RP vs PDB

DeletedUser36141

Adevaru` e ca daca ar juca toti ca mine ,nu s-ar termina niciodata :p ...oricum ,1 an cel putin mai avem :D
 

DeletedUser36141

Chiar nu aveam nevoie de laudele tale ,nici macar nu ma cunosti ,da te bagi in seama cu japca ... eu iti zic doar un singur lucru :la final de lume ,eu inca voi fi pe harta ,de tine nu pot spune aceeasi chestie. Succes!
 

DeletedUser

eu am dat stergere boss si te stiu bine ai avut contul bismaster sau cva de genu?
 

DeletedUser36141

bine bre ,daca tu zici ca ma cunosti ,ce sa zic :p ,sincer nu am nevoie de laude ,nu vreau sa fiu catalogat o "vedeta" ci doar un jucator simplu
 

DeletedUser26763

pai daca numai are nimeni chef de joc s-a ajuns sa am 400 de nobili care emy draga ma fortezi ca ii arunci spre tine daca mai faci figuri :))
p.s. sincerele mele condoleante pt natural born killer (sau care ii era numele real)
 

DeletedUser26020

Normal că nimeni nu mai are chef de joc dacă există o singură tabără..
E plictisitor jocul fără adversari redutabili ..
 

DeletedUser26763

macar aici sa ai gura mare daca pe mapa esti muci ce bine imi pare ca m-ati motivat sa continui va multumesc din tot sufletul esti pe lista mea draga emy =)) iti dam noi tot zgarda =))
 

DeletedUser

s-a asternut linistea pe aici...ce se intampla?...nu mai aveti parte de actiune?:s
 

DeletedUser41161

hai ma nu inchideti lumea?:))
ce mai asteptati:)
lcc felicitari pt nucleu' in k35/25;)
 

DeletedUser

s-a asternut linistea pe aici...ce se intampla?...nu mai aveti parte de actiune?:s

eu unul nu mai joc de cam 3 luni, da abia acu' vreo 2 saptamani am dat stergere ca am vazut ca cel de pe cont nu prea se interesa:))

pana mea...nici nu mai stiu ce e pe lumea asta..nu se inchide odata?

btw..RP. felicitarile mele:) ca jucatori, ati jucat bine..daca ati fi fost si cu mai mult bun simt aici, pe extern, v-as fi spus ca sunteti niste jucatori de nota 10, dar asa..doar jucator fara bun simt..ramai "mercenar" cum s-ar spune.
again, felicitari, dar v-as sugera sa va revizuiti vorbele (chiar daca nici eu nu am vorbit prea frumos; totusi, eu doar raspund la provocari)
bafta in continuare.

si PDB...unii meritati tot respectul:), altii....noobi cu stil:)) (dar erau si prin RP cativa..gen meddem:)) ce m-am distrat cu baietasu ala...RP-u avansa in k28, eu ii luam sate in k58..ce sa-i ceri?:)) )

respect pt viespi/sangre !

apropo..asa, la sfarsit, sa ma si prezint (si nu-mi pasa de comentariile superficiale care se vor face..vezi doamne ce jucator "praf", "muci" sau mai stiu eu ce va vine pe limba), numele meu pe joc a fost -JAR-
 
Ultima editare de un moderator:
Sus