RS vs HY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Scor reacție
0
Ba Ursule, hai sa îți spun un secret: ești atât de mare și tare încât la 2 granițe ai zis ca merge PNA cu Green. Atât de mare și tare am fost încât am mers cu RS-ul pe 4 granițe, fără margine. Ah, mulțumim pentru faptul ca ne apreciezi pentru def :*
 
Scor reacție
0
Nu stiu ce rahat mananci tu acolo da echipa asta a intrat pe 68 si 72 ultimele lumi, ambele castigate. Tu te lauzi cu un 61 carat in spate de gentle, stiu asta pt ca am fost acolo, tovarasu dicsie zis si traseistu triburile.ro inca plange si cu un 73 carat in spate de mnk si date de mila 4 locuri.. Nu stiu ce tot vorbesti tu de noi cand sunteti 0 ca trib... Dupa 2 orgqnizate date full pe mine, sunt pe + cu un sat si asta ca am pierdut 3 din prostie ce nu se va mai repeta.. Jucatorii vostri si mai nou lideri de academii dau mesaje ca faceti manevre intre voi... Macar noi facem manevre cu inamicii nu jucatorilor proprii.. Auzi samurai, poate vreti sa fiti sos samourai.

Băiatul care a fugit în Gentle ca nu a putut sa stea "pana la capăt" fugi și plimba-l pe urs ca te bate despre ce vorbesc eu ;)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Oare nu este aceiași situație când mi-ai cerut situația trupelor pe 68 și mi-ai dat 2 sate ale tale sa împart toate trupele pe ele?
Asta în condițiile în care nu mai aveam acasă decât acele trupe și restul erau pe granita(și nu, nu eram în mijlocul tribului)
Nu procedați toți la fel?
DC mai arătați cu degetul pe alții când și voi faceți la fel?
Pe 68 când ai recrutat tot rs-ul nu mai erau asa slabi sau ala era alt rs?
Deja începeți sa va faceți de cacao pe aici.. Indiferent ce se întâmplă pana la final ați demonstrat ca nu sunteți asa tari cum pretindeti(ați înjurat Green de la început acum ați dat-o la întors)
Toate Triburile sunt varza numai voi cei mai tari.. Dacă erați asa buni și ceilalți asa slabi va luptați cu toti iar dacă era sa pierdeți cel puțin o făceați cu capul sus.. Asa...


rs ala care a fost pe 68 a fost recrutat la final pentru ca erau aliati in razboiul final, era varianta sa le dam in cap dupa ce a disparut tot rosu sau sa ii luam la noi pe cei care jucau, acuma dupa ce zici tu aici trebuia sa le dam in cap dar asta este, nu toti suntem ..... si ne tinem de cuvant, faptul ca acolo ai fost interna vad ca te roade altfel nu imi explic ce faci comentarii asa penibile :))


Ba Ursule, hai sa îți spun un secret: ești atât de mare și tare încât la 2 granițe ai zis ca merge PNA cu Green. Atât de mare și tare am fost încât am mers cu RS-ul pe 4 granițe, fără margine. Ah, mulțumim pentru faptul ca ne apreciezi pentru def :*

am incercat cu google translate si tot degeaba :( .....
 

DeletedUser49882

Nu am fost interna... M-am lăsat prima oara din cauza ca vroiai tot defful pt tine apoi am revenit și când am văzut ca bagi la interne jucatori f activi doar sa îți umfli mușchii sau sa fie câți mai putini membrii nu am mai vrut sa joc într-un astfel de trib (sau ma rog cu asa lider)
V-am lăsat eu satele de buna voie și nu o data ci de 2 ori:)
 

DeletedUser49882

Ca fapt divers sa nu dezinformam lumea rs a fost recrutat când încă mai era pe harta scl deci destul rosu
Fiecare va acuzați ca sunt niște mișei însă dacă stați bine sa va gândiți toți procedați la fel.. Nu mai arăți paiul din ochii altora vedeți bârna din ochii vostri
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
internez pe cine nu are ce sa ramana pe harta, nu exista interne fara motiv indiferent de punctaj ;) cui nu ii covine sa joace in alta parte .. iar defful stai linistit ca se cerea unde era nevoie, dar probabil esti genul care vrea sa aibe trupe de aparare la 30 ore de granita ca sa fie fericit ;) culmea este ca apereti doar dupa sa comentati, de ce nu ai facut asta cand erai acolo ?
 
Scor reacție
0
Ba Ursule, hai sa îți spun un secret: ești atât de mare și tare încât la 2 granițe ai zis ca merge PNA cu Green. Atât de mare și tare am fost încât am mers cu RS-ul pe 4 granițe, fără margine. Ah, mulțumim pentru faptul ca ne apreciezi pentru def :*
Tu n ai inteles nimic din jocu asta si am impresia ca ai un IQ foarte scazut. Nu faptu ca aveam 2 granite e ce ne a nemultumit, ci faptu ca tribul cu care aveam pna, dadeam organizate app comune si alte detalii de culise, au ales sa faca si ei pna cu inamicu nostru, ceea ce am considerat jignitor si ca suntem luati de fraieri.. Restu poti sa plangi oricand vrei, cand inchizi nici 50% din lumile pe care intri, iar alea pe care le castigi, le castigi cu nici 10% din tribu final, nu poti emite pretentii nici in gandire nici la joc
 

DeletedUser49882

internez pe cine nu are ce sa ramana pe harta, nu exista interne fara motiv indiferent de punctaj ;) cui nu ii covine sa joace in alta parte .. iar defful stai linistit ca se cerea unde era nevoie, dar probabil esti genul care vrea sa aibe trupe de aparare la 30 ore de granita ca sa fie fericit ;) culmea este ca apereti doar dupa sa comentati, de ce nu ai facut asta cand erai acolo ?
Cu tine nu se poate ajunge la nici un rezultat indiferent ce argumente ai avea:)
Nu sunt genul care spui tu din contra mereu am jucat pt trib și am trimis unde era nevoie
Poate tu ești genul sa ai satele blindate
Băgai la interne aiurea nu care merita.. Mikezilla era un jucător f activ și ataca în toate direcțiile (de altfel te-ai mândrit cu faptul la vremea respectiva când scl a recrutat și a făcut o academie la margine în spatele tribului și a dispărut instant ca ai avut jucători activi gen mikezilla care îți ținea spatele în zona aia adu-ți aminte... După brusc nu a mai fost bun )L-ai băgat la interne prin simplul fapt ca într-o discuție mai aprinsa la nervi a ieșit din trib (el și CosminFr mai ții minte)
Sau ca băgai la interne jucatori pe motivul ca sunt pe galben și culmea după atacau internele în mijlocul tribului și dispăreau trupele de pe granița (întreabă-l pe sabie ca a pățit-o)
Dar bănuiesc ca indiferent câte argumente as aduce tot pe a ta o ții asa ca nu mai are rost sa continui discuția asta cu tine ca nu ajung nicaieri

Ți-am spus-o și atunci de atâtea ori prin mesaje ca bagi la interne un jucător f activ dar nu a avut cine sa audă ca erai prea mare conducător de aceea am și renunțat sa mai joc când scl erau deja căzuți la pământ.. As fi putut sa stau în continuare acolo doar sa îmi apară și mie la profil ca am câștigat o lume însă m-am lipsit când am văzut toate măgăriile astea
 
Scor reacție
0
Va Salut merge treaba ?
Te ai vazut cu mult def in sate sinai zis sa apari pe extern, da n ai luat in calcul rachetele.. Azi n ai pierdut sate, dar esti cu zidurile cam pe 0 cu toate blindajele tale, numai eu pe 3 sate am spart:
Agresorul zilei
Învinge, ca agresor, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

138.124 / 138.124
138.124 / 138.124

Vezi ca data viitoare dam sa le si luam:) ar fi frumos sa ramai si atunci pe extern, ca majoritate dispareti dupa. Ne vedem saptamana viitoare
 

Prim-plan

member
Scor reacție
0
Te ai vazut cu mult def in sate sinai zis sa apari pe extern, da n ai luat in calcul rachetele.. Azi n ai pierdut sate, dar esti cu zidurile cam pe 0 cu toate blindajele tale, numai eu pe 3 sate am spart:
Agresorul zilei
Învinge, ca agresor, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

138.124 / 138.124
138.124 / 138.124

Vezi ca data viitoare dam sa le si luam:) ar fi frumos sa ramai si atunci pe extern, ca majoritate dispareti dupa. Ne vedem saptamana viitoare

13 e cu ghinion, atata tot...
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
unde ii veteranu ? :( sa blindezi la fake ii chiar trist :)) sa nu mai zic ca la unele a scazut adeziunea si a dat recuperare :X:X:X foarte smart :))


rs nu pierde sate, 1000 sate in plus, deff cacalau neatins :))) in fine, atat se poate din partea unora, spor mai departe :*
 

Prim-plan

member
Scor reacție
0
Ce tare esti tu baaaaai:))) pe o lume fara turn, e normal sa blindezi/recuperezi orice sat, cand nu vezi cu ce vin nobilii. Doar voi blindati 2, 3 jucatori mai mari, si restu sa se descurce cu cate un autosplit; bineinteles, daca nu stiu, interne direct:))
Hai ca asta i buna! Acum ca nu am pierdut sate, tot aveti ceva de comentat.
 
Scor reacție
0
Ce tare esti tu baaaaai:))) pe o lume fara turn, e normal sa blindezi/recuperezi orice sat, cand nu vezi cu ce vin nobilii. Doar voi blindati 2, 3 jucatori mai mari, si restu sa se descurce cu cate un autosplit; bineinteles, daca nu stiu, interne direct:))
Hai ca asta i buna! Acum ca nu am pierdut sate, tot aveti ceva de comentat.
Nu stii sa te uiti pe stats, sau acu ca pierd sate bn, nu mai sunt academia voastra? :)) si sate luate din rs cu def pe geo din bn:)))) inteleg ca s de umplutura da sa va deziceti de ei la primu organizat... Si sa ajungeti pe ziduri 0..sau credeati ca noi avem tot fulluri ca voi cu 300 berbeci si 4000 topoare?
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ce tare esti tu baaaaai:))) pe o lume fara turn, e normal sa blindezi/recuperezi orice sat, cand nu vezi cu ce vin nobilii. Doar voi blindati 2, 3 jucatori mai mari, si restu sa se descurce cu cate un autosplit; bineinteles, daca nu stiu, interne direct:))
Hai ca asta i buna! Acum ca nu am pierdut sate, tot aveti ceva de comentat.



sate ati pierdut cum nu ati pierdut ? wtf si ce treaba are turnu ? si voi ati dat pe noi si stiam unde sunt reale si unde sunt fake :))) se vede de cum lansezi, de ce nu verificati daca ii creierul conectat inainte sa lasati cate un comentariu de genu ? :) ) )
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Nu stii sa te uiti pe stats, sau acu ca pierd sate bn, nu mai sunt academia voastra? :)) si sate luate din rs cu ded pe geo din bn:)))) inteleg ca s de umplutura da sa va deziceti de ei la primu organizat... Si sa ajungeti pe ziduri 0..sau credeati ca noi avem tot dulluri ca voi cu 300 berbeci si 4000 topoare?



nu ca aia sunt doar donatori de sate :( oricum ma .... pe statisticile lor inclusiv pe familia rs, rezultatul final conteaza

felicitari inca odata pentru ce ati facut :)))) sunteti pamant :X
 

Prim-plan

member
Scor reacție
0
sate ati pierdut cum nu ati pierdut ? wtf si ce treaba are turnu ? si voi ati dat pe noi si stiam unde sunt reale si unde sunt fake :))) se vede de cum lansezi, de ce nu verificati daca ii creierul conectat inainte sa lasati cate un comentariu de genu ? :) ) )

S-au pierdut sate, intr adevar.. dar cu siguranta nu mai multe de cat ati pierdut voi cu nobili de la peste 40 de ore:))
E conectat creierul, cum nu e conectat.

Turnul de veghe este o adăugare complet nouă în cadrul satelor, nu va înlocui nicio clădire. Este un instrument ce va ajuta atât jucătorii experiementați cât și pe cei noi prin filtrarea informațiilor, în mod special în partea a doua a jocului. Pe scurt, el va detecta atacurile ce sosesc și le va nota în mod automat cu cele mai importante informații..

nu ca aia sunt doar donatori de sate :( oricum ma .... pe statisticile lor inclusiv pe familia rs, rezultatul final conteaza

felicitari inca odata pentru ce ati facut :)))) sunteti pamant :X
Subscriu, tinere, rezultatul final conteaza!
 
Scor reacție
0
Nu stii sa te uiti pe stats, sau acu ca pierd sate bn, nu mai sunt academia voastra? :)) si sate luate din rs cu def pe geo din bn:)))) inteleg ca s de umplutura da sa va deziceti de ei la primu organizat... Si sa ajungeti pe ziduri 0..sau credeati ca noi avem tot fulluri ca voi cu 300 berbeci si 4000 topoare?

Parte 1:
Triburi: RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, RS 5, RS 6, RS 7, RS 8
Parte 2:
Triburi: HY, HY-A, HY-B, HY-D, HY-F, Hy-W, Hy-W., BSD Hy, STK Hy

Timeframe: 10/08/2020 00:00:00la10/08/2020 20:17:18

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
198
Tabăra 2: 52
Diferență: 146

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
9
Tabăra 2: 11
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
352,357
Tabăra 2: 306,450
Diferență: 45,907

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
51,737
Tabăra 2: 80,580
Diferență: 28,843

chart


Nu îți pun și statistica cu BN ca te faci dracului de ras cu arogantele de 2 lei pe care ți le expui pe extern de câteva lumi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus