RP vs PDB

DeletedUser26763

burn viespile pdb si alte corcituri ....toti praf doar viespea20 aka catalin ce a mai jucat sau magnatu sa zicem in rest toti praf...unu nu aveam calitate de jucator si voi aveati sperante dupa ce s-au lasat aia 2???
p.s. felicitari marelui profesor jar care debita ipoteze pe forumul intern, fel de fel de spete si se lauda ca lua sate de la internele noastre :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40337

bai jar vezi ca aiurezi, eu nu am avut sate in k58, satele pe care le-ai luat de la mine au fost in k38...asa ca ciocu' mic si joc de glezne :))
 

DeletedUser

burn viespile pdb si alte corcituri ....toti praf doar viespea20 aka catalin ce a mai jucat sau magnatu sa zicem in rest toti praf...unu nu aveam calitate de jucator si voi aveati sperante dupa ce s-au lasat aia 2???
p.s. felicitari marelui profesor jar care debita ipoteze pe forumul intern, fel de fel de spete si se lauda ca lua sate de la internele noastre :))

Iar te lauzi ma ?
Lasa sa va laude alti nu inteleg de ce va tot laudati singuri
 

DeletedUser26763

cine sa ne laude ??? voi ofticosilor??? ne laudam noi asta e :D
Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: PDB

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16,907
Tabăra 2: 4,012
Diferență: 12,895

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 168,077,307
Tabăra 2: 38,901,613
Diferență: 129,175,694

chart
 

DeletedUser

bai jar vezi ca aiurezi, eu nu am avut sate in k58, satele pe care le-ai luat de la mine au fost in k38...asa ca ciocu' mic si joc de glezne :))

aveai 2 de salt in k57 sau pe-acolo luate de la t.i.t.t cred..in mijlocul alor lui..
taci ca stiu ce innobilam:)
oricum..tare inactiv mai erai..si bagai sprijin in prostie pe zid 0 :D..ce intrau atacurile in trupele tale:p :))
 

DeletedUser13059

cine sa ne laude ??? voi ofticosilor??? ne laudam noi asta e :D
Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: PDB

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16,907
Tabăra 2: 4,012
Diferență: 12,895

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 168,077,307
Tabăra 2: 38,901,613
Diferență: 129,175,694

chart

cu mnu are cine sa va laude ? ... stai calm ca sunt destui ... oricum felicitari RP ;) ... cat despre PDB .. de cand sa lasat magnatu sa ales prafu de tribu ala ... au ramas niste non-jucatori la conducere si asta sa vazut ...


spor
 

DeletedUser30628

nu ati inchis bre lumea inca? :D:D:D hai datii drumu la innobilari si inchideti odata lumea asta :rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Felicitari celor care au ramas in Rp :) jucatorii care au ridicat 88'ul... :)
 

DeletedUser13059

se vede ca ne-am lasat :)) au ramas aia mai batrani carora le place jocul mai lent , chiar daca viteza este mai mare ..
 

DeletedUser

Hai varzarilor,nu mai inchideti si voi lumea asta?

Ma faceti de ras,cred ca din cauza lu gaboaja nu reusiti ca rezerva el tot si nu ia nimic :D
 

DeletedUser37659

pai daca adminii astia de treaba nu vor sa ne ajute si pe noi cu o micsorare a costurilor talerilor,e mai greu...ca e criza mare de nobili.
 

DeletedUser41161

buna ziua
ce mai faceti?
va laudati ca inchideti lumea in 2 luni
uite ca au trecut 4:))
 

DeletedUser

buna ziua
ce mai faceti?
va laudati ca inchideti lumea in 2 luni
uite ca au trecut 4:))

lumea e inchisa de vreun an....
ce-a ramas sunt ramasite pe de-o parte si inactivi pe cealalta(ce-i drept mai sunt si altfel de specimene):)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Ieri, 26.11.2013 si paragraful 21 din romanul tribal .ro a luat sfarsit.
Felicitari tuturor celor care au avut rabdarea sa duca aceasta lume la final, invingatori sau invinsi !
 
Sus