intra si pe alta iasa....dar nu te lega de familie papagalule ca tot in romania ma intorc.,.....si nu as vrea sa dau ochii cu tine crede-ma :)....daca ii gura de mine virtual...ne vedem cand vrei tu face to face si iti inchid gura ca sa nu mai bagi familile in discutiile astea ;)

o seara buna,ungure...
 

DeletedUser

Se pare ca v-ati distrat putin noaptea trecuta :).

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

Sper ca v-ati racorit putin sau daca nu, sper sa o faceti in vacanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Pai eu nu am vazut asemenea discutii pe L21 nici cand cei din URSS erau activi si in forma :))))))))
 

DeletedUser17979

prea putin ma intereseaza de tine fazy wakizashi orch...niste papagali,nimic altceva


"Conducatorule", "izbavitorule" si "supremule" de ce nu te-a urmat nimeni pe tine, daca tot ai fost Mesia in 88?

Esti complexat de numele wakizashi? ca vad ca e nelipsit din discutiile tale desi omul acela nu ti-a zis niciodata nimic. Ti-am mai zis, discutiile astea is murdaresc doar tie imaginea, noua in nici un fel, tu te-ai grabit sa arunci cu noroi nu noi, tu iti renegi fostul trib si vorbesti urat de colegi, tu ai ajuns sa dai lectii de joc, nu noi, esti mai rau ca mircea bandea cu "monoloagele" astea lungi, macar ala da impresia de om scolit....


Te rog sa nu mai folosesti numele meu in discutiile tale atat timp cat nu esti in stare sa porti o discutie fara deja bine cunoscuta ta vorba "batmani" ori kilometricele rasete penibile.

Pont, se cauta o "fata" la razvan si dani, cotumul de baie il ai cadou din partea tribului RP.



Cu asta am incheiat, imi cer scuze pentru mascarada facuta, o zi placuta si tie Piter.


Multumesc
Buriza-do Kyanon
 

DeletedUser

puteti sa faceti misto unii de altii in alta parte ca ma doare pe mine si pe restul de ce a-ti fkt voi in tribul vostru de Mesia de batman si ce doamne iarta-ma desene scrieti,aici e vorba despre razboiul dintre PDB si RP nu dintre pitter si RP

P.S:ungure nu tin informatorii cu tine bro...ce trb ai tu cu vaduva neagra?
 

DeletedUser17979

Pai luminatule, piter are cont la voi, deci e razboi RP vs pdb, am fost atacat si am raspuns, nu vad rostul postului tau, ori e la numar?
 

DeletedUser

mai bine ramaneai incognito cum erai pana akm...vorbesti mult si prost

eu in ultima pagina am citit PDB de 2ori cred...rezolvati-va nene problemele in alta parte,va fac un chat room daca doriti mwa !
 

DeletedUser

eu nu am chef sa ma cert cu tine sau superstarurile de pe extern care inca nu si-au fkt aparitia,ca vorba aia nu am conflicte cu tine,dar serios terminati in pana mea cu discutiile astea inutile ca ' chiar e neinteresant ,conversatii din astea gasesc pe google mii si pe bash


oktavian102
 

DeletedUser17979

Amice, nimeni nu se cearta cu nimeni, adica poate tu singur, te-am rugat sa te prezinti,

eu nu am chef sa ma cert cu tine sau superstarurile de pe extern care inca nu si-au fkt aparitia

din ce am scris asta ai inteles tu, ca is in cautare de afirmare pe extern?


Stiam magnatu ce stia cand v-a interzis sa iesiti pe extern....
 

DeletedUser

de prezentat m-am prezentat daca citesti bine,eu nu am zis ca ai iesit pe extern sa te afirmi am zis sa terminati discutiile astea,si ma iei cu dastea ca nu se cearta nimeni,cum zice omu ceva sariti 1-2 de c*r in sus
 

DeletedUser

pana una alta,sa mai infrumusetam topicul

Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: PDB

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 21
Diferență: 17

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38,737
Tabăra 2: 205,054
Diferență: 166,317

chart
 

DeletedUser523

Chiar vroiam sa cer si eu o statistica ceva legat de razboi :) Se pare ca nimic nou pe frontul de vest... :)
 

DeletedUser19025

Nu e vorba ca am interzis iesirile pe forum,am interzis doar iesirile membrilor pdb in teme gen smr vr cent sau ursss vr 88,nu am vazut nici o legatura sa intram noi pe acolo si sa facem pe batmanii,bine ma refeream doar sa nu ia in discutie pdb-ul in rest putea iesi cine vrea si sa spuna ce vrea el.
acum fiecare membru din pdb isi poate spune parerea despre razboi,desi in locul lor as evita,ca sunt multi pe aici care abia asteapta sa se ia la harta si sa iasa in evidenta.
 
Sus