RP vs PDB

DeletedUser

Razboi şi Pace vs Pungutza cu doi bani!


Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: PDB

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 8
Diferență: 10


Baftă ambelor triburi!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Acum ca sunteti pe plus pe o statistica recenta ati deschis si voi topic?:))))))
oricum sa o tineti tot asa ;)
 

DeletedUser

untitled2.jpg


Mda:D)`
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

V-am considerat baieti inteligenti si m-am gandit ca in momentul in care ati vazut ca postarile au fost sterse, motivul din spatele acestei actiuni a fost unul intemeiat. Las discutiile libere, atata timp cat exista macar o urma de legatura cu restul topicului.
In momentul in care voi fi nevoit sa intervin din nou pe acest topic, mai ales daca va fi vorba de cei care au avut deja postari sterse aici, o voi face direct cu sanctiuni. Lasati treaba de moderator in grija mea si continuati discutiile intr-un mod civilizat.
Cateva din regulile incalcate mai sus:

1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge mesajele si/sau inchide topicuri.
Daca mesajul dumneavoastra a fost sters sau editat atunci inseamna ca stergerea/editarea a avut la baza un motiv intemeiat. Va rugam respectati instructiunile lor.
 

DeletedUser20252

Din nou un forum in care e implicat RP si intervine moderatorul.

Ori are moderatorul ceva cu voi ori voi vreti neaparat sa atrageti atentia lui.

Eu tind sa cred ca e o a treia varianta care o puteti deduce si singuri.
Mult succes tribului RP si cat mai multe sate luate de la PDB.
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: PDB

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 8
Diferență: 29

Plus 88127320 de trupe sparte/defensiva PDB :)
 

DeletedUser523

mama mia:eek:!!!acolo e toata CG a PDB-ului cred:D:cool:Aprox. 40 sate full:eek:!!
 

DeletedUser19025

Vezi mai tzepes,cu ocazia asta ai mai adaugat si u un post pe forum,poi ce mama naiba macar sa simnti si u jocul:)))=))))
legat de grei,am cerut doar 5 ferme pe sat,insa cand au auzit cine ma ataca au intrat in panica si au uitat herghelia deschisa:D
Daca calculez bine pdb-ul trebuia sa puna la statistici de va saturati,insa am trecut de stagiul in care ne bucuram la prima acadea primita,o sa vedem pe parcurs cum o sa decurga lucrurile,poate la urmatorul organizat o sa fie mai multa activitate pe contul atac decat acum,binenteles,atunci o sa veniti cu replica aia des folosita de voi,am dat sa rupem trupe:))

''Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.''

mda....cred ca era mai bine sa iti alegi altceva.
 

DeletedUser17979

Pana la urma cineva tot deschidea topicul, ca o facem noi dupa un organizat semi reusit, ca o faceati voi dupa unul reusit, aceleasi replici erau de ambele parti.

Parerea mea umilia este ca, nu conteaza de la cine se iau sate atat timp cat is puncte rosii, nu sunteti voi de vina sau noi ca altii stau si dorm in front, sa fie un razboi frumos.

Noi inca nu am urcat toti in granita, Sangre inca nu sa comasat pe granita, mai sunt multe variabile de care depinde razboiul asta, vine vara, se vor lasa oameni si de o parte si de alta, vom vedea.


Bafta noua si aliatilor ! sa fie un razboi cat mai lung.
 

DeletedUser

Stii cum se zice , e ok ! vedem ce o sa se mai intample pe viitor cu waru asta :) acum ca or inceput sa se mute ``greii`` de la noi pe granita.


Oricum , bafta ambelor tabere.
 

DeletedUser523

Vezi mai tzepes,cu ocazia asta ai mai adaugat si u un post pe forum,poi ce mama naiba macar sa simnti si u jocul:)))=))))
legat de grei,am cerut doar 5 ferme pe sat,insa cand au auzit cine ma ataca au intrat in panica si au uitat herghelia deschisa:D

Ai dreptate aici, nu te contrazic:cool:
Apropo de faza cu herghelia deschisa, sunt curios dupa ce nu mai aveti CG pentru a sprijini un sat pentru urmatorul sat atacat cate catapulte veti trimite?Veti uita si acolo atelierul deschis?:D:rolleyes::D:cool:
 
Sus