RS vs HY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Nu? Cum nu incetezi? Când îți iei mu*e prin razboaie si deodată nu mai ești tu pe cont, pe extern, pe nicăieri, mai apari sa furi pe cineva si iar dispari?

Milogule, marș pe 77

Bai lesinatule.
Daca tu nu ai viata sociala, daca nu ai responsabilitati sau alte probleme care sa te tina departe de joc, asta nu inseamna ca am evitat ceva vreodata eu.
Pai cand vreodata renunt eu la joc din cauza vreunui dusman ? :))
Bai....cu mine pe joc pe ro66 ati dat toti DK in spasmofilie acuta.
Terminati-va cu astea ca va mai si crede lumea.
Unde joc eu se simte...si se simte pe pielea oricui.
Nu mai este timpul de alta data...nu mai sunt interesele de alta data.
Dar repet...limitele tale sunt astea ce le etalezi aici si nu o sa le depasesti niciodata.
 
Scor reacție
0
Bă nu știu cum, tu ai probleme doar atunci când îți iei m**e

Pai ma sluga, ce ați făcut ma pe 66? Ne am pisat pe voi. N ați contat deloc in război, tu doar poți sa l sugi pe papaya pentru manevra făcută.

Ați venit pe 70 cu declarație de razboi "brigada de pe 66" . Iar v am pisat, v am făcut căcat, doar că nu a mers manevra a2a oara și ați fost dați uitării.

Cum sa fi așa imbecil sa crezi ca tu, un căcat lipit pe talpă, ai contat pe vreo lume unde ai jucat?
 
Scor reacție
0
Bai lesinatule.
Daca tu nu ai viata sociala, daca nu ai responsabilitati sau alte probleme care sa te tina departe de joc, asta nu inseamna ca am evitat ceva vreodata eu.
Pai cand vreodata renunt eu la joc din cauza vreunui dusman ? :))
Bai....cu mine pe joc pe ro66 ati dat toti DK in spasmofilie acuta.
Terminati-va cu astea ca va mai si crede lumea.
Unde joc eu se simte...si se simte pe pielea oricui.
Nu mai este timpul de alta data...nu mai sunt interesele de alta data.
Dar repet...limitele tale sunt astea ce le etalezi aici si nu o sa le depasesti niciodata.
opa, a aparut cersetorul de la semafor, mars in canalul tau de aurolac.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Bă nu știu cum, tu ai probleme doar atunci când îți iei m**e

Pai ma sluga, ce ați făcut ma pe 66? Ne am pisat pe voi. N ați contat deloc in război, tu doar poți sa l sugi pe papaya pentru manevra făcută.

Ați venit pe 70 cu declarație de razboi "brigada de pe 66" . Iar v am pisat, v am făcut căcat, doar că nu a mers manevra a2a oara și ați fost dați uitării.

Cum sa fi așa imbecil sa crezi ca tu, un căcat lipit pe talpă, ai contat pe vreo lume unde ai jucat?

Cand o sa dai challenge la WoC atunci sa discuti despre razboaiele dintre noi.
Nu v-ati pisat pe nimic. V-ati pisat pe voi singuri. Aia ati facut. Si da, bravo lui papaya ca a facut si el asta pe voi.
 
Scor reacție
0
o sa ne pisam noi pe tine bai ratatule, nu te mai da mare pe aici ca esti un cacat de om, un tepar, cand iti vei platii datoriile ...atunci sa vi sa vorbesti ma cu noi...pana atunci marsi la semafor ...poate poate faci de-o paine ca sa le dai la copii sa manance ceva pe ziua de azi.
 
Scor reacție
0
Bă cât de distrus să fi să stai capră 2 lumi și tot cu gura mare sa apari pe extern.


Eu i am zis si lui ricautza, nu știu cum rezistă cu un căcat ca tine sa joace.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ce sa ii zici tu lui rica ma ? :)))
Bai lepra...tu vezi de treaba ta ca esti pe langa total
=))))))))
Auzi la el...ia zis el lui rica...pai cine plm esti tu sa conteze parerea ta vreodata si sa dai sfaturi pentru noi? Mai ales lui rica :)))))))
Ce lesinatura :))))))))

sa te iau pe carbahal cacatule, mars in mmm

Ai ramas cu sechele grave :)
Stiu...nu e nevoie sa ti le reproduci aici in cuvinte
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
elite1.jpg


cam asa se rezuma totul :)
 
Scor reacție
0
sechele? :)))) nu, dar asa vorbesc cu slugile ca tine, ma sterg cu ele pe la OO ...

mars la semafor, poate stergi si tu un parbriz..ceva acolo..ca sa ti iasa de-o ciorba...
 
Scor reacție
0
Ce sa ii zici tu lui rica ma ? :)))
Bai lepra...tu vezi de treaba ta ca esti pe langa total
=))))))))
Auzi la el...ia zis el lui rica...pai cine plm esti tu sa conteze parerea ta vreodata si sa dai sfaturi pentru noi? Mai ales lui rica :)))))))
Ce lesinatura :))))))))



Ai ramas cu sechele grave :)
Stiu...nu e nevoie sa ti le reproduci aici in cuvinte

Da? Întreabă l cum îmi da mesaj daca joc, dacă nu vreau sa joc acolo.

Dar cum aș putea sta cu alde tine, un hot infect, Patrykana mare jucător ce dispare la primul organizat, papaya un jeg, vykyng și alții
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Pai normal...o data ce te-au batut, toti sunt "JEG" :)))
Ce ipocrit...
Hai jet ca sunteti patetici
Nu meritati atentie deloc
 
Scor reacție
0
iti donez un pateu, iar painea ti-o doneaza teo...iti faci un sandvici si papi ceva azi ca esti lesinat de foame...

teo, da-i painea..:))))
 
Scor reacție
0
Bă, cum sa ne bați când voi nu erați in stare sa atacati? Iar ești idiot?


Și nu toți, ca n am treaba cu restul. Sunteți câțiva, unul mai prost ca altul
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus