RP vs PDB

DeletedUser

a? ce parola pisi ... **** :rolleyes: sunt hackeri astia din RP.... da' tu te alinti singur acum ...stii cum e "cainele moare de drum lung si pisoiasul de grija altuia" .... lasa frate topicul curat pentru aia care fac statistici... daca tot ai ceva de comentat la adresa unora sau altora scrie-le privat, repet nu mai refula aici!

explică-mi şi mie ce ai dorit de fapt să spui, pentru că eu nu văd sensul cuvintelor tale. (mă alint? cu ce, mami?:) să las topicu curat pt cei care fac statistici?? ce e în capul tău??)
încă o dată te întreb de ce erau băieţaşii din rp pe contul tău?
 

DeletedUser

850 de lei? il dau eu pe-al meu la juma de pret :D

:)))425 sau faci reducere la 400?:D că m-aş băga eu:D :)) (nu chiar..:)) )

aşa...şi pt d-şoara bitch quitana...nu căuta să-mi dai răspuns la ce ţi-am zis pt că sincer nu am nevoie de părerile tale:p prefer să discut cu oricare alt jucător din rp decât cu tine, care cică mi-ai fost colegă:)
 

DeletedUser

a? ce parola pisi ... **** :rolleyes: sunt hackeri astia din RP.... da' tu te alinti singur acum ...stii cum e "cainele moare de drum lung si pisoiasul de grija altuia" .... lasa frate topicul curat pentru aia care fac statistici... daca tot ai ceva de comentat la adresa unora sau altora scrie-le privat, repet nu mai refula aici!

stii ca imi erai simpatica dar akm te-as ruga sa lasi ciocul mic si sa faci joc de glezne...era contul tau aveai emailul....nu imi zice akm ca ti-au spart si parola la joc si parola la email ca nu suntem aici in filme de la holywood...sa iti fie rusine pentru ce ai facut
 

DeletedUser26763

mah pisoias de mult ti-am zis ca esti panarama rau da nu m-ai crezut acuma vine si q si iti spune lucrurilor pe nume cand ai sa incetezi si tu cu prostiile??? lumea 21 a fost gata cand a picat catalin asa ca te rog frumos numai posta e lume neinteresanta in care noi innobilam incet da sigur...
 
Sus