Rp vs Viespile

  • Autor subiect DeletedUser29671
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.

1.6. Jucatorii care vor actiona in mod deliberat impotriva crearii unei comunitati pe acest forum vor fi banati definitiv.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser

auzi la el...ca tu ai fi in jocu asta cum e messi la fotbal, sau cum? crezi ca daca iti pune cineva 1000 atacuri pe tine sa iti ajunga in 60 ore maxim rezisti la toate fara sa iti cada macar un nivel de ferma?

Îmi place de tine scoţi nişte perle pe gură eşti prea tare păcat că nu te lasă jocu : )), văd că au ieşit viespile pe extern cu scuze şi laude, dragilor vă simţiţi înţepaţi ? până acuma când noi câştigam războaie voi v-ă băteaţi cu barbarele : )) pisoiaşule cu ce nume joci tată ? sau ţi-e jenă să spui şti cum e se mai uită şi la faţa omului : ))

Şti cum e ăştia care se cred războinici pe extern, înseamă că nu-i lasă joci să-şi arate valoarea = ))))
V-ă spun atât că acul începe să se îndoaie,
Aşa că v-a doresc o zi bună şi pe ăşti care nu-i suportă servaru că sunt prea buni îi aştept cu replay să mă amuz şi eu : )))))))
 

DeletedUser

Mistereeeeeeeee nu mai fi atat de intepat ... io sti cine sunt pe joc ... iti spun eu ca sa nu va mai dati grande cu ce nu aveti ... atacul vostru organizat a fost probabil cel mai mare rateu al lumii 21 de pana acum si o stiti si voi la fel ca noi.
70% din satele voastre cu care ati atacat sau dus dracului cu pierderi mici pt noi si in acelasi timp cu atacul vostru noi v-am scos un "inactiv" appe de tot si alt coleg de-al vostru a iesit din trib ( nu stiu motivele dar sigur nu de bine ce ia fost cu voi). ati luat un sat toata ziua de la noi care a ramas la voi si noi 17 care au ramas la noi pana la ora 13-14 cand l-ati dat afara din trib ... ok ok ... " a parasit el tribul":D ... continuarea pe el o puteti vedea pe twstat ce s-a intamplat pana la ora 24:))))))
vndhl se cheama jucatorul

Probabil ca daca am continua indiferent de ce ati face voi v-ati blestema zilele cu jocul asta.:D
 

DeletedUser17979

organizat a fost probabil cel mai mare rateu al lumii 21 de pana acum si o stiti si voi la fel ca noi.

:))))))), cred ca maximus si freelancer nu gandesc la fel. Daca ai gandi la nivelul anilor care ii ai cataline ai fi un jucator complet, dar te minti singur. Habar nu ai de ce sa facut organizatu si care a fost scopul lui.

Propun sa va schimbati numele din Viespi in Omide, ca tot stiti voi tot.
 

DeletedUser

:)))))))))))))))))
cum spui tu ...

---2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17979

ce o fi o fi cataline, e un joc, ne consumam nervi aiurea uneori.

Imi cer scuze daca am jignit pe careva, nu a fost cu intentie, suntem oameni ne mai aprindem stii cum e :p
 

DeletedUser

exact E UN JOC, NU UN RAZBOI , il jucam pt distractie, atata timp cat traim in realitate si nu in virtual e OK, asta inseamna sa transpui regulile din realitate si in virtual.:)
Si eu imi cer scuze daca am sarit calul vreodata.
 

DeletedUser

Îmi place de tine scoţi nişte perle pe gură eşti prea tare păcat că nu te lasă jocu : )), văd că au ieşit viespile pe extern cu scuze şi laude, dragilor vă simţiţi înţepaţi ? până acuma când noi câştigam războaie voi v-ă băteaţi cu barbarele : )) pisoiaşule cu ce nume joci tată ? sau ţi-e jenă să spui şti cum e se mai uită şi la faţa omului : ))

Şti cum e ăştia care se cred războinici pe extern, înseamă că nu-i lasă joci să-şi arate valoarea = ))))
V-ă spun atât că acul începe să se îndoaie,
Aşa că v-a doresc o zi bună şi pe ăşti care nu-i suportă servaru că sunt prea buni îi aştept cu replay să mă amuz şi eu : )))))))

ok...cum zici tu ...eu scot perlele...dar din ce vad tu esti ala care se da razboinic pe extern si vorbeste intr-una pe aici....tu esti ala pe care nu il suporta serveru de ne dai exemple din astea?:confused::confused:

editat TT


1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

exact E UN JOC, NU UN RAZBOI , il jucam pt distractie, atata timp cat traim in realitate si nu in virtual e OK, asta inseamna sa transpui regulile din realitate si in virtual.:)
Si eu imi cer scuze daca am sarit calul vreodata.

cataline...nu au inteles toti inca faptul ca este doar un joc...trebuie sa ne obisnuim cu ideea asta:)
pe unii degeaba incerci sa ii aduci cu picioarele pe pamant...pur si simplu nu se poate:(
ps: nu fac referire la fazy (el e cel cu care ai schimbat cele mai multe replici) ci la altii...."razboinicii de pe extern"
 

DeletedUser

Îmi place de tine scoţi nişte perle pe gură eşti prea tare păcat că nu te lasă jocu : )), văd că au ieşit viespile pe extern cu scuze şi laude, dragilor vă simţiţi înţepaţi ? până acuma când noi câştigam războaie voi v-ă băteaţi cu barbarele : )) pisoiaşule cu ce nume joci tată ? sau ţi-e jenă să spui şti cum e se mai uită şi la faţa omului : ))

Şti cum e ăştia care se cred războinici pe extern, înseamă că nu-i lasă joci să-şi arate valoarea = ))))
V-ă spun atât că acul începe să se îndoaie,
Aşa că v-a doresc o zi bună şi pe ăşti care nu-i suportă servaru că sunt prea buni îi aştept cu replay să mă amuz şi eu : )))))))


in fata mea tu esti editat TT voi cand va bateati cu internele noi va tabaceam si daca nu ii dadeati pe cei atacati afara acum probabil diferenta era de peste 2000 de sate in favoarea noastra ceea ce se si vede la fiecare atac al nostru in granita tot dati afara jucatori

mari jucatori sunteti si mai iesiti pe extern sa va dati cu parerea la razboaie si tot felu de chestii ca doar voi sunteti RP

aviz acelora mai marsavi decat Sadam Husein
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

apropo...un exemplu acolo ca sa fie: cand avea ELV-ul alianta cu Viespi...ce s-a intamplat?
ycus a fost adus in viespi ca sa nu piarda elv la statistica...intr-o singura zi viespi a avut -50 din cauza asta...iar cand a scapat de atacuri ala a fost trimis inapoi in elv....diferenta dintre tactica celor 2 triburi in legatura cu statistica ;)
 

DeletedUser

poate vrei sa zici ca iese prafu de unde bati tu taleri probabil vei avea timp berechet sa iei barbare pana iti vine rau si o sa va luptati cu barbarele daca tu consideri ca ala o sa fie un raboi atunci bafta la batut taleri si nu mai scoate capul la lumina ca zici ca trece pestele ala trecut de 2-3 luni
 

DeletedUser38883

smk 1 :)) tati....ai vazt ca se vorbeste de tine pe extern si te-a luat gura pe dinainte???? imediat cum a aparut numele tau hop top ca un tantos ai aparut si tu. oare de ce??? vrei sa zici ca ai plecat din trib de buna voie??? mai degraba, poate sitteru care e pe cont a parasit acel trib...asa ca nu mai comentati marilor jucatori caci in fata viespilor sunteti niste oamneni neajutorati care striga dupa mama sa le de-a ajutor :))




ciocu mic si joc de gleza:)


ps: ceea ce faceti voi se numeste "frica de joc" iar voi recutati PDB ca sa supravietuiti in fata noastra. hai pa ca ma plisctisesc de atata vrajeala adusa pe extern iar pe joc sunteti varzaaaaaaaaa....urla foamea-n voi de interne. daca nu ii dadeati afara pe cei atacati de noi acum statistica ar fi aratat ca suntem in avantaj cu vreo 2000 de sate peste voi. dar ce sa zicem: WE ARE RP= we love to entertainement viespile cu cele 850 catapulte:)) vai mie:)) praf si pulbere s-ar alege de voi :)



ba tu vorbesti.......editat TT.....am iesit din cauza unor oameni de 2 bani....... nu ati fost in stare sa imi luati nici un sat...... nici macar sa curatati unul ........ ati dat 5 zile ca disperatii sute de atacuri si nu ati fost in stare sa faceti nimic....... or fi oameni buni la voi dar in rest ca si tine jucatori jalnici...... ultimile zile am fost eu siter la caterina de v-am rupt nobili ca in 2 zile tot tribul scria mesaje pe contul ala de verificare........ daca jucatorul este activ voi sunteti de kkt....... nu ati cucerit nici un jucator activ.......decat conturi in siter.


Mai bine va rugati sa tina razboiul cu pdb la nesfarsit ca daca ajungeti in centrul atentiei sunteti praff
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38145

poate vrei sa zici ca iese prafu de unde bati tu taleri probabil vei avea timp berechet sa iei barbare pana iti vine rau si o sa va luptati cu barbarele daca tu consideri ca ala o sa fie un raboi atunci bafta la batut taleri si nu mai scoate capul la lumina ca zici ca trece pestele ala trecut de 2-3 luni

degeaba aruncati cu noroi in stanga si in dreapta ca nu de aia dati stergere (ca cica am juca murdar) macar acuma puteati sa spuneti lucrurile pe fata.
 

DeletedUser

le spunem pe fata, LCC-ule.... voi nu stiti sa luptati in razboaie...la statistici sunteti praf...aveti -572 fara sa punem la socoteala toate satele luate de viespi de la jucatorii vostri dupa ce i-ati concediat, iar viespile tinandu-si inactivii cu -50->-60 in trib, neconcediindu-i, iar singura voastra strategie este aceea de a destabiliza triburile inamice. Ati avut si noroc de inactivii din PDB.
felicitari...cu marsavia voastra ati cam castigat un razboi.:eek::eek::eek:
 

DeletedUser26020

Pisoiaş nergu, vezi-ţi de treabă omule..
Dacă eraţi voi aşa buni pe cum vă credeţi nu mai dădeaţi ştergere cont şi disband, daţi ştergere probabil pentru că aţi obosit să luptaţi, nemaiputând duce războiul până la capăt ..
Nici măcar nu ai "curajul" să spui cu ce nick joci, nu îţi asumi răspunderea celor pe care le spui.. Toţi am putea să fim zmei din spatele unui nume fantomă pe forumul extern..

Bravo vouă, daţi disban, cum fac, cum nu fac, văd că cei din RP duc războaiele până la capăt..
Să ştii că felicitările tale sunt binevenite printre cei din RP, au mai câştigat un război dacă vă daţi disband, încă unul destul de mare după cel câştigat cu URSS.
 

DeletedUser

Pisoiaş nergu, vezi-ţi de treabă omule..
Dacă eraţi voi aşa buni pe cum vă credeţi nu mai dădeaţi ştergere cont şi disband, daţi ştergere probabil pentru că aţi obosit să luptaţi, nemaiputând duce războiul până la capăt ..
Nici măcar nu ai "curajul" să spui cu ce nick joci, nu îţi asumi răspunderea celor pe care le spui.. Toţi am putea să fim zmei din spatele unui nume fantomă pe forumul extern..

Bravo vouă, daţi disban, cum fac, cum nu fac, văd că cei din RP duc războaiele până la capăt..
Să ştii că felicitările tale sunt binevenite printre cei din RP, au mai câştigat un război dacă vă daţi disband, încă unul destul de mare după cel câştigat cu URSS.

asta e ..nu a fost decizia mea...eu nu dau stergere..lupt pana la capat chiar daca e sa fiu umilit..asta e ..accept.
 

DeletedUser

Acum ca razboiul aproape s-a terminat,sa punem statisticile pe masa.
Statistica totala :

Acum sa vedem cateva din "armele" RP-ului,unde a pierdut tribul nostru cele mai multe sate.Look:


La naiba,primul atac organizat al celor din RP si noi renuntam.Let's see !
Statistica razboiului,ultimele 2 saptamani :



La naiba,voi mare trib.A-ti cucerit 100 de sate degeaba la statistica,cu ajutorul baietilor din ELV.Cred ca s'a vazut adevarata valoare.

PS : Uitati-va pe twstats la top10 jucatori din RP,din ultimele 200 de cuceriri minim 170 sunt pe interne :( voi mari jucatori,sunteti doar de intimidare.
 

DeletedUser27463

editat TT ,se pare ca tu chiar n-ai inteles scopul organizatului nostru :)


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai, mare jucator, dezvaluie secretul :confused::confused:
incep perversele ca pe tg. ocna sau cum?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus