RPT vs DEO

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: RPT, RPT.
Parte 2:
Triburi: DEO

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23,784
Tabăra 2: 11,910
Diferență: 11,874

chart
 

DeletedUser

tare asta cu rpt, tare de tot

RPT e cantitate neglijabila; sau, poate fuzioneaza si el cu INQ ;))
 

DeletedUser

tare asta cu rpt, tare de tot

RPT e cantitate neglijabila; sau, poate fuzioneaza si el cu INQ ;))

pai iti zic eu ca asta e tot academia celor din INQ,doar ca strategia celor de la inq este sa nu o arate acum pentru a nu intra in conflict si cu cei din WOC
 

DeletedUser40664

Rog membri Rpt sa nu posteze nimic in legatura cu acest topic, nici o statistica, nici un comentariu sau vreo aluzie. Topicul nu a fost deschis de cineva din conducere si nu este in interesul nostru. Am mers intotdeauna pe principiul 'tace si face' si nu imi doresc sa incepem acum sa il incalcam. Multumesc pentru intelegere aveti dreptul la exprimare dar ceea ce veti posta poate fi pozitiv (sau nu) pentru trib si nu vreau sa faceti un pas gresit din lipsa informatiilor. Multumesc inca o data, o seara placuta si spor la innobilare tuturor.
 

DeletedUser

Ai dreptate Monte...si imi cer scuze ptr deschiderea acestui topic fatza de colegii mei...mea culpa....
 

DeletedUser

Ai dreptate Monte...si imi cer scuze ptr deschiderea acestui topic fatza de colegii mei...mea culpa....
doamne fereste am ajuns sa o vad si pe asta ca sa isi ceara scuze un membru de trib ca a scris ceva pe forum

pai daca conducatoru vostru va zice sa va goliti satele ca sa le eie fratii lui din inq,o sa va supuneti?:)))
 

DeletedUser2821

Mie mi se pare ok sa exista respect pentru conducator :)

E alegerea lor sa nu scrie aici .
 

DeletedUser39673

doamne fereste am ajuns sa o vad si pe asta ca sa isi ceara scuze un membru de trib ca a scris ceva pe forum

pai daca conducatoru vostru va zice sa va goliti satele ca sa le eie fratii lui din inq,o sa va supuneti?:)))

nu are frati in inq!:))
razboiul exista datorita ultimei achizitii a celor din DEO si anume fosti persani/alfa (acutuala ~DEO~) sau prin ce triburi au mai fost.

Rog membri Rpt sa nu posteze nimic in legatura cu acest topic, nici o statistica, nici un comentariu sau vreo aluzie. Topicul nu a fost deschis de cineva din conducere si nu este in interesul nostru. Am mers intotdeauna pe principiul 'tace si face' si nu imi doresc sa incepem acum sa il incalcam. Multumesc pentru intelegere aveti dreptul la exprimare dar ceea ce veti posta poate fi pozitiv (sau nu) pentru trib si nu vreau sa faceti un pas gresit din lipsa informatiilor. Multumesc inca o data, o seara placuta si spor la innobilare tuturor.

cere sa fie sters...:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39673

jucatori buni astia din RPT :D
ce sa faci domne

fara mishtouri:D
Parte 1:
Triburi: RPT, RPT.
Parte 2:
Triburi: ~DEO~

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 656
Tabăra 2: 84
Diferență: 572

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,892,947
Tabăra 2: 733,494
Diferență: 5,159,453

chart


-----------------

Parte 1:
Triburi: RPT, RPT.
Parte 2:
Triburi: ~DEO~

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 5
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 142,155
Tabăra 2: 49,741
Diferență: 92,414

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus